Аптека МЕДЕЯ /img/frontend/nomap.png"

Аптека МЕДЕЯ

Бях поканен на интервю от HR-Банчев и той ми предложи 3 обекта ,които бяха кой от кой по-зле.На интервюто ми обясни че ако не ме харесат трябва да върна работното облекло.Страшна цигания беше и в самата аптека.Много лошо отношение от колеги който грам не разбират от фармация.Има глоби непрекъснато и парите за заплатата се орязват страшно.Да не говорим за тъпите шеги на които трябва да се смееш за да си симпатичен на шефчето което се води управител.

За Райна Рангелова /аптека ул.Николай Коперник 22/ - некоректно обслужване - за втори път след като ми казва кажете и вижда рецептурна книжка се втурва да търси в аптеката на клиент след мен, попитал за нещо има ли го и го обслужва преди мен. Поставих й оцека "лошо" Колежката й я защити с думите :
"И на всички ни да натиснете "лошо"- все тая. Нагло и арогантно поведение за здравни служителки..

Вчера на 30.10.2019 година си закупих АСПИРИН ПРОТЕКТ ТБ
100 мг Х 4 на цена от 5.59 лева. Вечерта когато се прибрах в къщи
останових че липсват . . .2 блистера от опаковката !?
***За това проверявайте лекарствата си когато ги закупувате от тази аптека , защото когато отидох на място за да направя рекламация бях нагрубен и изгонен, от лицето което ми бе продало тази полупразна опаковка - Атанас Стефанов и управителя на аптеката !
Стигна се до там че да ходя до Управлението им, за да се жалвам от тези мошеници с "бели престилки" на началниците им !
Забележка:
Нужен ми беше цял един ден докато стигна до тях, тъй като
всеячески ми беше пречено от страна на служителите на
Медея,за да осъществя пряк контакт с някой от ръководството на фирмата !

Доволна съм :))

Наскоро започнах работа във фирмата.
Бях приятно изненадан, когато ми предоставиха да подпиша трудовия си договор! (Назад във времето съм попадал на работодатели, които определено са в сивия сектор! На един от договорите, дори пишеше че съм "пенсионер" и на база исмислен трудов стаж, да се достигне посочената в обявата заплата). Всички условия, които бяхме изговорили по време на интервюто си бяха написани в договора! Цялата процедура по назначаването на работа и встъпването в длъжност се изпълни с професионализъм!

Първите дни на новото работно място минаха леко и без напрежение, защотото фирмата оставя служителя да се запознае с всички аспекти на самия отрасъл и чак след това се обсъждат възможни насоки и се поставят конкретни задачи.

Колегите, а и работната среда, са предпоставка човек да развие своя потенциал и даде максимума от себе си. И ако трябва да съм честен, си търсех точно такава работа, където ще мога да се развивам и да се чувствам доволен от постигнатото в края на работния ден!

Изключително арогантно отношение към служителите! Държанието на HR-a А.Банчев е повече от ужасно! В тази фирма не ценят служителите, които си вършат работата всеотдайно. На почит са управителите, които:
1.прибират бонусите на служителите си и им обясняват, че няма такива!
2.Нямат представа в какво се състои работата на Управителя, но въпреки това се води, че я изпълняват. В същото време натоварват колегите си с тяхните задължения!
3.Ако случайно не се харесаш на Управителя - той те отстранява от работа по най-долния начин с помощта на А.Банчев!
Не си заслужава да работите в тази верига- заплащането е добре, но отношението

За времето в ,което бях в Аптеки Медея мога да споделя следното:
1)HR-Александър страшен идиот с високо самочувствие предлага първо най-проблемните обекти тези в ,които управителите се държат с персонала супер зле всеки един момент може да ти се обади ,че те премества в друг обект ей така.
2)Шефовете с парите са много над нещата те нямат идея какво става може и никога да не ги видите, сложили са Директор и някаква мутра ,която обикаля и следи за реда само той си знае бивши шофери на Шефовете Руснаци.
3)Заплащане ок за работата но: си има правила не може да излизаш в отпуск от зимните месеци.
4)Издигане ъпсурт ,колкото и да си добър управителя ако не те ли хареса снася мръсотии колко си бавен и не ставаш а той е невероятен и ти върши работата.Масата управители по аптеките са просто падари ,които пришпорват да работиш нищо повече ,качествените хора се махнаха.
Успех на ,който има нерви да търпи.

А и от днес за утре може да си тръгнеш това не е проблем сигурност никаква.

Изключително разочароващо, е обслужването в тези аптеки, купих апарат за кръвно, 2 месеца ме мотаха и твъдяха че апарата е наред , след ежедневни караници го смениха, отидох за лекарства, при даването на лекарствата сложили печат за следващия месец в рецептурната книжка с което разбира се си длъжен да отидеш в тяхна аптека следващ месец, не питат искаш ли или не, купих нова разбира се,и престана да пазарувам, когато се наложи да търся едно лекарство, оказа се че го има в наличност в друга тяхна аптека, разбрахме се да го доставят след 3 дни, и разбира се познайте.... Подиграват се с хората както им е удобно, беше ми заявено че нямали достатъчно куриери за да го доставят в уговорени ден, а след това най нагло ми беше обяснено че в деня когато съм поръчала лекарството излязла забрана за прехвърляне на лекарството от една аптека в друга, пълна подигравка, не знам защо не затворите аптеката си на Любляна господа и госпожи!!!!!

Здравейте, като редовен клиент на аптечната верига, искам да споделя огромното си разочарование от обслужването в клона на ул. "Костенски водопад" и по специално от фармацевта Анета Гълъбова, чието инертно отношение към клиентите е отблъскващо и уронващо реномето на търговската марка. В конкретния случай тя отказа съдействие при избора на продукт от щендера, интердентални четки на възрастен клиент, който я помоли специално за помощ при избора. Тя грубо посочи с ръка, уточнявайки, че изобщо не знае нищо за тези продукти и да се оправя сам. Вследствие беше направен грешен избор на номера на четките и после отказана тяхната смяна /цена 7,99 лв./, стигна се до скандал и т.н. Пиша тази "дреболия" като журналист с убеждението, че клиентите имат право и с надеждата, че нещо ще се промени в начина на обслужване в аптеката.

Нямат си друга работа и канят хората на интервю,още по време на интервюто се разбира,че на тях не им трябва човек. Пускат една и съща обява всеки месец и след това обясняват как видиш ли те не могат да намерят подходящ кандидат и затова обявата се пуска толкова често. Не губете времето на хората