Аптека МЕДЕЯ /img/frontend/nomap.png"

Аптека МЕДЕЯ

А като цифром заплащането какво е освен това отлично всеки може да го разбира по различен начин и работното време по-колко часа ,почивни дни и тн ,ако може по-конкретно.

Откровено за аптеката:
Позитиви:- отлично заплащане, може би най-доброто в бранша;
- добро отношение към служителя;
- уважение;
- не се скъпят на почивки - за хапване, тоалетна, и прочие;
- важно за младите и обучаващи се колеги- не се заяждат за дребни липси/плюсове в касата, обясняват, и имат система за лекарствата и разположението им по чекмеджета.
- гъвкаво работно време, разбират и влизат в положение. Празнични смени се заплащат двойно;
- фирмата е стабилна и се разраства, аптеки Медея никнат като гъби;
- понеже никнат като гъби, имат нужда от нови управители и бързо можеш да скочиш нагоре.
Негативи:
- Медея е уважавана верига, затова пациентите са много и е натоварено. На това отгоре имат навика да прииждат на цунамита след дълги периоди на затишие;- Не е място за тройкаджии по фармация. Медея поставя пациентите на първо място, не касата си,  затова се изисква да имаш познания и да помагаш;- За разлика от Марешки, няма оператор да оправя Здравна каса;
- Имат изисквания за облекло, но то се заплаща от фирмата с фактури;
- Пациентите може да се държат зле, но от теб се изисква раболепната усмивка винаги да е на лицето ти. Груби и намусени служители не се толерират.
Аз съм маг. фармацевт, бях получила предложение от няколко аптеки - Фармастор, Марешки, Медея и две фамилни. Не съжалявам за избора на Медея.

Интересувам се има ли текучество на служители, защо постоянно се търсят служители за едни и същи обекти, какво е нивото на заплащане и условия на труд?