Грестокомерс ООД /img/frontend/nomap.png"

Грестокомерс ООД

Бях на интервю за работа в тази фирма.Интервюто беше повече от  потресаващо-като начало час и половина разпит ,включващо въпроси с какъв бал съм завършила средното си образование ,каква е оценката ми по математика,кой бил любимият ми предмет в училище,каква била темата  на дипломната ми  работа, с кой съм живеела,с какво се занимавал съпруга ми.Може би отговорите на тези въпроси дадоха изчерпател отговор на интервюиращото джудже срещу мен за моето КПД .Явно в тая фирма много четат психологически книжки на тема -как да намерим най-добрият служител за нашата фирма и явно се вземат много насериозно,но като написах в гугъл ГРЕСТОКОМЕРС се появиха линкове и препратки за това как техни служители превозват наркотици.Да наистина книжките по психология и сътветните ги четящи много добре успяват да подберат най-добрият служител за фирмата ,с най-високото КПД.

Обаче тука пишат страхотни малоумници...Към пишещите "кандидати" за работа ще кажа : Добре,че не са ви взели на работа при нас.Хора с толкова нисък коефициент на интелигентност не оцеляват при нас.И не ни  и трябват.
Към другите разбирачи относно наркотиците: Вие не смятате ли,че ако фирмата е замесена в тази афера,досега НСБОП нямаше да рови по складовете?Това,че този Светльо е пласьор няма никаква връзка с Гресто.Всеки има право да бъде наркобарон...Докато го гепнат...

БЯХ НА ИНТЕРВЮ ЗА РАБОТА В ГРЕСТОКОМЕРС,РАЗПИТВАХА МЕ ВСЕ ЕДНО СЪМ В ПОЛИЦИЯТА,ОКАЗА СЕ ЧЕ ТАМ СЕ РАБОТЕЛО ПОСТОЯННО,ДОРИ И ИЗВЪНРЕДНО БЕЗ ПОЧИВКА,АКО СЕ НАЛОЖЕЛО,КАНДИДАСТВАХ ЗА ОФИС ПРОДАЖБИ,СМЕНИТЕ БИЛИ ОТ 6.00-ДО 15.00 И ОТ 15.00-ДО 23.00,АКО СЕ НАЛОЖИ СЕ СТОЯЛО И ДО ДВА ПРЕЗ НОЩА,ЗА ЗАПЛАЩАНЕ НЕ ЧУХ НИЩО,САМО РАЗБРАХ ЧЕ ТОВА СА ЖИВИ ЕКСПЛОАТАТОРИ!

Кажете нещо за тази мнителна фирма.Пишете само лоши неща.Какви са тези наркотици с такива неща ,ли се занимава тази фирма.Уж стабилна компания,а какви неща се говорят за нея,вярно ли е това за наркотиците?

еее ясно е ,че вьв фирмата се наливат пари :) а от каде  нека Боико разбере :) Гресто слага в джоба  си големи    х ранителни борси като...А колкото до работата там е ужасна, какви пенсионери ако си над 25 неможеш да издаржиш

Най-противно е, че на колегите са им промити мозъците, и когато някой напусне - започват да се говорят диви глупости за него. Ако погледнете реално - зо Гресто са женени само пенсионерите, които няма къде другаде да идат и никой не ги иска - те ще са там до пенсия, нищо че чеп за зеле не става от тях, младите напускат.Просто няма кой друг да иде там, затова гледат да не си оттърват поне това, което са хванали засега като работна ръка. Иначе фирмата е перфектна за подготовка на кадри, и конкурентите си бият задника в тавана, когато им вземат техен служител, защото Гресто прави много добри служители...но защо никой не иска да остане на работа там, освен по-възрастните - не знам...

звезда ако си имаш приятел ще те зареже, и после единствения вариан е да се хванеш с някой от фирмата.... това е заради въпроса за работното време. от 6ч. сутринта хора са седели и до 20ч. така че прай сметка. тази фирма иска служителите да се оженят за нея.

Интересува ме какво е работното време за сътрудник - продажби?

раздвижил се е форума,маи е истина че неможе да се опише с думи..трябва да се изживее.Виждал сам с очите си как се работи там, заеби 2-ка 4-ка... централен склад ЛЦ. Бедна е фантазията на всеки настоящ складажия.Хора на по 10г стаж вьв фирмата на 2-рата нощна са рухнали..опита вече неиграе роля..Успех на всички:)

вижте сега... във фирмата е толкова прекрасно, че нема на къде повече... всички са приятелски настроени, мислят един за друг, особено по повода че парите развалят човека, и за да не бъдеш развален човек някой път (честичко) ти спестяват мъките, да се чудиш как да изхарчиш парите. Отделно, че гледат до такава степен да ти оплътнят времето с работа, че да се незамисляш как и къде да ги харчиш. Когато се махнах се преродих. И се радвам, че повечето хора които уважавам също търсят спасение извън фирмата. И най-интересното е, че в крайна сметка май хората които са се правели на приятели ти забиват ножа мъжката до кокал, а хората с които по един или друг повод си имал малки или големи конфликти се държат добре.