Профит Мастър Трейдинг ООД  /img/frontend/nomap.png"

Профит Мастър Трейдинг ООД

Ходих на интервю, какво да кажа... квалитетен офис, център, учтиви хора, незнам какво очакват от мен, въпреки че съм на 25г и завършил току що бакалавър МИО, но ми предложиха да ме обучат безплатно и квалификация. Господина който ме интервюира беше Мениджър поне на визитката му пише Мениджър а не директор, а и едва ли точно пък директора ще се занимава с кандидати за работа  - както гледам тук някой са написали,може пък на тях им се иска да си имат говорят на директорско ниво! Продължение  на специализацията 200лв. практика - да добре звучи но не го споменаха на интервюто.  Ако е така -да бих се записал, ако ме научат  няма да е лошо да взема истинска професия защото разбрах че мога да продължа и да работя както за себе си така и за брокерска компания на международни валутни пазари, защото се правят много пари доколкото знам от преди и може да работиш дори от вкъщи. Мисля че то в България няма много възможности затова  че  200лв в обучение си е инвестиция  и без това за 200 лв ако седнем с приятели ще ги изядем и изпием за 1 вечер.  Мисля да се ограмотя в тази финансова сфера. Но всеки сам си избира все пак.

Да, общо взето съм напълно съгласен с колегата. Загуба на време е. Директора е много невъзпитан човек, говореше врели-некипели и отношението му беше много грубо. Карат те да ходиш на някакво обучение и за да започнеш работа трябва да си ПЛАТИШ 200 лв. Даже не е сигурно дали ще започнеш работа при тях. От друго място разбрах, че така си набират клиенти, но задължително трябва да си платиш.

Съжалявам много, че си изгубих времето с това "интервю". Слагам в кавички, защото за около 20 мин успях единствено да чуя рецитиране на някакво безумно съчинение, измислено от "директора". Той, разбира се, не ми се представи като влязох, остави ме да чакам, докато попълвам анкета и после от някаква стая се чу глас, който ме вика. В такава прекрасна сграда в центъра на града, в луксозен офис, очакванията за отношение са доста по-различни. Ако на някого му се слушат празни приказки от груби хора - нека да кандидатства. През цялото време, видимо изнервен, интервюиращият не говори с мен - повтаряше една и съща метафора, която реално дори няма връзка с истинската работа. Всеки път, когато се опитвах да здам въпрос, той грубо ме прекъсваше и не успя да ми отговори какви са отношенията на Профит Пойнт с брокерската къща (за която се повтаряше, че има лиценз, но явно Профит Пойнт няма). Цялата схема е да се съгласиш да посещаваш обучителен курс, за който ти повтарят, че е безплатен, но след него следва друг (не се казва нищо за него, но става ясно, че ще си го платиш). От други източници знам, че е 200лв, които си ги покриваш сам преди да те назначат и няма гаранция, че ще получиш предложение за работа.
Не си губете времето и парите - трейдър може да си и от вкъщи, без да търпиш изнервено, грубо и крайно неуважителното отношение на "директора".

А като цяло работата от вкъщи ли е, или си  в офис?  И работи ли се вечерно време или може и само през деня? Ще съм благодарен ако споделите!

Да и аз ходих, четох Оператор транзакции. Трейдър, Брокер,в обявата им са написали - търсят служители след тест с знания и умения в финансовата сфераИсках да започна да работя нещо по професионално в финансовата сфера, учех 5 години в икономическия - накрая нищо, няма работа 1-2 години тук - таме, ццц  и щот ми писна да бачкам на плажа барман и то сезонно 2-3 месеца потърсих и се включих към тази фирмата - но първо брокерите ме учиха за да стана професионалист 10-15денаПосетих Семинара им - той е БЕЗПЛАТЕН  - хората ти показват, после се записах се за обучение практика  и си плащаш за да вземеш сертификат - ако искаш...  слагат те на симулация и така - но всичко е пожелание! Има и потенциал, взимаш и % от сделките, работиш с инвеститори, с клиенти, може и сам да си докарва човек доста пари стига да знае как. Е това е престижен бизнес и с белите якички като брокер на международните пазари! Мда иначе има работа и  в Пицария или в Макдонатц...но това е друга темаС 2 думи, искаш да правиш прически -ходиш на курс - плащаш си, искаш да караш такси - записваш се на шофъорски курс взимаш книжка,  нищо ново под слънцето. Само дето това си е и бизнес а не просто работа и се правят яки пари, само да ти се учи как.   Какво да ви кажа - може да пробвате ако е за вас се включвате, аз съм доволна, е  не ходиш  в магазин или ресторант да бачкаш от сутрин до здрач, определено има разлика...

Здравейте!
Бих била много благодарна, ако някой, който е работил в тази фирма или е бил на интервю,  да сподели впечатления. Бях на интервю за мениджър, а съм 2 курс, съответно нямам никакъв опит, но изискванията бяха: много силна мотивация, желание за развитие.
На второто интервю разбирам, че има обучиние, което се заплаща \ 200 лв.\, а в сайта пише и повече.Та нали човек си търси работа, за да си осигури доходи, и ако има едни илишни пари нямя дя ги даде  за обучение, което БИ ТРЯБВАЛО да е за сметка на фирмата.
Благодаря предварително.