CEZ GRUP / CEZ България /img/frontend/nomap.png"

CEZ GRUP / CEZ България

CEZ-Group са собственик както на няколко електроразпределения, така и на една от най големите ТЕЦ на Балканите (ТЕЦ Варна). Заплащането се регулира с КТД. Варира от 280 до 700лв. 700лв съответно е в сферата на управлението, и е ужасно рядко срещтано явление. CEZ е фирма която без проблем уволни над 210 души квалифициран персонал наскоро в ТЕЦ Варна. Уважението, е на принципа, (Не ти знам името, и не ме интересува, плащаме ти за да работиш). Привилегиите в общия случай са(храна 4лв на ден, дрехи, билети за театър 1 път годишно). Фирмена сигурност - 0, утре може да решат, че не си им нужен, дори и да си с 20г стаж във фирмата, и да си много квалифициран специалист. Работно време, стандартно, 8:00-16:30, пълно със глупости, бюрокраштина, безмислици и глупости. Потенциал за развитие, единствено, ако си специализирал в това да си (брат, сестра, кум, съученик). Колегите са на ниво, нормални хора, като всички нас :) Но като цяло не си струва изобщо да се занимава човек с CEZ. Липса на каквато и да е ясна мисъл, мениджърските им решения са абсурдни и безмислени плод на 25 годишни глупави момчета, завършили преди 2-3 години. Основна стратегия на равитие е "да се снишим, ще мине","не ме интерисуват служителите, само парите във джоба ми". И за последно нека да не забравяме, че един от най-главните хора на върха на CEZ, преди време продаде голям дял от акциите си, с цел да напълни джоба си, и с това срина реномето и коефициентите на борсите спрямо CEZ, драстично. Като цяло много СКАПАНА и ДОЛНОПРОБНА история :(

Заплащането и отношението от страна на висшестоящите са на ниво отчаяние. По тази причина и там ще останат само тези, които нямат никаква алтернатива. Работи се по 10 часа мин., като това се приема за съвсем в реда на нещата. Никакви шансове за развитие, способните се смазват, ако не напуснат, прогресират тези, които имат здрав гръб /приятелско-роднински/. Единствено високо е нивото на стрес в ЧЕЗ.

Тия са вторите "Гад Зееви".Заплатите са като соц. помощи,развитие-никакво,а работа-денонощно.Просто като фирма са много зле.След като издоят всичко си заминават за Чехия.

Заплащането е направо жалко, за нормална заплата трябват супер пазарлъци. Един инжинер взима околко 450лв. Единствен + са уж бонусите и другите добваки, който са направо смешни.Потенциял за развите само ако си подлизурко.

Може ли да получа повече информация? Заплащане? Мотивация?
Пускат нови обяви за работа. Струва ми се, че стоят стабилно в сектора.
Още не са ги препродали.

с това мизерно заплащане всичките специалисти ще си изгонят, ще остана само блондинките и връзкарите

Tovasa evreite na Evropa