Ан Консултинг ООД /img/frontend/nomap.png"

Ан Консултинг ООД

Напълно споделям мнението изразено на 05.11.2014г.

На много удобно място се намира фирмата, а и офиса е ок.Кандидатствах за експерт продажби, условията са стандартни но бонусите определено са по-високи от други места.Надявам се да ме вземат, работата е интересна.

Бях наскоро на интервю и да ви кажа останах доволен от това, което ми предложиха.Вече имам опит в този сектор и знам че реално потенциала за развитие е голям.Локацията е много добра, а и в офиса ми направи впечатление, че е пълно с млади и готини хора.

Останах с впечатлението, че са пълни измамници. Фирмата е регистрирана съвсем наскоро, провеждат се хиляда интервюта наживо и по телефона от скрит номер и до последно не ви казват заплатата, не ви казват какъв е изпитателния срок, не ви казват дали осигуряват на пълна заплата (или просто не разбират въпроса, не знам дали го правят или не), не ви казват с какво точно ще се занимавате "допълнително" от основната длъжност, залъгват ви с някаква общи приказки, притесняват се от въпроси относно новостта и непопулярността на фирмата и никаква, ама НИКАКАВА конкретика. Само циганско надлъгване. За мен това не е сериозна фирма и отказах да се занимавам с тях. Жалко за което, фирмата е на прекрасно място, офисът е хубав, работното време също.

Здравейте, виждам, че фирмата е основана съвсем наскоро, през юни тази година и в момента набира хора за няколко позиции. Някой може ли да сподели какви са условията на работа в тази фирма, какво е заплащането, какви са осигуровките, как се справя мениджмънта, коректни ли са, има ли възможност за развитие, какво е естеството на работа и като цяло - струва ли се да се започва работа в тази фирма? Какви са по народност шефовете, доколкото разбирам AN consulting е аутсорсваща компания. Няма никаква информация за фирмата в интернет, а много бих искала да разбера нещо повече преди първото си интервю при тях. Благодаря!