БРЕЙНСТОРМ УЕБ ДИЗАЙН ГРУП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

БРЕЙНСТОРМ УЕБ ДИЗАЙН ГРУП ЕООД

Здравейте
искам да кажа няколко думи за тази пародия на фирма.Антония не знам дали още сте служител в тази фирма.Но ще ви кажа едно нещата се представят толкова прекрасно,че да си помислите че е най-добрата фирма на света.Нищо не е така както ви го преставят.Всичко е лъжа и измама.Въпросният собственик не плаща задълженията си към Институциите и текущи сметки на фирмата така,че да може да работят нейните служители.Да не говорим на колко от служителите ли се не изплати изкараните им с труд заплати.И да не говорим колко жлъчен и злобен е той всъщност и как само сипе утрова и лъжи по хората!!!!!
Така че ако все още работите там бягайте колкото можете по-бързо.

Не мисля, че има фирма която да прави всичко възможно да уволни съвестни и добри работници. Така, че мила или си била уволнена заради някоя издънка и сега сипеш хейт или си напуснала сама и сега те е яд. Аз работя от няколко месеца и засега всичко е повече от перфектно.

Изключително съм разочарована от тази фирма, големи манипулатори и лъжци,гледат така да извъртят нещата, че да напуснеш по свое желание,и след като са ти забавили заплатите, да не ти ги дадат.

Корнелия, и по - добре, че не сте си допаднали взаимно, спестила сте си много главоболия

Ако кандидатствате за длъжност  Оператор call center ще Ви Се обади,вероятно Александра/не се представя с фамилия/ и ще Ви покани на интервю.
Когато отидете там,ще видите,че пред вратата чакат още няколко човека,които са поканени в същия час,в който и Вие.
Някои си тръгват преди да са влезнали вътре,а излизащите не изглеждат много доволни,но защо ще разберете,когато докачате Вашия ред.
Когато влезнете ще Ви дадат да попълните една анкета,а Александра ще започне да Ви разпитва за неща,които нямат особено отношение към работата с идеята "да я впечатлите",като през цялото време ще пуфти и ще Ви гледа отегчено.
Смисленият въпрос,който ще Ви зададе,който между другото го има и в анкетата е "Знаете ли за каква позиция кандидатствате?",съответно,ако внимателно сте си прочели обявата ще знаете,че кандидатствате за  Оператор в call center.
След като и дадете отговор,тя отново отегчено ще извади лист хартия,на който ще Ви направи кратка схема,за какво ,всъщност, кандидатствате и ще Ви обясни,че всичко това е на принципа на MLM./накратко-започвате от дилър,продължавате като треньор...докато евентуално стигнете до Мениджър/.На мен такива МЛМ схеми не ми допадат и ако беше написано в обявата им нямаше изобщо да ходя на интервю.
Разбира се е ясно,че не съм започнала ранота там,тъй като още повреме на срещата и двете страни разбрахме,че не си допадаме.
Няма как да ми допадне такова арогантно поведение,съответно не съм го и крила.
Написаното не е с цел да злепоставям,когото и да било,а по-скоро да спестя време,на хора,които кандидатстват за едно,а на интервюто се оказва друго.