Аванти /img/frontend/nomap.png"

Робовладелска фирма от 19-ти век! За нищо на света не ходете там!

Аз издържах само два месеца,беше тежко и гадно но за сметка на това нископлатено абе беше си кофти и това е,а пък шефката е една много неприятна парадираща с парите си особа която те гледа с презрение

Ако бяхме нормална държава такива робовладелски фирмички като "Аванти" не трябваше да съществуват!

Чудесна фирма! Заплащането винаги е навреме, всеки месец взимаш бонуси. Имаш отпуска, съобразяват се максимално с теб - за график, място на работа, часови смени. Работиш колкото можеш и те стимулират за повече. От офиса се грижат за комуникацията със служителите, взимат под внимание всеки коментар. Страхотен екип!

Това е най-пропадналата фирма. Как може в 21 ви век да се работи като роб по 15 часа и да те осигуряват на минималната заплата. Глоби за щяло и нещяло , супер неуважително и арогантно отношение от висшестоящите. Отнасят се с теб като с парцал. Отпуски не взимаш, как може такава фирма да не и правят проверки с толкова нарушения на човешкия труд и морал. Това което прави г-жа Попова е голям грях да забогатява на гърба на хората. Грехота!

Работих малко в Фирмата като Шофьор и мога да кажа че относно звеното ШОФЬОРИ там всичко е на ниво. Карат се нови бусове, колегите които ме обучаваха бяха любезни и ме вкараха бързо в нещата. Не мога да кажа нищо лошо за тях и фирмата. Напуснах поради здравословни причини.

Трудовият им договор е с 3 месеца предизвестие.Работи се 2/2 по 14-15 часа.

Здравейте! Работил съм във фирмата преди време и съм останал с добри чувства. Много коректни, заплатите никога не са закъснявали и бонусите, които сме получавали са били добри. Отношението, което съм получавал винаги е било почтено. Изключително разбрани и точни!
Трябваше да замина в чужбина, затова напуснах фирмата.

Преди известно време бях служител в това подобие на фирма. Бях освободен от работа за щастие, обаче собственичката реши да не ми плати нищо, въпреки че и работех месец и половина след последната заплата, понеже ревизията излезна доста назад. Попринцип е длъжна да плати на служителя си, без значение от обстоятелствата. След време дори ме беше осъдила, че съм и дължал някакви измислени пари, при положение, че като не ми е платила, по този начин тя си ги удържа. Пълен боклук е тази пародия на фирмичка, не се лъжете да започвате работа там. Сигурно е прецакала и излъгала много хора!

В интервю собственичката обяви за 04.20г печалба с 1.5мил лв повече в сравнение с минал период
В същото време намали заплатите на работниците в м-ните,отряза бонусите,никакви соц пакет никакви стимули за служителите
Напуснаха я най дългогодишните и верни мениджъри,който се грижеха за що годе доброто функциониране на м-те
16ч.работен ден без почивка за служителите.
Да на фин пазари можеш да си позволиш да работиш 16ч дневно,но печалбата ти оправдава отданият творчески ресурс,а в м-ни за напитки и храни работно време от 16ч.без почивка в 21век е робство.
Питам къде са институциите като инспекция на труда за защита правата на служещите.
Никакви буквално първобитни условия на труд;техника от средновекоеието/там да върши някаква работа/
Нишата в която толкова грижливо г-та е изградила крупната си робовладелска империя е вярвайте ми следната
М-ни дупки свърталища на морално пропаднали ,пристрастени към зависимости ПСИХОПАТИ и луди хора.
Никога не съм била клиент на в-га Аванти -винаги са ме отблъсквали м-те с визията и аранжировката си на тотални дупки и никой образован уважаващ себе си и личността си човек не би се заврял в подобно свърталище за си купи нещичко по евтинко,защото същият този образованият знае /научил го е има опитът/,че по добре да заплатиш за качеството и интериора и за мястото към което принадлежиш.
Изобщо само по изгледът на няколко м-на Аванти можеш да си направиш преценка за крупната робавкаделска собственичка на фирмата
Дали обаче и стига до мозечето че тази робовладелска империя която е изградила и благата от нея с който преживява,
Следващите животи ще ги изплаща по най жесток начин със най любите и хора в настоящето и
Текива рабски концлагериски отношения към служителите в 21в.в ерата на видолея /за тази планета/ във Вселената не остават ненаказани.