БРЕЙНСТОРМ УЕБ ДИЗАЙН ГРУП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

БРЕЙНСТОРМ УЕБ ДИЗАЙН ГРУП ЕООД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Здравейте,аз съм бивш служител на тази фирма. Работих около година там.
Накратко нещата не са такива каквито изглеждат.
На интервюто ти обещават всевъзможни неща,обясняват ти някакви схемички ,по което се работи и по което ако видиш ли ,,ако бачкаш,, ,,на 100%,, ще вземеш 1000лв и отгоре. Дрън Дрън. Една минимална работна заплата и това е!!!
Излизаш болничен, само че въпросния турбогъзар шеф не ти изплаща дните,които работодателя поема!!!
А най-голямата глупост...всяка сутрин трябваше да пишем разни глупости на различни теми и излизаш пред дъската пред всички и си го четеш като пълен дебил! А ако случайно не си си написал домашното те наказват,гледат те лошо,въпросния,,шеф,,ти развива някакви теории от времето на соца....и т.н.
А като недай си боже решиш да напуснеш....пари ЙОК! Пари нема! Нито си взимаш заплатата, нито парите за неползванияя отпуск! И си чао!
Моля никой да не се лъже да започна работа в тая измислица!!!

Към въпросния по-долу анонимен : Г-жо/г-н,на Вас Ви бяха малко парите,които взимахте 600 лв чисти за 5 работни дни в седмицата 6 часов работен ден ли? Или Ви беше малко времето,в което си позволявахте своеволия като пушене по време на работа,закъснения,отказ на обшуване с колеги,грубо отношение и т.н?

Всеки един в тази фирма е взимал заплата над 150 лв на седмица по един или друг начин,а не само,,ръководство''.
А ти г-жо и г-н,защо не достигна нивото на ,,ръководство'' или знаете само да плювате и мрънкате.Българска работа,ходете и работете по 12 часа да Ви видим.

Както са казали хората : ,,На крив х*й, космите му пречат.''
Или нека да Ви го преведа,за да ме разберете - Казва се за някой, който си търси оправдание за това, че не е могъл (или не може) да направи нещо.
ДЕРЗАЙ!
;)

Интересни мнения,къде видяхте заплати по 1,5-2к както се твърди.Заплащането е 150лв на седмица,работи се по 5 дни в седмицата,събота и неделя се почива.В месеца има 20-22 работни дни,сами сметнете каква е заплата,а така наречените бонуси се “дават” само на “ръководство”.Общо взето се правят едни постановки,уж да мислиш че има някакви бонуси.Цирк и актьорско майсторство!

Не се лъжете НИКОГА... пълна измама е... мошеници и крадци на пари са...

Въпросната фирма ми звънеше в продължение на 1месец всеки божи ден.ясно заявих още първият път че НЕ желая да бъде изработвана такава"страница"за мен и да ме премахнат от базата им с данни.
След моят отказ се изредиха още няколко момичета от същата фирма,не знам по каква схема звънят на хората,но всеки път рецитираха една и съща заучена реч.
От 140лв ми намалиха въпросната страница на 103лв. И в крайна сметка се съгласих.
Обещаваха ми първо място в гугъл,че хората ще ме откриват само чрез ключови думи,не с името на фирмата,че ще се правят корекции,когато искам и какво ли още не и познайте какво вече минаха няколко месеца и въпросната страница я няма НИКЪДЕ..при първите ми обажданя отговора беше,че страницата все още се индексира появи се за кратко и до там ,но трябваше за да открия страницата да напиша името на фирмата ми ,в което няма лохика.
Бях изпратил подробна информация,над 25снимки ,а бяха добавени едва 5,абсолютно грозна и аматьорска работа и така вече няколко месеца отново я няма Страницата силно казано ..заплатих по спиди парите,дори не ми беше дадено да си прочета договора преди това ,впрочем договорът пък се води на някакви си Букърбг,от няколко месеца не мога да се свържа с никой от тази "фирма" общо взето взеха парите и вече и не вдигат телефона,жалко,че такива като тези правят пари на гърба на хората,които си изкарват парите с честен труд,НО в крайна смвтка извода е НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА СКЛЮЧВАТЕ ДОГОВОР С ТЕЗИ ИЗМАМНИЦИ,НЕ ПОДХРАНВАЙТЕ МИЗЕРНИЦИ КАТО ТЕЗИ..ОБЕЩАВАТ НЕЩА,КОИТО НЯМАТ НАМЕРЕНИЯ ДА ИЗПЪЛНЯТ И ПОСЛЕ СЕ ДЪРЖАТ ГРУБО,НАГЛО И АРОГАНТНО С ВАС.!!!

Аз се обръщам към този със "засуканите манджи". Първо не разбирам какво им има на кренвиршите, и второ, щом от тях ние и ти, г-н управител, сме минали на пържола с картофи соте, значи сме изкарали пари за тях.Без работа пари във фирма не се вкарват, нали така? Не разбирам логиката...хем си ни давал по 2 бона заплата, хем сме лъгали хората, хем ти си ни уволнил, хем пък фирмата работи 8-ма година?? И още нещо, по всички тези думи излиза, че 10 човека не са били прави и са "уволнени", само шефа е ОК...и настоящите служители, на които все още всичко им е розово.А фирмата "продадена"...Що е то?

Много интересно се стекоха обстоятелствата...Шефът, а не колежките днес яде кренвирши с лютеница. И да всеки ще си получи заслуженото, това е ясно!

Към всички,които не спряхте да плюете тази фирма и нейния шеф: не ви беше Достатъчно,че излъгахте толкова хора и окрадохте фирмата докато работехте там, а и сега след като и си отворихте ваша фирмичка продължавате да се представяте за нас. Само че не ви се получават нещата,защото вече всички ви знаят,че само прибирате парите на хората,а не правите нищо. Успех ви пожелавам,защото фирми като вашите и с този начин на работа виреят макс 4 5 месеца.
А за шефа мога да кажа,че е човек,който никога не е оставил служителите си без заплати,напротив даже поощрява ги и с бонуси схеми,дава пълното си доверие на служителите и предоставя една приятна атмосфера за работа.
П.с. Няма как някакви си фирми от вчера да подронят авторитета на фирма,която е от 8 година. Успех :)

:) Никога не хапи ръката която те е хранила 6-7 години. Типично БГ вижте мили колежки пишете и плуете без да се замислите какво ви е дала тази фирма. Ако не бе тази фирма щяхте да сте сервитьорки и да ядете кренвирши с лютеница. Какво недоволствате взимали сте по 1.5-2 хил лева заплата, лъгалисте клиенти да ви плащат на ръка по изи пей и още куп глупости и когато са Ви спрели кранчето почвате да плювате.... Вие колко откраднахте от тази фирма? Ами след като си тръгнахте не лъгахте ли клиенти че сте тази фирма и да им прибирате парите.... Мили колежки пак казвам не хапете ръката която ви е хранила всичко се връща и колкото по-късно толкова по-мръсно.....