БРЕЙНСТОРМ УЕБ ДИЗАЙН ГРУП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

БРЕЙНСТОРМ УЕБ ДИЗАЙН ГРУП ЕООД

Искам да се обърна към настоящия служител.Драги ми настоящ служител попарат която сърбаш в момента е на твоя "шеф" а не служителите които вече не са там.И ако на теб все още ти замазват очите с редовни пари(което няма как да повярвам),питай хората които имат да взимат по около 1000 лева в заплати от твоя добър шеф.Който намираше врема да прави всичко друго,но не и да работи!Драги настоящ приказки от 1001 нощ за тази фирма и този шеф не ми се слушат.Познавам много добре кирливите му ризи,а те не са никак малко.Ако искаш да зблуждаваш себе си нямам нищо против,стой си в блатото и си мисли,че си Дубай!Но много те моля не заблуждавй хората с лъжите си!!!!

Защото имате много съвествен работодател, затова фирмата Ви е "продадена" на петрички циганин. Или сте толкова ангажирани с това да се грижите за клиентите на бившите си колеги, че нямате време да се огледате и да осмислите правилно нещата. Или просто не виждате по-далеч от носа си.

Първо повечето от написаните неща са абсолютни глупости и измишльотини от класа.Второ настоящите служители се налага да "сърбаме попарата" на въпросните "съвестни служители",които са били уволнени абсолютно с право.Така наречените съвестни служители освен да трупат бонуси и да си взимат заплатите друго не са правили.Сега се опитват по най-грозния и долнопробен начин да оплюят един страхотен работодател който постоянно стимулира персонала си не само от финансова гледна точка ,но и с "глупавите" положителни цитати ,които си четем всяка сутрин .Никой не ни крещи ,нито обижда,нито пък да има грубо отношение към нас.Хубавото е че всички сме равни и успехите ни се забелязват.Отлично работно време,отлични условия на труд.Нашите партньори са приоритет за нас.Благодарение на вашата "съвестна работа" на нас ни се налага да се свързваме с хиляди клиенти на ден за да свършим вашата "перфектна работа".Вече имам сключени договори с много "рибки" ,които всеки ден увеличават клиентите си много кратно благодарение на уебстраниците които създаваме за тях.Според мен тези коментари са писани или от хора които не са били удобрени или от хора които не са си вършили съвестно работата.Но не се притеснявайте вие цял живот ще си пишете по форумите срещу поредния работодател ,не само защото ви мързи ,но и защото сте негативни ,злобни и възпитанието ви супер елементарно.

Настоящ служител

И аз като бивш служител на тази фирма да се изкажа,работих миналата година за около месец и бях меко казано потресена.Първо на интервюто само се хвалят и наемат куцо,кьораво и сакато.След това започва "работния процес" с обучение,което се състои в слушането на зарибяване на рибки по телефона и после трябва да си изготвиш сам "презентацията",правят един пробен разговор,малко чупки,стойки и важни физиономии и ти дават стара нокийка,от която да въртиш шайбата.Имаш и едно евтино таблетче,за да ровиш за фирми.Обичайно ровят почивка.бг и бъсинес.бг ,всички тези хотели и фирми са чували 100 пъти уж презентациите на комуникатора,че чак стават агресивни само като чуят кой се обажда.И така...работата върви,ти звъниш ли звъниш,хората те псуват ли псуват.Едно от идиотските правила на фирмата е всяка сутрин да ставаш и да четеш на дъската пред колегите в офиса и на скайп пред хора,които не знаеш какви са и що са,мотивиращи мисли,които да пишеш вечер като домашно,трябва да ентусиазираш екипа...пълна простотия.Офисът /поне нашия/ беше затворен и достъп до него няма никой,така бяха направени нещата,че въобще не си личеше отвън,че вътре има хора,които работят,естествено за да се избегнат проверки,няма табела,няма работно време,няма нищо.Уж правят някакви обучения,ама то едни обучения...свят да ти завие.Та,да кажа последно-не си губете времето,аз и месец не можах да изкарам в тази несериозна и малоумна фирма,лъжеща и клиенти и служители.И никой никога не си получава последните пари,за да напуснеш трябва да знаеш,че ще пиеш една студена вода за тях.Лек ден и внимавайте с такива мошенически фирми.

Тази фирма отдавна в бита карта. Лъжите, с които се засипват фирмите доверили й се излизат една по една.

Някак си, в долните редове припознавам шефа на въпросната фирма.И какво друго може да напише той, освен това, че, бившите служители са виновни за състоянието и в момента. Но тук идва момента да го цитирам - "Рибата се вмирисва откъм главата". И не ние, а той лъже хората - и клиенти и служители.

До всички които плюват... А защо не казвате как вие които плювате и пишете тук откраднахте бизнеса на момчето и се представяхте за тях и им крадете клиентите. Зощо вие всички които пишете това нарочно не кажете колко хора измамихте с схемите си и занарочно се опитахте да затриете тази фирм. Ето ви и схемата на всички които хранеха семействата си години наред и след това решиха да мамят и крадът http://business-accountbg.com/

Като бивш служител на Брейнсторм Уеб Дизайн груп ЕООД, изказвам възмущението си от управителя на фирмата, който в продължение на години, бавно но успешно съсипваше собствения си бизнес, а с него и абсолютно всичките си качествени кадри, благодарение на които, платформата Comunicatorbg.com се разви достигайки до това, което беше през последните години-успешен сайт с невероятен екип.Казвам беше, защото благодарение на нейното ръководство, което не се интересуваше от нищо друго, освен от това да прибира парите на хората, си спечели изключително недоволни клиенти, които не получават продукта, в който са инвестирали, загуби доверието на всичките си служители, харчейки техните заплати за собствени нужди и непокривайки текущи сметки на фирмата.Обръщам се към хората, които имат нужда от работа, запомнете, нещата не са такива, каквито биха Ви ги представили там.Обръщам се към потенциални клиенти:Не хвърляйте пари там, където нито ще получите качествен продукт,нито обратна връзка, а сомо едни голи обещания,такива каквито искате да чуете.

Това е измана фирма така наречената фирма фантом, сключих договор с тях, обещаха ми да излизам в гогъл с фирмения си профил, който те ще изработят за мен, но познайте какво се случи вече в продължение на 2 месеца не излизам никъде, а на всичкото отгоре тоя сайт спира през 2 дена домейна му не се зарежда и така ще си ми изтече договора..... БРЕЙНСТОРМ УЕБ ДИЗАЙН ГРУП ЕООД ИЗМАМНИЦИ.... НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ

Ако имате свободно време за губене и желаете да работите в измамна матрица добре сте дошли там. Неприветлива и несигурна работна обстановка.