български регистри оод /img/frontend/nomap.png"

български регистри оод

Брей, брей! Какви НЕвероятности, какво нещо!
Статистически, през последните 6-7 месеца, броят на коментиралите "анонимни, бивши служители", драстично надвишава броя на бившите служители от последните 6-7 години! Ум да ти зайде! :D :D :D
То не са ИФчИт-а, не са пеТЧит-а, ментърджийки всякакви, отвсякъде!
ЧУДО ли бе - да го опишеш?!

Не започвайте работа в тази фирма!
Не си го причинявайте

Не ми хареса работата, въпреки положителните оценки.

ИФчИтУ,

Даваш ли си сметка, че ако беше Пинокио, носът ти толкова щеше да е пораснал, че да си гасиш лампата от легнало положение?! :D :D :D
Ми хайде, колко месеца минаха, намирай вече нова работа, че да може да пренасочиш, тия пусти злоба и завист в друга посока, най-накрая! ;)
Много здраве! :)

Най-голямата грешка, че си позволих да постъпя на работа в тази фирма.

- Не изплащат болнични!
- Минимална работна заплата!
- Сменят персонала си като носни кърпички!
- Работа под стрес!

Отгоре на всичко сами си пишат положителни оценки тук. И като някои се оплаче, смеят да се защитават.

АнчИтУ и ИФчИтУ, и всички останали,

Ще си позволя да ви отговоря, цитирайки великия ВИКТОР ЮГО, за когото, надявам се, поне сте чували.

1. "Лъжата е въплъщение на ЗЛОТО."

2. "Мързелът е майка, която има един син – кражбата, и една дъщеря – ГЛАДЪТ."

На последно мястно, но не по важност, ще си позволя да ви дам съвет - пловдиски хубавелки, а той е както следва:

"Да се оправдаеш с лошите дела на другите, е все едно ДА СЕ МИЕШ С КАЛ."

Отричам откровените лъжи, които сте писали, и все пак това не отменя оправдателните ви постове. КАЛ! ;)

Радвам се, че вече не сте част от нашия екип. Да си коректен, приветлив и работлив не е лъжица за всяка устичка!

Хайде със здраве! :)

Изключителни измамници! Преди ги бяха давали и по Господари на ефира. Замазват ти очите в началото, аз също преди се подведох и съжалявам, че не се съобразих с коментарите, които прочетох. Като отидеш и ти обясняват как тези коментари били от бивши некадърни служители. Добре, че се усетих каква измама е цялото това нещо и успях да се махна. Карат те да лъжеш хората по цял ден и да звъниш, убеждавайки ги, че имат някакъв абонамент, който всъщност нямат.. За 600лв на месец, а като махнеш осигуровките, 450лв. Под ключ се излиза, вътре заключват, чувстваш се като затворник. А съпругата на собственика, Христина.. ами тази жена наистина не е наред. Никога не се подвеждайте да работите при тези измамници, въпреки хубавото местоположение на фирмата. Тези хора заслужават затвор... Между другото, докато бях там разбрах, че карат служителите си да пишат хубави коментари, когато прочетат някъде някакъв лош коментар за себе си.

Ще напиша един по-дълъг пост за всички, които са се ориентирали да работят в тази фирма, за да си преценят дали си заслужава или не.

Започвам от самото начало, когато ме извикаха на интервюто. На пръв поглед доста ми допадна, защото работата се намира в центъра на град Пловдив и има достатъчно автобуси за транспорт до работното място.
Самото интервю се проведе в офиса, който се състои от една голяма стая, където всички работят заедно. HR-ката е една възрастна дама (която е майка на собственика на Български регистри). През цялото време на интервюто служителите си вършеха работата, като провеждаха разговори с клиенти. За съжаление това на мен доста ми попречи, защото когато се провежда интервю е хубаво да бъде на спокойно място, за да могат кандидата и интервюиращият да се разбират. Аз през цялото време едва чувах въпросите на HR-ката и често я молех да повтори въпроса си.
След като премина основната част на интервюто, започна втората част, което се състоеше от провеждане на примерен разговор по телефона с жената на управителя. То беше в стаята с всички служители отново, поставиха ме на един празен компютър и се свързах. Служителите, които работеха на мястото също подслушват примерния разговор и при объркване на нещо, започваха да се смеят, което изобщо не беше приятно за един бъдещ кандидат.

