Грестокомерс ООД /img/frontend/nomap.png"

Грестокомерс ООД

Здравейте! Аз кандидатствах по обява за длъжността Специалист продажби - офис. Ще бъда много благодарна, ако някой, който е работил на тази длъжност, сподели опита си и разкаже какви са впечатленията му от колектива, малко повече за самото естество на работата и всичко друго, което прецени за полезна информация!
Благодаря предварително и желая на всеки успешна професионална реализация!:)

за какво се джафкате - не мога да разбера...Проблема на тази фирма е само един - казва се Цоньо Иванов, едно нещо, което малко прилича на човек, но всякакви прилики с неговата особа са случайни. Докато е той - Не само Биосет ще бяга, миналата година се спаси и друг голям производител, много добри фирми- производители ще напуснат Гресто. Само не мога да разбера Стоянов сляп ли е...?!?

Преди  2-3  години ,когато ме нарочиха за изкупителна жертва и ме обвиняваха за всички неволи  в склада им ,  казах в един пост ,  че е просто въпрос на време да се самоизядат от злоба и простотия и   то точно така стана накрая.Изобщо ,забелязъл съм ,че която фирма съм напуснал , след година- две най- късно е западнала до неузнаваемост.Защо ли???!
А единственото ,което успяха да постигнат е да си измият ръцете и да намерят виновник за собствената си некадърност и мърлящина.Типично по булгаристански.А най- ме кефеше дежурното- че не искам с колектива!:))Интересно ,какъв е тоя колектив , в който всеки се спасява,   както може и прекарва другия?Това ще да е някаква нова разновидност на коликтивния дух.Какъв беше тоя колектив ,който те оставя да товариш разноси сам от 7 часа до 10 -11 и да  не ти помогне ,ама грам?Всеки ден в първите 2-3 месеца  като постъпих на работа ,това беше ежедневието.Какъв е тоя колектив , който те оставя да товариш сам ,като последния хамалин тонове захар , сол и тн  и т н на 3 разнос  и няма един да дойде и да каже ,чакай не се мъчи да ти помогна.Какъв е тоя колектив , който   те оставя сам да дърпаш палета по 1 тон захар и сол   и се крие в столовата   по обяд с часове?Ами ,ще ви кажа- колектив имаше ,когато се стигне до  поредното  запиване в евтина кръчма , вмирисана на кебапчета    и с подскачащи кепенци от дивата чалгия на местните аборигенски бушмени.Много  хора събрани на едно място  по незнаен критерий не правят колектив.За колективни действия се иска поне някакво зачатие   на интелект  и  елементарна човещина.Мисля , че вече на   някои ,, хора " трябва да им е просветнало поне малко ,защо отказвах да контактувам  и изобщо да имам нещо общо с гореизброените  персони.А и май се пооляха и позабравиха , че  някои неща никога не могат да останат скрити от Гледащия от горе!Ей ,това му харесвам на тоя свят- че рано или късно всичко се връща с лихвите.
Амин!

Колега ,защо ли   тоя ,, Месия " ми изглежда много познат от някъде? :))Да не би да  е от бившия склад  В. Търново?
Иначе ,виждам ,че нещата в тая фирма не са се променили много.Все същата сектантска среда ,  основана на   злобни интриги , сплетни зад гърба , злорадстване , завист. Но като се има впредвид ,че  хората ,които извършват всичката тая  разнородна  и никак нелека ,,дейност"са   чалгари ,мързели и селски тарикатчета с обърнати джобове  и с  хиляди задължения към банките ,на които дори само лихвите не могат да смогнат да си изплатят ,   нещата са обясними.
А колкото до долния пост на колегата- не се учудвам, че работният ви ден продължава от 12 часа и нагоре в най- добрия случай.Той  ,, месията ", така нареченият  си ги правеше тия цигански номера още от едно време ,докато съществуваше склада в Търново.
Обикновено така става ,когато се назначават хора за началник складове , които са на светлинни години назад в еволюцията.Не ми е и трудно да се досетя чия е и заслугата склада в Търново да бъде натирен в Лясковец.   Хубава фирма , ама много прости и злобни хорица  работят там и няма да прокопса...

