Тейк а Кейк ООД /img/frontend/nomap.png"

Тейк а Кейк ООД

Аз съм бивш слувжител в тази фирма.
1. Заплащането - като за София и цялата ситуация в страната, заплатата е да кажем добре, но много често се случва да има извънредна работа. Задържат те за 2-3-4 часа повече, или те викат примерно не в 6:00 както е смяната, ами в 5ч., не в 8 ами в 7 или 6. На мен лично това не ми харесва, защото как ще отида толкова рано сутринта и да съм сигурна, че въобще ще стигна и другото е, събира се толкова много работа седмично, че се чустваш после трупясал, та тогава съм се питала - тези пари струват ли си?
Знам че, много колеги преди мен са напуснали поради тази причина. В крайна сметка си има графици и никой не иска да разбира в последния момент, че трябва да остане на работа.
Извънредните часове ти казват, че се плащат, но реално това не се случва, а по-скоро ти дават почивни дни.
2.Уважението - Има го, но изберателно. Колкото и да се опитват да не им личи на собствениците.  Ако нямаш проблеми с тях, ще те "Уважават".
3. Привилегии - това, че те осигуряват на пълна работна заплата.
4.Фирмена сигурност - има сот и  камера, ако това е достатъчно един човек да се чуства сигурен. За друг вид сигурност, не се сещам.
5.Ангажираност - многоо повече от колкото си представяш, когато ти обясняват условията на работа по време на интервюто.
6.Потенциал за развитие - има, но средна работа. Може  и да си напуснал дотогава ако не изчакаш твоя ред в случай, че се представяш добре разбира се.
7. Местоположение - до Орлов мост. Мисля че за повечето квартали в София е удобно.
8.Колеги - Поне аз докато работих там имаше читави хора, всички обединени в това как работят извънредно.
9. Работна среда - Магазина е много малък и понякога е супер тясно, когато има повече работа. Няма място за хората и за продуктите.  Атмосферата може да бъде много приятна, но може да бъде и напрягаща, а ако накрая нещо сгафиш, поради ред причини, които не зависят от теб ти се дава писмено обяснение.
Общо взето това е реалността.
Ако някой ме попита дали бих работила там пак, ще кажа НЕ.