Всичко мина, макар че бях леко разочарована от цялото интервюто, бях одобрена и реших да започна работа, тъй-като нямах голям избор.

Първият ден, когато постъпих на работа се запознах с бъдещите си колеги, през по-голямата част от деня слушах разговорите им и след обяд направих няколко пробни, и на финал вече разговарях с клиентите.
На втория ден, разбрах че първите три дни не се заплащат, тъй-като се водя на обучение. Макар че точно тогава направих първата си продажба.
Работата потръгна, правех от време на време по някоя продажба и успявах да си избия парите, че и отгоре.

Имаше дни, при които нямаше продажби и тогава ни събираха, и ни казваха колко е важно да правим продажби. Как ако нямаме дълго време продажби, нямало полза от нас във фирмата и т.н. Именно това започна да ме натоварва и да ме кара да се замислям дали работата си заслужава. Имаше дни, в които се прибирах психически натоварена на 100% и главата ме болеше от разговори по телефона, и за финал някое конско от жената на шефа. Заедно със собственика идваха от София от време на време, за да изнасят мотивиращи лекции за работа. Един ден след една такава лекция, обвързана с каране, че не правим достатъчно продажби се уморих и реших да сложа край на цялата работа.

Реално работих за фирмата около 3 месеца, които могат да кажа, че за мен бяха доста тежки. Имаше дни, в които идвах с огромно нежелание на работа.

Пропуснах да кажа, че работим под ключ. Почиваше се в точно определено време (общо 1 час за деня). Обедната почивка беше 30 минути, като ако закъснееш 1 минута, вратата се заключва и трябва да почукаш, за да ти отворят. На моменти се чувствах като затворник в килия.
Болничните не се заплащаха от страна на работодателя. Тоест първите три дни, не получаваш нищо.
За да решиш да отсъстваш, трябва да дадеш пълно обяснение, поради какви причини желаеш да излезеш в почивка.

Внимавайте при кандидатстването в тази фирма, бизнеса е изцяло семеен, така че когато решат да Ви освободят, никой няма да Ви защити.
През времето, в което работех там се смени почти целият екип, с изключение на 2/3 от жените.
В случай че търсите сериозна работа го имайте предвид.

Радвам се че напуснах по свое желание! И не бих си причинила да работя някога отново в call център, защото дори физическата работа си струва повече отколкото да се натоварваш психически.

Успех на всички кандидати!

Искам да отбележа, че целият този пост е изцяло мое мнение и наблюдение относно фирмата. Има кандидати, които биха се справили далеч по-добре от мен и биха издържали на цялото напрежение.

За хората, които не обичат психически да бъдат натоварвани. Не препоръчвам тази фирма!

Мислех да не пиша, но ще пиша, тъй като искам да се знае, че считам себе си за голяма късметлийка, защото работя в Български Регистри. До сега не съм попадала на по-добро място за работа. Условията са меко казано 'много добри', а работната атмосфера е повече от страхотна. Не приемам работата, като някакво досадно задължение, напротив – ходя с голямо желание, защото се чувствам полезна, както за себе си, така и за компанията. А критиките по адрес на Български Регистри намирам за безпочвени, тъй като ако си вършиш работата старателно и с желание, то това дава и желания резултат.

Типично за България - всеки е тесен специалист по всичко! А стане ли дума за кол-център 100% от хората си мислят, че няма начин да не се справят. Да би, ама не би. Равносметката: Бивш служител, който не се е справял с работата, поради което е бил освободен, се чувства огорчен и "ръси" небивалици и откровени лъжи по адрес на фирмата. И отново типично по български - обвиняваме и обиждаме другите, заради собствените си грешки и абсолютно нереална самооценка.