спаннер еоод /img/frontend/nomap.png"

спаннер еоод

Здравей те,
пиша тук защото искам да си изкажа мнението
и да ви кажа че тези коментари по-долу са написани най-вероятно от някой от конкуренцията,
аз работя във тази фирма от 3 месеца, в началото ми беше много трудно,
с човека се разбрахме да ми плаща на седмица и в началото започнах само на 20% първата седмица беше много трудно и направих само 3 продажби за 150лв, човека видя че се старая и ми даде шанс, плати ми 70лв. за горивото по 12лв. на ден, след това се научих да продавам и сега след 3 месеца аз вече изкарвам средно по 700лв на седмица. това е фирмата която до сега ми е давала най-висока заплата.
искам да ви кажа че ако сте наистина добри и упорити човека е много стабилен и никога няма да ви подведе
ядосвам се на некомпетентни колеги който изкават негативно мнение, заради такива хора ние в българия взимаме такива ниски заплати
човека има 2 фабрики и фирмата му е на пазара от 2007година. не случайно се е задържала толкова много време
понеже има много голяма и силна конкуренция най-вероятно някой от тях е написал тези глупости за да му попречат.
забележете че дори и няма име този които е написал лошия коментар
аз харесвам тази фирма, продуктите са униколно добри и са български, те са много високо над германските боклуци. радвам се че работя там и взимам добро възнаграждение

Уаууу, благодаря за мнението, за една бройка щях да отида на интервю.

Не се лъжете по сладките приказки на Демир Врачански! Обещава Ви огромен процент от силно работещата му фирма, хубава заплата и кола след 1-2 месеца. Първоначално работите със собствен автомобил ужким да види дали можете да шофирате добре и Ви обещава 300лв. на месец за гориво. След като му поискаш пари за гориво ти обяснява как в момента няма, но на края на седмицата ще ти даде, а на края на седмицата, че си ги е забравил и как има само 10-20лв. и другата седмица ще Ви даде повече. Вечно няма пари в себе си( егати собственика на фирма-аз ходя с по 50лв. в джоба) Иначе всеки ден пита колко пари сте му направили.
1-во: Няма служебни коли!
2-ро: Никой не му познава фирмата и продуктите и никой не ги иска! До сега не е имал и търговски представители!
3-то: Стане ли въпрос за пари, вечно няма!
4-то: Прави си спрейчетата сам в същия гараж, в който ще Ви протече интервюто ( Вие преценете колко му е голяма фирмата)!
И да нямате друг шанс - пак не ходете там!