Сега ще разкажа на всички невежи една интересна приказка за един чутовен човек. за един неподражаем и гигантски човек. Живял си той в джунглата при казана си и си варял парцуца, докато един чуден слънчев ден вожда на синьодрехите не му казал:"имам мисия за теб. отиваш в Русе". и Нашия човек излазил от дебрите на джунглата и отишъл в Русе с ясна цел и мисия. Посрещнат бил като месия но и като него бил изпратен в забрава. След няколко лунни цикъла отново вожда го пратил в Русе пак с точна цел и мисия. и този път бил посрещнат като месия от благоверните особено от начинаещите и вярващи в празни думи същества. но този път правилата били различни  пиянски скандали и изцепки крещене по хората за забава и заплаха със саморазправа за десерт. дълго продължили безчинствата на този съвременен Смийгъл(ам гъл б.р.)докато един ден шамана на племето Русенци не разбрал какво става и решил месията да стане Дивак от най ниските диваци. поживял си той доста ниско кратко време и се върнал в джунглата да товари. Не използвам имена но всички лица в този филм на фалша интригата пошлостта и човешката наглост са напълно реални и съвпаденията със събитията също. Поуката е не вярвай наивно в думите на един човек защото този човек може да закопае доста други около него и съм сигурен че точно тези хора се сещат кои са главните действащи лица в историята всичко добро на всички добри хора а на лошите - да си затъват още по на дълбоко в собствената си омраза и мерзост.

Последно времи най-гадното в склад Русе е да си 1смяна .Почваш работа в 6 и свършваш в 18 и 30 (в най-добрия случаи).Камиона които носи стоката закаснява всеки ден.

От jobs.bg пуснах по обявата "специалист продажби"- офис. Някой може ли да ми каже нещо по въпроса, струва ли си, какво да очаквам..

саветвам,вси4ки които са се насо4или да кандидатстават в тази казарма просто да не си правиат труда работиш по 15 4аса за стотинки.един савет кам шефовете да си слагат по компетентни служители за шеф на смени,а не ниакакви наркоман4ета.дето имат ощте биало около устата.

Пфуууу, тези от "Грестокомерс" ми се обадиха да ходя на интевю за работа. Но не ми казаха по телефона за каква заплата става въпрос. И няма да отида, ще се опитат да ме преметнат да ходя на майната си извънграда и накрая да ми кажат за някаква мизерна заплата от 600 лв. Аз не съм толкова прост за колкото ме имат. За 600 лв. ще ме скъсат от работа, а ако работата е малко ще искат да по4на за 350 лв. Няма да стане. Ходил съм на много интервюта в много фирми и наистина съм имал добри попадения, но все още не съм одобрен там. Все някъде ще стане. Ако сте млади, не си тровете нервите. Опитът няма да ви помогне. Всяка фирма си има нейн начин на работа, собствени стандарти и т.н. Предлагат се и платени обучения и ти плащат 200 евро да се преместиш в друг град или по-близо до фирмата.
Тея частници им пари под краката, защото в бг се регистрират нови фирми, но на чужденци със солиден капитал които плащат добре и подбиват яко цените. Сега не е момента да си подменят персонала, а трябва да инвестират в него, а работниците от своя страна да инвестират в компанията труд и да пробият заедно. за 600 лв. никой няма да инвестира нищо, ще се скатава докато му писне да му мърморят.
Складовете в Русе са евтини и в следващия си пост мога да ви вкарам някой оферти ако искате да инвестирате капитал.

А, добър Ви вечер! Пише Ви оня , дето по сценарий трябваше да се моли в Англия на фирма , като Грестокомерс , да го спасява , понеже  нали само в Грестокомерс се работи качествено и най- важното да получаваш и парите си за извънредния си труд .Да , ама не , цървулите  от Търновската джамия  за пореден път лъснаха колко струват и какви мишки са.Някой спомена нещо эа плащане на извънредно време.Ми , незнам , само ще спомена , че последната ми седмична заплата беше 665 паунда в това число платени  неползвана отпуска и много , ама мноооого Оувъртайм.Ето къде е раэликата между белите държави и  маймунските.
А тия гащници - мишки от търново , облечени в гъзарски  маркови дрешки ,купени  с паричките изтеглени на кредит по- добре да си заврат малоумните физиономиики някъде по- дълбоко в мишите си дупки и да си траят , щото целият свят ги разкри що за  хора са.
Щото нагледно им покаэах , че може и беэ да теглиш кредити като малоумник , да изкараш 6 000 за 2 месеца. Ама аз съм им каэал - мишки сте и ще си умрете прости , като пробити цървуле, айде много здраве!