български регистри оод /img/frontend/nomap.png"

български регистри оод

Заплащане - МИЗЕРИЯ!
Осигуровки - на 4 часа - МИЗЕРИЯ!
Местоположение - МИЗЕРИЯ!
Работно време - МИЗЕРИЯ!
Колеги - МИЗЕРИЯ!
Шефове - МИЗЕРИЯ!
Работна атмосфера - МИЗЕРИЯ, МИЗЕРИЯ!
Привилегии - МИЗЕРИЯ, МИЗЕРИЯ, МИЗЕРИЯ!

тъжна работа, не препоръчвам на никой!

Скъпи 'конкуренти',

Безсислието ви ни вдъхновява!

Но по-вдъхновяващо щеше да е, ако влагахте енергия в подобряване на услугите и обслужването си, вместо в писането на плоски и необосновани коментари.

Ясно е, че и "назад да тичаме" пак няма да ни достигнете - в нито едно отношение, но поне може да опитвате!

Леле колко много положителни коментари си пише тази фирма и то за период от няколко. СРАМОТА.
Не се лъжете хора!
Пълна комедия.

Заплащане - ТОП!
Осигуровки - ПЪЛНИ - ТОП!
Местоположение - ТОП!
Работно време - ТОП!
Колеги - ТОП!
Шефове - ТОП!
Работна атмосфера - ТОП!
Привилегии - ТОП!

Една от най-бързо развиващите се компании за дигитален маркетинг и интернет реклама. Екипът се състои от млади хора, поради което работната обстановка е много приятна - винаги има с кого да си кажеш "две приказки", и да разпуснеш малко.
Работното време е от 8:30 ч. до 17:30 ч., уикендите се почива, което е голямо предимство, както за хората с деца, така и за тези без.
Регулярно се провеждат обучения на служителите за надграждане на специфични умения.
Шефовете - амбициозни млади хора с креативни идеи и ясна представа за случващото се във вътрешността на фирмата. Работят наравно с останалите(понякога и доста повече), плюс, че винаги можеш да се допиташ до тях за съвет или помощ по служебен или дори личен въпрос.
В обобщение: Ако не бях завършила Право, и/или не исках да развивам юридическите си познания - със сигурност още щях да си работя в БГР!

Искам да споделя впечатленията си, защото наистина съм ВПЕЧАТЛЕНА. За съжаление няма да работя в Български Регистри, защото не мисля, че ще се справя, но това беше най-вълнуващото интервю, на което съм била. Екипът е млад, усмихнат, обстановката е развлекателна и приятелска. Интервюиращите се държаха с уважение към мен...Изобщо 'третираха' ме като личност, а не като поредния човечец явил се на интервю. Много, много сте готини и много ви благодаря!!!!!!!

Заплащането е винаги на време и до стотинка плюс, че осигуровките са пълни!
Офисът е на супер-яко, комуникативно място. Работната среда е приятелска, и е по-скоро развлекателно и забавно....Усещането е сякаш не си на работа! :)

Неприятна работна среда

Доволна съм защото, заплащането е винаги на време и до стотинка плюс, че осигуровките са пълни!
И изобщо нещата, които са ми казани още на интервюто са така.

Напуснах преди две години, защото мислех да търся развитие в чужбина, върнах се преди около 6 месеца и пак съм във фирмата! Не бих я сменила за друга! Локация, заплащане, колеги, работно време, атмосфера....Каквото ти е обещано се случва!!! Абе, с две думи: обичам си работата и си обичам фирмата!