Тек Експертс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Позитано №2&markers=София,пл. Позитано №2

Тек Експертс

Махнете ги тези Божовци и Рамизета вече . Ако са добри , няма да има толкова много коментари за тях . Просто не стават за нищо , само изразходват въздух.

Много зле.....Божидар съсипа тая фирма

Аз съм готов на всеки който иска да кандидатства в тази глупава фирма, да му намеря по-хубава работа и по-добре платена само и само да не се излъже да идва тук.

Пишете ми на - [email protected]

Това с масовото напускане и организацията ще ти е трудно.

Напускай просто и навивай хората 1 по 1 да се махат.

Питай ги как се чувстват когато те получават по 1000лв а приятелите на Божо на същите позиции получават по 3000-4000лв

Яко ли е? За вас няма пари, ама за тях има :)

За едното куче месо, за другото кокали :)

Божидар е олицетворението на Българина, наема и повишава хора които познава, не такива които могат и знаят.

Хайде да организираме масово напускане!
Тия хора не се осъзнават, че ако нас ни няма не могат да си взимат тлъстите заплати.
Кой ше ви работи бееее, питам аз ?
Ако има навити, пишете тук.
Аз ще измисля начин да се съберем и всички да говорим и измислим план за действие. Може и някаква подписка да направим и да подадем жалба срещу тек-а. Ще търсим заедно работа ако трябва. Имаме два месеца предизвестие. Идеята е да се съберем повече хора и да им направим бомба по всички възможни екипи. Отказвам да се държат с мен като с роб. Нека разгрумим тези боклуци ! Щом се гаврят с нас и ние ще се гарвим с тях. Нека останат на улицата да видят как е !!! Боклуцииии!!!

Те просто не взимат хора, защото фирмата е пред умиране.
Мислите ли че няма кандидати? Има, просто нямат пари да плащат за повече служители, те гледат да ги изгонят за да може малко по-малко да не остане никой в България и да се преместят в Нигерия.

Тея open позиции са просто за престиж, за да не изглежда все едно фирмата умира, искат да поддържат някъв стандарт - 1600лв за експерти :)

Смешни са в тая фирма и Божидар и Рамизе са точният тип хора които докараха фирмата до това положение

До кандидатите за работа..
Тек може да е гаден в някой аспекти, но със сигурност, ако имате техническо образование или опит в тази сфера няма как да не ви се обадят.
Явно нарочно лъжете и избивате комплекси тук.
Лъжете защото никога hr не се свързва с кандидатите за работа, тоест те не са хората които правят подбор и разглеждат СВ-Та. Имаме рекрутъри за тази работа.
Във всяка компания има тестове под една или друга форма. Тези изказвания може да направи само един невеж човек като вас. Явно до сега не сте кандидатствали в подобни фирми и процеса на подбор на кадри не ви е много ясен. Като не искаш тестове като в училище заминавай продавач/ка в някой магазин… Там няма тестове и изисквания. Даже колкото си по прост толкова по-добре. :D :D :D И смятай колко си смотан/а щом не искат да те вземат в тек-а ахахахха Мястото на което взимат всякакви хора било то прясно завършили с малък или голям опит. Ако си поне малко адекватен човек няма как да не те вземат. Съвет - просто се откажи , щом тек-а не са те земали не знам къде другаде ще стане аххахахахах
Въпреки всичкооо кууурррр зааааа текаааааа. Закривайййййй !!!!!

И аз така, чета тук че търсели хора, кандидатствах и не ме приеха. Имам опит и образование в тази сфера, но просто не ми звъннаха обратно даже да ми кажат - не.

Явно тези позиции в jobs.bg са просто е така за имидж :)

Искате адекватни хора, които да работят съвестно, да са сериозни и мотивирани, да имат опит с клиенти, да искат да се развиват и да трупат нови знания, а когато се появят и са избрали точно вашата компания, за да продължат кариерата си, Вие ги отритвате. Искам да изразя тоталното си разочарование от изключително неадекватно отношение при подбора на кадри, липса на адекватна обратна връзка и пълно игнориране на изпратените запитвания от моя страна, за предоставяне на информация защо кандидатурата ми е отхвърлена от невероятния HR отдел. Искате от кандидатите си да решават по няколко теста, все едно сме в училище, а дори не давате feedback за евентуалните резултати. Единственото, което HR отдела може да направи, изглежда е да изпрати автоматичен имейл, в който да ти кажат, че "борбата за избраната позиция била твърде жестока" и щели да те имат в предвид за други подобни позиции. Минута по-късно влизаш в jobs.bg и linkdin и виждаш, че днес отново е актуализирана обявата, по която си кандидатствал, заедно с още 5 нови позиции, за които търсят кадри. Една дума за вас - Несериозно!

Подкрепям напълно с два средни пръста!

Без Божидар и Рамизе и техните приятели тая компания може би щеше да е доста приятна и да има потенциял и възможност за развитие.

Вместо единия да си назначава приятели а другата да е няква бавна, злобна, некадърна, но с огромно самочувствие овца, можехме да имаме някви по-нормални хора на ръководни позиции.