Профит Мастър Трейдинг ООД  /img/frontend/nomap.png"

Профит Мастър Трейдинг ООД

Здравейте и аз бих искал да добавя нещо. Ходих на интервю във въпросната фирма в гр. София. Какво друго мога да кажа? Напълно съгласен с колегите, които са писали под мен. Започваш работа, а ти искат пари за това. Пазете се от такива изманици.

Пазете се от Лубрика Трейдинг ООД Пловдив-изключително несериозни и груби хора работят в отдел Пловдив.Работищ,не ти плащат и ти казват,че не си за тая работа и оп нови кандидати за работа.Политиката на фирмата е,да не плаща,да използва труда на различни хора и така до следващите и пак следващите.Работиш къртовски труд дни наред,а те решават че не ставаш и идва следващия кандидат,поблазнен от високата заплата.ПАЗЕТЕ СЕ ХОРА ОТ ЛУБРИКА ТРЕЙДИНГ ПЛОВДИВ

Преди да отида на интервю изчетох всички коментари и мога да добавя само, че наистина не си заслужава да се работи с такива хора. Голямо неуважение към мен и другите които чакаха за интервю. Човека, с кого трябваше да се срешна беше директора, защото почти нямаше персонал в офиса. Чаках 1 час, за да вляза при него. Направи ми много лошо впечатление, че се провикна, а не ме покани както си е реда. Започна да ми говори врели-некипели, а въобще не ми стана ясно какво трябва да правя и каква е работат. Въобще загуба на време. Ясно си личи, че са измамници, а този дебелия чичко (директора) по-добре да се скрие някъде, че става смешен.

Здравейте, и аз бих искал да добавя нещо. Не си губете времето с тези измамници. Отивам аз на интервю, влизам в един доста празен офис без да чуват хора вътре. Разбира се разбрах след това защо няма хора. Кой нормален човек ще отиде на интервю и ще му искат пари, за да започне работа. Пазете се от такива МОШЕНИЦИ. които по явен начин искат да Ви вземат парите. Чудя се само къде пак спи държавата ни и как може такива фирми да функционират?

Благодаря на хората, които са написали искрено мнение, спестихте ми загуба на време и нерви за безсмислени интервюта. Аз и така се чудех дали работа на граждански договор е за мен. Естествено виждам, че има и платени коментари, от типа на опааа това е страхотна работа, като не Ви харесва идете да работите в Макдоналдлс и пицерии. Но без това не може :)

Днес имам интервю,предварително подозирах че са измамници но сега съм 100 процента сигурен 200 лв обучения гледам ау аиде да си почиваме.Само измамници остнаха в БГ с много малки изключения,скоро цветните ще завземат на 100 процента сега са на 75 някъде.С знание се гради съзнание. МИР и БЛАГОДАРЯ на ПРЕДИШНИТЕ коментатори и на сайта като цяло,нямам акции в Петрол да разкарвам колата по БЕЗМИСЛЕНИ интервюта

gall77, въобще не се занимавай с тези измамници. Целта им е да ти вземат само парите. Теста е направен така, че да не може да бъде взет с цел да ти вземат парите за курса и после да те зарибяват да си откриеш сметка. Нищо няма да те научат. А управителя на фирмата е един дебелак, който е супер невъзпитан и само вика на хората.

gall77, въобще не се занимавай с тази фирма. Големи измамници са и само ще ти вземат парите и нищо няма да научиш. Теста е направен така, че да не може да се вземе с цел да ти вземат парите и после да те зарибяват да си откриеш сметка при тях. Управителя на фирмата е един дебелак, супер невъзпитан, само вика и се държи отвратително с хората.

Това е най-старият номер, за да си популяризират фгирмата и за да намират клиенти за курсовете си.
 Ако основната им идея беше да квалифицират кадри без опит, те щяха да имплащат по една минимална заплата за да се обучават, а не да им искат пари. Курсове по финанси има под път и над път, но от там не могат да ви направят трейдър (успешен), нито пък ще ви помогнат да правите правилни прогнози. Едни от най-големите специалисти - професори и т.н. имат успеваемост на прогхнозите под 40%. 99% от самостоятелните трейдъри фалират до 1 година след започване на търговията си. Много рядка дарба е това да се справяте на подобна позиция и би трябвало да разполагате с мноиго голям финансов ресурс, ваш, или делегиран ви,

Какво Ви е мнението за фирма    Профит мастър трейдинг ООД? Кандиствах в тази фирма за оператор транзакции. Тази длъжност е незпозната за мен. Ако има хора които са работили във фирмата или са си изпатили от нея да ми пишат. На самото интервю щели да ми обяснят за спецификата на работа и за теста които се решава. Но имало и курс, които е безплатен и такъв които се заплаща. Струва ли си тази работа?