Грестокомерс ООД /img/frontend/nomap.png"

Грестокомерс ООД

От дистанцията на времето това беше най гнусната работа която съм работил. Изродщина 12-15ч труд за 600лв?! Как не ги проверяват от държавните органи не знам ,корупция вероятно . За затваряне са и затвор!!!

Аз ходих само на интервю за работа там преди 10 години. Въпреки че минаха толкова години, още помня отвращението си. Някакъв мазен и ужасен тип провеждаше интервюто и задаваше тъпи въпроси. Вече знаех, че няма да работя там и се чудех дали да не го шибна със стола и да си тръгна. Ако знаех, че ще съжалявам за тоя пропуск цяло десетилетие и може би още дълги години, щях да го шибна. Съжалявам всички, които работят там.

Вярно е

Работата стана зле. Работя вече много години в тази фирма. Откакто Милен Лишков я води става все по-лошо. Особенно от октомври миналата година. Като заплата в повечето месеци е по-добре да работиш в склада отколкото да си при търговците. Заплатите паднаха много.Нарочно дават таргети,които са невъзможни и вземаме заплати по 600 -700 лв. Иначе ако могат да се стигнат таргетите може да получиш 1200-1300 лв., но въпроса е,че така ги правят целите, че да не може да ги стигнеш тия пари ,а да се убиеш от бачкане и да вземеш два пъти по-малко. Или да ги стигнеш в два месеца от годината. Останалите месеци - МЪКА! Не можеш да свържеш двата края. И после викат,че търговците са некадърни и затова вземат такива пари. Напуснаха почти всички стари търговци, които я развиха тази фирма. На шефката не и пука,че напускат. Тя даже май това иска. Така наема нови хора които са новобранци и вярват че нещо могат да постигнат. Истискват ги за няколко години и ги сменят с други балъци. Колите и бусовете ни са тотална щета освен в централния склад където се чува че са купили нови коли и бусове,за да не се смеят хората от Търново на шефката, която живее там. В останалите градове обаче е супер зле. Колите и бусовете са без климатици, изгнили са и постоянно се чупят. Лятото плуваш в пот и се срамиш ,че миришеш на клиентите по магазините. И в сервиза вече казват, че са отдавна за скрап колите и бусовете,но ние още ги караме и се мъчим с тях и се претесняваме даже за живота си с тези трошляци. Мениджърите само вдигат рамене като ги питаш какво ще правим и кога ще ни дадат нещо свясно.Правят се на луди. И те си пазят хляба,че иначе ще ги изгонят. Коли и бусове над половин милион километри се карат в Грестото. А иначе ти вземат душата от работа и пак нямаш пари и ти викат че си си виновен защото не стигаш таргета. Аз си мисля,че шефката е в дъното на всичко заради това че явно е много алчна и не държи на хората от фирмата.Само на няколко мениджъри около нея държи, защото са и верни кучета и я изваждат от бакиите като стане нещо. Ама и те вече май бая са увесили носове,щото им напуснаха търговските и те се чудят какво да правят. Сигурно скоро и те ще си намерят друга работа. А тоя Лишков и се мазни на Грета защото той да е добре. Той като се срещне с нас ни лъже в очите и говори глупости и никой не му вярва вече. Самия той обаче много си вярва,че може да измами хората пък всички вече знаят какво представлява. Пък каква излагация е като се напие и разпаше ризата и се зачерви като домат и тръгне по масите на събиранията на фирмата. Всички се чудят как може този да е мениджъра на Грестокомерс.Тя шефката затова вече сигурно не прави фирмени събирания, защото тоя много се излага там. И на него не му дреме за никой освен само за него. Да не говорим пък защо все иска яйца да продаваме. И не само яйцата.Тези екскурзии в чужбина дето ходи не са от заплатата. Тази фирмичка е едно гнездо на оси. Бягайте далече ще ви изклатят.

Здравейте. Настоящ служител съм. От половин година работата стана доста зле, а заплащането е минимално или средно, но не оправдава очакванията. Натовареността е на макс.

Здравейте, може ли някой да ми каже каква е актуалната заплата в Грестокомерс за позиция началник смяна и как става заплащането. Благодаря

Фирма, която може да ви научи на много, както и страхотни колеги и колежки. Благодарен съм, че имах удоволствието да работя в тази фирма.

Мога ли да помоля за адекватено и сериозно мнение за позицията Отговорник складови дейности във фирма Грестокомерс?
Без обиди, ще помоля, ако някой може да отговарят запознати хора.Благодаря предварително!
Интересува ме работно време.и заплата!

Клиент на фирмата в град Велико Търново, изключително ниско ниво на обслужване, служителката на име Деница Стоянова страшно тъпа и необразована седнала да ви обслужва, без елементарно възпитание, но пък с голямо самочувствие.... естествено без покритие. Точно заради такива служители , не бих продължил да пазарувам от тази фирма. Възмутен , явно персоналът изобщо не се подбира.

Една фашизоидна организация с оотношения между колеги наподобяваща секта без елементарно уважение труда на човека. Смехотворно заплащане , никакво спазване на елементарни закони и кодекси..мога да изреждам до безкрай. Общо взето позната картинка , като в повечето бг фирми.При липса на положителни мнения за фирмата , управленски кадри вземат нешата в свои ръце и запрятат ръкави пред клавиатурата да генерират достатъно количество такива. През тая фирма са минали сигурно половин милион души за последните 20 години , откак съществува фирмата. Преди имаше съмнения , че се покровителства от партии , които са на власт в даден момент, защото нямаше логично обяснение, как може такава фирма с фашизоидни елементи на управление да съществува изобщо на територията на България.Естествено нищо не може да се докаже , защото явно си кихат на точните хора , за да си траят. Както и да е , самият факт , че собственика ритна камбаната в толкова ранна възраст, трябва да е достатъчно показателен. Преди 10 години заплатите там бяха 500-600 лв, в момента са на същото ниво, че даже и по- ниски. За 10 години според фашизоидната и престъпна организация Грестокомерс няма инфлация , няма повишение на бензин, на електричество , на стоки и услуги и тн. Изводите всеки средноинтелигентен може да си ги направи сам за себе си.