CEZ GRUP / CEZ България /img/frontend/nomap.png"

CEZ GRUP / CEZ България

Може ли някой да ми каже какво е заплащането за инкасаторите в ЧЕЗ? какви придобивки има и заслужава ли си?

Здравейте, интересува ме някой има ли информация, в какви граници варира заплащането на длъжността "Организатор работа с клиенти" ?

КОЙ Е ТОЗИ ГЛУПАК  , КОЙТО СИ МИСЛИ , 4Е ЧЕЗ' , И ДРУГИТЕ ЕНЕРГИЙНИ ДРУЖЕСТВА В БЪЛГАРИА СА  НА ЧУЖДЕНЦИ, ВСИЧКИ ТЕ СА НА БЪЛГАРИ И  НЯКОЙ  НА РУСНАЦИ, ТЕЗИ  ВСИЧКИ УПРАВЛЯВАЩИ СА СЛОЖЕНИ ДА СВЕТИАТ ВМЕСТО ИСТИНСКИТЕ ИМ СОБСТВЕНИЦИ, , КОИ  ЧУЖДЕНЕЦ ЩЕ БЪДЕ ДОПУСНАТ В ЛАПАНИЦАТА , ДНЕС КУПУВА И ОТ УТРЕ ЗАПОЧВА ДА ПЕЧЕЛИ,.. ТОЙ ВЕДНАГА ЩЕ БЪДЕ  УБИТ,..!)))

Я някой по-вътрешен да каже някой дума струва ли си да се кандадства за тая позиция.Как е заплащането в фирмата ?

Какво нещо сме ние?Дайте поне една причина за да мога да изрека  изречението "Гордея се ,че съм българин."Ще бъда абсолютно обективен по темата  в няколко точки.
1. След като избраните от НАС управляващи сметнаха ,че сме некадърни да си управляваме енергетиката ,я продадоха на европейски фирми.
2.Европейските фирми не са тук за да сме добре ние ,а за да си печелят!
3.Нека колежката Д. от администрацията в ЧЕЗ преди да се изказва ,да провери в училищата "Европа " колко служители минаха курсове по компютърна грамотност и езици,да се погледне в колко идва на работа ,колко и е  обедната почивка и колко работно време пропилява в забавления в интернет.В една частна фирма дали ше има тези опции("ЧЕЗ България" е Чешка държавна фирма)
4.Някои инженери във фирмата не знаят какво е косинус ФИ ,което е лошо!В това отношение се излагаме пред чужденците ,но те проявяват удивително търпение и толерантност!
5.Като цяло оценка на фирмата 8 от 10.Не е лошо да се обърне повече внимание  на нетехническите загуби.Въпреки че цената компенсира напълно тези загуби трябва да се съобразяваме със еко развитието на планетата.
6.Нека да живеем достойно!Всички отиваме на едно и също място колкото и да не ни се иска.Поне в оплюването да бъдем конструктивни и обективни.

До "Цветомила" :
Г-жо или Г-це , Вие с кой от служителите на ЧЕЗ сте разговаряли!Може би с четири госпожици от отдел "Човешки Ресурси" на по 20 - 22 год.,които са абсолютно некомпетентни да задават въпроси отнасящи се до професионалната квалификация на кандидатите за работа , и по тази причина  въпросите са от типа:"Как обичате да се забавлявате?" , "Какви филми предпочитате!" и т.н. и т.н.!!!!!!!!!Само остава да кажете , че в тази така наречена "чужда фирма" е възможно да се започне работа без връзки!!!!!!!!!!!!!! Прочетете мненията ,те потвърждават това и забележете - това са мнения на работещи и в момента служители!!!!!!!!!! Няма начин да се озовеш там ,освен ако не си човек на някого , та дори да си с филология ,но пък си с висше образование , и нищо че нямаш понятие от технически термини или сферата в която си се озовал!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Здравейте,изчетох всички мнения.Знаете ли възмутена съм.Как може все да сме недоволни от нещо.Защо не седнем и не вложим потенциала си в нещо смислено,а не да плюем всеки,който не ни е уйдисъл с нещо.Щом не ви харесва ЧЕЗ защо го пишете тук направете нещо.Стига врънкахте бе българи,стига търсихте вината в друг,срамота е.Аз съм млада и смятам,че е глупаво големи хора да се чудят как да чернят някого.Имах среща с хора от ЧЕЗ и мога да кажа,че отношението беше доста добро.Както се държиш с един човек,така и той се държи с теб.Ако вие не сте лоялни много ясно,че ,който и да било няма да е лоялен.Стига мъдрихте глупости ами се вземете в ръце и да вземем да мислим как да помогнем на държавата си,а не как да черним някого.

мисля че чез са измамници сметките за тока са не реални а фалшиви  измислени

Като цяло се нечетох на всевъзможни плюения и храчения от погорните коментари. Аз тепърва започвам работа при тях и залагам на сигурната заплата, нормираното работно време и все пак не е за пренебрегване и платеният отпуск. Това със връзкарството ще го има още доста време в много свери. А по въпроса за специалистите ще кажа, ако сте толкова добри защо не ви уважават и ценят. Да не само да излезе вярна приказката "Като знам какаъв съм ИНЖЕНЕР ме е страх да ида на доктор".

За подолните оценки съм неутрален, надявам се да не ме разочароват.