Аптека МЕДЕЯ /img/frontend/nomap.png"

Аптека МЕДЕЯ

Приятели вместо да четете мнения за конкретна фирма дали е коректна или не. Ето начин как може да си докарате малко странични доходи от този сайт:
Плащат в биткойн, ползвам го вече повече от 5 години и си докарвам до 0.02 BTC на месец, което в паричен еквивалент е около - 750 $. тъй като успях да си развия акаунта почти на макс.

Ниски заплати
Голямо текучество
Лошо отношение към служителите
Липса на ангажираност
Некомпетентност
Тотален хаос
Зли "колеги"
Неадекватен мениджмънт

Днес посетих аптеката в Орион. Дааа, този селски тарикат (наречен "фармацевт") още си е там и все така се държи агресивно и брутално нагло... Никой не е взел никакви мерки за съжаление! Явно не могат да намерят читав персонал.
Жалко за тях!

Искам да изразя мнението си като вече бивш клиент на Аптека Медея в Орион! Там работи един много невъзпитан и груб младеж. Първо като влезеш не виждаш, че има някой, защото той си е седнал и си гледа в телефона - дори не си прави труда да се изправи, въпреки, че много добре чува, че някой е влязъл в аптеката. След това започва да говори с мен на "ти" - никакво уважение и с много неприятен тон - все едно съм му отишъл в къщи и му досаждам.
Има едно младо момиче на козметиката, която не е фармацевт, но продава лекарства!!! Това е недопустимо!
Управителката е жена на средна възраст, която винаги гледа злобно и от нея няма да получите никакво съдействие.
С една дума излизах от тази аптека с много неприятно чувство и затова вече ходя в друга, която ми е по-далече, но обслужването е на светлинни години!
Към Директора на аптеки Медея: Господине, така не се печелят клиенти, а се губят!!!

Изобщо не ви съветвам да започвате работа като консултант козметика. Освен, че всеки месец ще ви отдържат от и без това мизерната ви заплата, а и когато липсва човек ще ви командироват по другите аптеки всяка седмица! Също ще вършите работата на чистачката и фармацевтите! С една дума ще сте ОБЩ РАБОТНИК!!! И това за 700 лв.

Ако може някой да напише мнение за аптеката в Орион. И като цяло мнение за консултант козметика. Благодаря

Който не е работил в Медея не знае на какво му се казва концентрирана простотия комбинирана с потресаваща некадърност,бай Ганьовско самочувствие...

Не се хващайте на работа в тази фирма. Освен глоби, подигравка с труда ви и субективизъм нищо друго няма да получите. Изисквания много големи, а насреща и една стотинка няма. Не си губете времето и не си късайте нервите за началници които мислят само за свойте заплатки, а когато стане напечена ситуация, което между другото се случва много често заради специалните им изисквания, се крият като мишки и няма и помен от обещанията им за подкрепа.

Ако търсите свързващото звено между човека и маймуната, бас държа, че тук ще го откриете.
Ако искате да запазите човешкото в себе си и моралните си принципи, по добре не започвайте работа в тази фирма.
Така наречените "колеги" са агресивни и толкова се мразят един друг, че чак е плашещо!