Колеги, Фирмата се възражда и е нужно много малко търпение до няколко месеца отново да работим заедно.

НЕКА новата 2016 година донесе само мъка на Прокопиеви и Ивайло Иванов

До настоящия колега от долния пост.Мерси много за пожеланията Но ,колко да сме здрави след работа по обекти в чужбина и ЗСР.Как да зарадвам семейството,като има да вземам заплати от 2014.Навярно сте ръководен кадър щом така сладко говорите и лъжете.Бъдете живи и здрави ,пазете се в тия трудни времена здравето се влушава бързо някои път непоправимо с та здравна система .Надявам се ,че ще посрещтнете весело 2016та за разлика от някои бивши колеги -Наздраве ,както го казвате!!!!

Честити бъдни вечер, коледа и весели и щастливи празници. Бъдете здрави, бодри и усмихнати и все така да радвате вашите семейства. Наздраве - както умеете да го казвате.

Парите са си получили тези в офисите без дребните риби. Хора за които директорите са се застъпили. Има хора примерно от Словакия от април или май 2014 до сега са получили около 2000 лева, а другите просто няма да ги видят
Вечер в офиса в София са давани пари на ордер на определени хора.Просто при съденето трябва да се иска справка на персонала и да се търси отговорност защо на едни се плаща а на други не. Това си е чиста дискриминация.Дичко каза преди около седмица, че ще направи график за изплащане но на определени хора по точно тези с дела

Някои вече са си взели всичките пари. Имате ли повече информация за това.

А пък Дичко Прокопиев се превърна от най-големия гей до най-големия мръсен педераст.Ивайло Иванов става само за спермогълтач на енемона.Богданчо и Прокопи вече са такива още от раждането си

До Баце.Здравей приятел,като прочетох писаното от теб ме развесели,все едно съм получил заплата. Кой ще свърши тази малко работа. Енемона няма хораааааа.А друг е въпроса,че никой нежелае и да чува за Енемона.Кой обект е направен като хората в Словакия, Германия, Норвегия,Дания, Плазмата в АЕЦ. От всичките тези обекти ЕНЕМОНА е изгонена.На летището част от таваните бяха паднали.Прочети за Съдебната палата и виж там как е било.Провери също така кое директорче се води още към Енемона

Кога се преведени .Като има запор на сметката от АЕЦ. Я питай Иванов него ли е казал това и тогава пиши.Ако пък са преведени да се е издължил на хората с аванс и заплата както е обещал Иванов. Ти въобще знаеш ли кой е останал от енемона.Всички напуснаха -това са хора без отпуски и без болнични На другите като свършат и те напускат

Няма такова нещо.Какъв ти е интереса да спамиш и манипулираш?АЕЦ преведоха 1 000 000 още в началото и в момента от нас се иска да свършим и малко работа.Обзалагам се,че не си служител на фирмата,а обикновен ТРОЛ.