Ивалена ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ивалена ЕООД

Здравейте,преди няколко дни бях на интервю за продавач консултант в магазин Киндерланд-Делта Планет Мол,гр.Варна.Имаше много кандидати и казаха,че през целия ден ще продължат интервютата.Всичко продължи около 3 минути, управителката Галя Димитрова се държа много любезно и позитивно като по- късно ми се обади за обучение на следващия ден от 10 до 19,втора смяна от 11до 20ч.Отидох с голямо желание,но само след няколко часа работа исках да напусна и веднага обяснявам защо.С още 3 момичета ни запозна със стандартите на работа в Киндерланд като ги прочете от едни лисри и дотам.После каза да разглеждаме магазина по артикули и да сгъваме.Като цяло магазина е разделен на сектори,но не е обозначено по стените или с табели,има пръснати артикули из целия магазин за различни възрасти и за клиент и продавач е трудно да се ориентира,възможно е да е рекламен трик или идея,но за мен е разбъркан.После дойде момента да обслужим клиент,като след това ни коригираше и на следващия ден си мислех,че ще се получат нещата,но уви на втория час ми каза да си тръгвам и не ставам,когато попитах защо,отговори,че спазвам дистанция от клиента,не отговарям на стандартите им, притеснявам се и това личи.Тя е човек с голям опит и отличен консултант,но подбора й на кадри куца,или си харесва един човек как работи и се занимава само с него и го обучава и за другите става ясно,че са аут.Може би стандарта й е -една от продавачките й, държеше закачалките с дрехи в задния си джоб и така сновеше из магазина,но като цяло са активни,не се сяда през цялата смяна,но това не е проблем,а надутото отношение,но все пак те си избират с кого да работят и определено не им харесват силни личности,а някой когото да мачкат и да им козирува.Казвам го като човек работил в чужбина и тук, с много хора ,също в сферата на обслужването,но очевидно за Киндерланд не ставаме!Успех на всички ,които искат да работят там за 600лв и веднъж да вземат бонус.

Некоректни и груби! Ходих на
'' обучение'' 5 дни в цектралният склад на Киндерланд-град Варна. З позицията се борихме няколко момичета, обучаващите ни лелки, бяха груби и честно казано не им се занимаваше!През това време без трудов договор! Търсиш нещо по 20 мин. във въпросният склад, в които цари хаос и безредие, накрая ти казат, че си бавен и не ставаш! Хвърлиха ми 50. лв за 5 дни работа от 8 до 5..

Здравейте!
искам да споделя как протича интервю за магазин "Kinderland" в Бургас. На интервю бяхме поканени около 10 човека, а може би и повече. всички си чакахме пред магазина да стане уговорения час за срещата. Излезе една жена, която отговаряше за подбора в този ден (каза, че не е управител, този магазин нямало управител) и ни раздели на 3 групички. На всяка от групичките обясни условията, а именно 600 лв. нетна заплата,работа на график: 1ва смяна 10-20ч, втора смяна 13-22ч, на третия ден се почива. С гордост заяви, че вече осигуровките са на 610лв.(всъщност няма как да са по-малко, защото това е минимума по закон). Това "интервю" се проведе пред магазина за 3 минути буквално. Накрая записа на всеки кандидат име, телефон, дали има деца и години. След около 30 мин ми се обадиха да ми кажат, че ако се интересувам от работата от следващия ден започвам обучение. Изключително смешно ми стана от цялата тази ситуация.Питам се защо пишат в обявите си "прозрачни и коректни условия" , "атрактивно заплащане" след като не мога да осигурят дори реални осигуровки на мизерната заплата от 600 лв.

Освен това след интервюто разбрах от позната , работила преди време там, че се стои цял ден прав и винаги трябва да си намираш работа.Дори всичко в магазина да е подредено и сгънато, да няма клиенти започваш да разгъваш дрехите и да ги сгъваш наново.

За мен е удоволствие и засега най-доброто място, на което съм работила :)

Като служител във фирмата ви съветвам да отидете на интервюто :) За работодателите мога да кажа ,че наистина са мили и съвестни хора.

Здравейте
Искам да попитам за мнения за тази фирма понеже ме канят на интервю утре
И бих искала ако има тук техни настоящи или бивши служители да ми дадат мнения дали си струва да отида на интервю

