спаннер еоод /img/frontend/nomap.png"

спаннер еоод

Пиша отностно за кандидата от Видин явно не е радбрал че става въпрос за допълнителна работа а не основна. Аз съм от Разград и работя за фирмата като допълнителна работа. Имам и друга на смени. Благодаря че ми дадоха тази възможност за допълнителен доход. Много коректни и всичко е добре организиран. Никога не се бави плащането даже ми гласуваха голямо доверие. Фирмата е супер за хората които искат до работят и изкарват сами парите си като търговци а не да чакат само на една смешна заплата. Очаквам да намерят още колеги от другите градове и да се запознаем.

Здравейте на всички. Искам и аз да споделя какво ми се случи с фирма спанер.Преди 5 минути ми се обадиха /с оферта/и ми казаха че не можели да ми предложат договор,а МОЖЕ ДА СИ КУПУВАМ СТОКИ ОТ ТЯХ И ДА ГИ ПРЕПРОДАВАМ.Оставям на вас да кажете дали е сериозно това.Става въпрос за град Видин.Смешници.

Кандидатствах за работа във въпросната "фирма" и седмица по-късно получих обаждане от служителка ! Зададоха ми предварително написани клиширани въпроси и ми изпратиха рекламни материали с обещание за следващо събеседване ! Материалите бяха направени изключително нескопосано, сякаш някой се е учил на "Microsoft office", няма посочен производител, сертификати - гаражна разработка ! Шансът им за развитие, според мен е почти нулев, поради огромната конкуренция на доказани имена в бранша ! Интернет страницата им е в процес на продажба (все едно нямат) ! Явно, са решили да си намират клиенти ,чрез обявите за работа - току-виж, някой решил да си поръча продукт ! Давам им, поощрителна оценка "0" за потенциал, защото все пак се набутват с позвънявания … но, човек остава с неприятното чувство, че може да се е сбъскал с измамници !

Няма какво да кажа освен, че целия екип на фирмата е супер, ако направят някоя грешка моментално я коригират и винаги са точни с плащания.

Условишта са супер, управителя е труден характев но винаки държи на думата си, каквота е казал го е изпълнил евала. Супер точен в това, има доста изисквания но пък такава е работата, който неможе да продава да си търси друга работа. Пиша тук защото знам, че трудно се намират добри търговци а искам да имам готини колеги затава искам да дам съвет на който кандидатства, постарайте се момчета заслужава си. в момента съм на % и взимам около 1700 заплата чисто,и работя от 4 месеца, но тук найстина мога да се развия и да стигна до 2500, хубавото е, че нямам ограничения и единственото нещо е да продавам.

Време е за по-актуална информация. Всеки има право да харесва или не дадена работа. Затова кандидатствайки за работа, процеса е двустранен - избира фирмата, избира и кандидата. Всеки тук може да напише каквото си поиска и е несериозно да вярваш на абсолютно всичко написано. Работя тук вече 1 година и фирмата се развива доста добре. Имаме търговци в повечето големи градове и следва намирането на такива за по-малките. Екипът е страхотен, Демир Врачански е супер шеф, амбициозен човек, който постига целите си и знае как да развива бизнеса. Да, не е лесно, но успяваме всички заедно. Като фирма - производител Спаннер заема много добро място по качество. Свидетелство за това са многобройните ни доволни клиенти - сервизи, а от тази година и магазини, с които работим. Като част от екипа на Спаннер аз съм доволна от работата, от условията, които ми се предлагат и навременното заплащане. Е това не е ли най-важното за всеки работещ някъде?

За тази фирма работата най-готините търговци, които са идвали някога при мен. правя им евала. голяма похвала на момчетете. Супер фирма със супер персонал

РАБОТАТА В ТАЗИФИРМА И Е НАЙ-ГОТИНАТА РАБОТА НА СВЕТА
ЕДИСТВЕНАТА ФИРМА В КОЯТО РАБОТИШ САМ ЗА СЕБЕ СИ И ПОЛУЧАВАШ ТОВА КОЕТО СИ ЗАСЛУЖИЛ, АКО СИ ДОБЪР В ДАДЕНАТА РАБОТА, СИ ИЗКАРВАШ ДОБРИ ПАРИ , АКО СИ СМОТАН НЕ ИЗКАРВАШ НИЩО ЗАЩОТО НЕ ЗАСЛУЖАВАШ НИЩО.
ЗА ХОРАТА КОИТО СА ПИСАЛИ ПОДОЛУ ИСКАМ ДА ИМ КАЖА ЧЕ НЕСА ПРАВИ, АМИ АКО НЯКОЙ НЕ ВИ ХАРЕСВА ИЛИ НЕВИ ОТЪРВА СИ Е ВАШ ПРОБЛЕМ !!!
КРАИНА СМЕТКА ЧОВЕК САМ ИЗБИРА КАКВО ДА РАБОТИ, КЪДЕ И КАК ДА ЖИВЕ. АКО НЕЩО ВЪВ ВАШИЯ ЖИВОТ НЕ ВИ ХАРЕСВА ПРОСТО ГО ПРОМЕНЕТЕ.... НЕ ВИНЕТЕ ДРУГИТЕ ЗА ВАШИТЕ ПРОБЛЕМИ..
НО МНОГО ВИ МОЛЯ НЕ ХВЪРЛЯЙТЕ ОБИДИ НА ХОРАТА КОЙТО СА РЕШИЛИ ДА ВИ ДАДЪТ ШАНС И ДА ВИ ПОМОГНАТ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН...
ЗАПОМНЕТЕ...
!!! НЯМА ДОБРО, НЕНАКАЗАНО

Здравейте!
Виждам, че обявата за "Асистент продажби" отново е в джобса и искам да изкажа мнението си за тази фирма.
Обади ми се мъжки глас, като каза, че съм одобрена и ме покани на интервю на адреса на фирмата. Трябваше няколко пъти да се обадя, за да открия адреса. "Фирмата"( СИЛНО КАЗАНО) се намира на много затънтено място.
Открих фирмата, но бях изключително разоарована от местото, в което се проведе самото интервю - гараж, склад и офис - 3 в 1. Обстановката ми направи веднага лошо впечатление, но пък предприемаческият дух на младият господин просто ме изумяваше.
След последващият разговор ми се обади, че съм била одобрена, но аз естествено отказах. След известно време обявата отново се появи и господинът отново ми се обади, т.к. аз отговарях на изискванията в обявата.
Хора, не си губете времето да ходите там!!!