български регистри оод /img/frontend/nomap.png"

български регистри оод

ПРЕПОРЪЧВАМ!
Нова съм, и съм супер възхитена. Обучават ме, мениджърите непрекъснато ми помагат и отговарят на въпросите, супер ме устройва работното време, защото е стандартно. Заплащането е повече от добро, а осигуровката е пълна.
Да не говорим, че офисът е на пъпа на София, и ми е буквално на 7-11 минути с градски!

Фирмата предлага отлично заплащане и стандартно работно време. Атмосферата на работа е чудесна, колегите също.

Пардон!*кЪдето!
До сега където и да съм работила, не е имало такова уважение, потенциал за развитите и добро заплащане на реални осигуровки.

До сега кадето и да съм работила, не е имало такова уважение, потенциал за развитите и добро заплащане на реални осигуровки.

Вече няколко месеца съм във фирмата. Работя сред страхотен колектив от хора, които вече са ми преди всичко приятели, и на които бих могла да разчитам. Хората, работещи в нея и най-вече мениджърите ѝ са изключителни професионалисти, стремящи се непрекъснато да ни стимулират, както материално, така и психически да се чувстваме добре и да бъдем спокойни, което е изключително важно.

Фирмата търпи развитие в положителен аспект и се развива във всеки един момент, откакто аз съм постъпила в нея. Офисът се намира в центъра и нямаме абсолютно никакъв проблем относно чистотата, работното време или пък заплащането.
Парите са на ниво и се изкарват, в зависимост, разбира се, дали човек е мотивиран, има желание и ходи с удоволствие на работа. Защото, ако го устройват 900.00 лв. на месец, стига да си "клати краката" по цял ден - това със сигурност не е неговото място!

Бях чувала, че е много доходоносно да работиш в областта на продажбите, по-конкретно в кол център. За това отидох в една от фирмите в рекламния бранш(няма да споменя коя, защото не политкоректно). На първия, така наречен "обучителен ден" ми отвориха BGRegistar и ми казаха, буквално:"Започвай да звъниш." Цял месец звънях от името на Български Регистри. Лъжи, безскрупулни лъжи! След зловещата ситуация да работя за една фирма, а да се представям за друга последва неприятната работна обстановка, преливаща от интриги и махленски клюки.
Чашата ми преля, когато взех заплата, която се оказа минималната за страната, към онзи момент. След проверка с ПУК, установих, че няма как да е другояче при положение, че осигуровката ми е минимална, въпреки обещанията за хиляди левове на интервюто.
Това ме провокира да кандидатстам в Български Регистри, тъй и тъй цял месец се представях от тяхно име, като трябва да си призная, че не упоменах тази си грешка в CV-то. За мой голям късмет, въпреки липсата на опит в кол център те ме извикаха и наеха. ЩАСТЛИВА СЪМ! Вече няколко години работя в Български Регистри и няма от какво да се оплача. Заплатата ти - заплата, бонусите - справедливи и супер-стимулиращи, работното време е стандартно, което е важно за мен, защото имам деца, осигуровката - пълна. Екипът, в който съм е мега-готин, тоест сме мега-готини!
Е, да работи се! И то през целия работен ден! Но е много сладко, когато береш плодовете на труда си!

Истината е, че за 10 години стаж съм работила в доста български кол центрове. Изключително съм доволна, че се съгласих да бъда част от екипа на Български Регистри - заплатата и бонус схемата са абсолютно конкурентни на международните кол центрове, плюс, че осигуровките са пълни. С тази разлика, че работното време е страндартно и не се отработва.
Екипът е супер-сладък, има обучения и получавам много внимание от страна на ръководителите.
Друго нещо, което много харесвам е, че услугите са най-добрите, към момента в областта, и непрекъснато се работи по подобряването им....Нищо чудно, че се ПУКАТ ДУШМАНИТЕ!

И аз ще започна така:
Скъпи конкуренти,
Май много не сте внимавали в час по физика?! Пропуснали сте сякаш уроците за Исак Нютон и неговите закони?!
Ние сме лидер в областта! Знам, че сте безсилни, тъй като не разполагате с ресурс за разработки и обучения на персонала, но не виждам как писането на откровени неистини ще подобри тази ви ситуация?!

Скъпи конкуренти,
Статистиката сочи, че коментарите ви прогресивно деградират.
Най-напред беше "кандидат", който няма да кандидатства. Сега се оказва, че ние си имаме "наши човеци", които вместо директно да назначим - губим най-ценният ресурс - ВРЕМЕ, за да интервюираме хора, 'щото - 'що?!
Нещо по-умничко...?! Или не сте способни?!

Фирмата мами хората, че ще повишат репутацията си в google. А никой вече не търси в интернет през разни измислени онлайн регистри.

Хора, НЕ плащайте на тази фирма!
Измамени сте като давате пари на тези хора.