Служител съм във фирмата от 7 месеца. До сега не съм попадала на подобна работа за града, в който живея. Фирмата наистина е с доста висок стандарт и когато си вършиш съвестно работата всичко се връща. Мисля, че работодателите са доста коректни от към заплащане и отношение към служителите. Бонусите не са мит, реални са и отново зависи как сме си вършили работата. Ако се стремим към правилното обслужване на клиент, магазина е в красив търговски вид и отношението на продавача към клиента е мило и възпитано, то няма как да не се вземат бонуси. Като всеки друг служител и на мен ми се е случвало да допускам грешки в работата си, но за всяка грешка ми се казва като на човек и не ми се повишава тон, следователно и аз си вземам поука и се старая да не повтарям грешката си. Чувствам се спокойно на работното си място и не се притеснявам за нищо, докато на други бивши работни места съм била постоянно под стрес и напрежение. Работното време ми допада, полага ми се 1 час обедна почивка на смяна. Дори и да не съм в почивка си имам правото да отида до тоалетна, естествено не може през 15 мин. да се излиза или пък да оставиш колежка сама с клиенти, но това си зависи кой как го разбира. Стоя права, да, понякога е изморително, но и на мен не ми е приятно като вляза в магазин продавачката да стои седнала или да се занимава с личните си дейности и особено да не ми обръща внимание. Работата е задоволителна, просто човек трябва да има и желание да работи!

Здравейте! От съвсем скоро съм служител във въпросната фирма. Това е фирма с висок стандарт за работа и нали не очаквате след 5 минути интервю да ви извикат на следващия ден и да ви връчат договора още преди поне ден да поработите и да покажете какво умеете. Да вярно обучението го плащат минимално ,но предопреждават за това и всеки сам си избира дали го устроива това. Като цяло много зависи от магазина и управителя и къде точно ще попаднеш. Всичко е много относително ,за да се дава такива мнения като цяло за фирмата. В момента познавам няколко момичета,които работят с години там и са много доволни ,някои от тях са се издигнали с времето. Заплатите са добри и се дават абсолютно точно на време ,също така има много стимули и бонусиб,които ако се потрудиш малко и спазваш стандарт наистина ги стигаш -поне засега това съм видяла . Нали все пак сме на работа и ни плащат , защо това ,че ви карат да сгъвате ви притеснява? За сядането -да , не може да седнеш и за 5 минути ,но аз не съм видяла в някой магазин/освен кварталните магазини/ да влезна и продавачката да се е изпънала на стола... А и там са предимно млади момичета не може да издържим 8 часа на крак ли ? И все пак вие знаете тези условия като не ви харесват -отказвате и всички са доволни :) Това че не ви се е получило в някой магазин е просто лош късмет или сте попаднали там в неправилния момент. Камерите се гледат ,но ако си вършите работата какво ви пречи? Почивните дни са добри и условията смятам,че за нашата държава са доста приемливи . Колежките също играят важна роля. Ако отида първи ден и всички ме гледат лошо ,не ми обесняват нищо и само ме впрягат , естествено ,че няма да ми е приятно и ще си тръгна. Е за мои късмет случих и на колежки и на управител.Повече са негативните мнения ,защото все пак ние българите няма да се занимаваме да влезнем да напишем нещо хубаво ,но когато е да оплиуем някой , сме първи . И пак се повтарям всичко е строго индивидуално , за града ,в който сте,за магазина и т.н. На този етап съм горда,че съм час от тази Фирма :) Лек ден и може би това просто не е било вашето място , а то ви чака да го откриете някъде. От опит глава не боли-пробвали сте и продължавайте да опитвате докато не сте на вашето място :)))

И аз отидох на "обучение", което беше смешно. Колкото и да е натоварен работния ден, човек има право да ходи до тоалетната, да пие вода и да сяда от време на време. И при мен супервайзърката не отговаряше на фирмените условия. Да те обучат да си вършиш работата е едно, да ти кажат две неща и да те оставят да прегледаш и пререждаш цялата стока в магазина е друго. Оставиха ме да върша работа, и го направих. И после на края на работното време на обучението - супервайзърката ми заяви, че не ставам и съжалявала, но това било. Замълчах си, че като обучаваш някого, трябва да го обучаваш, а не да го зарежеш :) За бонусите ми беше ясно, че няма да ги изплащат, че е трик и подобни. Но да работиш два на един по 10 часа и да се очаква от теб да не пиеш, да не ходиш до тоалетна, да не ядеш и да се чудиш какво ли ще измислят тези зад камерите, за да те набедят и да ти орежат заплатата? Смешно е, но е факт...

Бях поканена на интервю.Интервюто продължи 2мин.
Питаха ме кога мога да почна работа и аз казах че от утре.
но бяхме 2 за обучение. Втората която беше с мен беше доста натруфена. Главната която ме обучава се държеше добре с другата
И двете си вършехме работата която ни възлагаше.Но разбирате ли трябва да имате външен вид.Ако сте от черната боя забравете трябва да имате външен вид,но те държат до края докато работата не свърши.Правиш всичко без грешка. И накрая ти казва тая главната че не се справяш и ти дава 5 лева за 6часа.Разбирате ли нарочно те вземат без трудов договор за няколно дена,вършиш всичко и накрая ти казват не се получава.После вземат други така и още няколко дена.Не се връзвайте,всичко е лъжа.Никога не се съгласявайте без трудов договор даже и за 1 ден.