Енемона https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Слатина, Квартал Гео Милев, ул. Коста Лулчев, 20&markers=София,Район р-н Слатина, Квартал Гео Милев, ул. Коста Лулчев, 20

Гледам,че групата на„безработни алкохолици“ е започнала да се занимава с „вуду“ магии нещо.ТАКА НЯМА ДА НАПЪЛНИТЕ ХЛАДИЛНИЦИТЕ СИ.НАЗДРАВЕ( с шотландско).

Знаете ли какво ще се роди, ако Баща ви е педераст а майка ви курва

БОГДАН ПРОКОПИЕВ

Тази нощ 19.02.2016г.ни напусна Дичко Прокопиев
Поклон

Колеги, Фирмата се възражда и е нужно много малко търпение до няколко месеца отново да работим заедно.

НЕКА новата 2016 година донесе само мъка на Прокопиеви и Ивайло Иванов

До настоящия колега от долния пост.Мерси много за пожеланията Но ,колко да сме здрави след работа по обекти в чужбина и ЗСР.Как да зарадвам семейството,като има да вземам заплати от 2014.Навярно сте ръководен кадър щом така сладко говорите и лъжете.Бъдете живи и здрави ,пазете се в тия трудни времена здравето се влушава бързо някои път непоправимо с та здравна система .Надявам се ,че ще посрещтнете весело 2016та за разлика от някои бивши колеги -Наздраве ,както го казвате!!!!

Честити бъдни вечер, коледа и весели и щастливи празници. Бъдете здрави, бодри и усмихнати и все така да радвате вашите семейства. Наздраве - както умеете да го казвате.

Парите са си получили тези в офисите без дребните риби. Хора за които директорите са се застъпили. Има хора примерно от Словакия от април или май 2014 до сега са получили около 2000 лева, а другите просто няма да ги видят
Вечер в офиса в София са давани пари на ордер на определени хора.Просто при съденето трябва да се иска справка на персонала и да се търси отговорност защо на едни се плаща а на други не. Това си е чиста дискриминация.Дичко каза преди около седмица, че ще направи график за изплащане но на определени хора по точно тези с дела

Някои вече са си взели всичките пари. Имате ли повече информация за това.

А пък Дичко Прокопиев се превърна от най-големия гей до най-големия мръсен педераст.Ивайло Иванов става само за спермогълтач на енемона.Богданчо и Прокопи вече са такива още от раждането си