Ан Консултинг ООД /img/frontend/nomap.png"

Ан Консултинг ООД

И в крайна сметка какви заплати се предлагат в тази доколкото разбирам Българо//Израелска компания?

Аз съм настоящ служител, вече почти от година работя тук.
За всякакви въпроси сме отворени, може да ни звъннете на 024113937. Ако не ви отговорим веднага, ще върнем обаждането. Фирмата е малка, нямаме какво да крием :)

Поздрави,
Жоро

1 точка

И в крайна сметка какво е заплащането?
Тук в София явно са поставени лица на някой с парички.
Важното е да се плаща добре? Има ли бонуси за служителите? Какво е работното време?

iнтервюто протече много приятно, леко нестандартно и интересно, без притеснения и излишни въпроси...дори почерпиха. Повечето от хората, които работят там бяха млади хора, което ми направи добро впечатление. Мениджърите се държаха доста приятелски. За съжаление след няколко дни ми се обадиха да съобщят, че не съм одобрен и са се спрели на друг кандидат с повече опит.

А самия факт че напускаш само след една година не казва ли достатъчно?

След 1 година в тази фирма, реших че съм готов за следващото си предизвикатлество и искам да споделя преживяното тук.

Част съм от екип от първия ден. Тази година за мен беше не само голяма скок в професионалното ми развитие, но и в личен план. Признавам, това не е за всеки, защото тази работа е едно приключение, в което трябва да се впуснеш. Но стъпиш ли вътре, влизаш в едно голямо семейство. Едно семейство, в което получаваш подкрепа, знание, желание за развитие на всички нива и уникални професионални преспективи.

Пожелавам успех на всички, които са готови да се включат в този отбор. Това е едно голямо училище, което рядко се среща в България.

Евреите са двама. Единия от тях провежда интервютата, защото знае много добре, че ако го прави другия, с който впоследствие ще се запознате ако започнете работа там, то Вие веднага ще разберете, че е по-добре изобщо да не започвате в тази фирма. Хората се страхуват от него и се усеща напрежение. Човек, който трябва да мине курс за добри маниери - he needs to be taught manners, he does.

Изключително съм разочарован ! На първото интервю информацията , която ми беше предоставена беще следната : Фирмата е БЪЛГАРСКА , аутсорсва Media49 и е на пазара от 1 година ( цялото управление и мениджмънт са български ) . Разбира се , на второто интервю информацията беше коренно различна !!! Ще се опитам  да преразкажа интервюто си. Бутона , на който звъните , за да ви отворят гласи различно има от Ан консулнитинг и Media49 , но да кажем не са погледнали.Влизате в офиса , който е 2x2 и естествено ЧАКАТЕ около 10-15 минути докато Ви приемат ЗАБЕЛЕЖЕТЕ в стаята , в която хората работят ( Lead generators ) . След края на второто интервю , което беще същото като първото :D Ви молят да излезете навън ( което аз сметнах за изключително некултурно ) ,за да изчакате за интервю с главния мениджър ( аз останах с впечатление , че последното нещо , което тези хора разбират е какво означава мениджмънт ) . Познайте какво - интервюто е по телефона с евреин. Абсолютно ми е ясно , че фирмите в FX сферата имат такива корени , но това ме отказа на 99 % да продължа.Все пак фирмата ,която ви движи документите е Ан консулнитг , а бранда - Media49. Скъпи работещи Вие сте  absolutely irrelevant !!!! Не започвайте тук !!!

Aз забелязах, че страницата на бранда им Media49 внушава, че имат персонал в страни от Европа, но ако сравните снимките на мениджърите от сайта, които уж са различни по националност, се вижда, че са правени на едно и също място.

Не мога точно да разбера какво и е международното на AN consulting както гласи текущата им обява, при положение, че според официалните регистри в България фирмата е основана съвсем скоро от едно момче и едно момиче (Свилен и Александра), които са внесли 10 лева в банката и са регистрирали фирмата AN consulting на адрес пл. Света Неделя 16??
Ако някой би могъл моля да обясни на всички.