Елитхран ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Елитхран ЕООД

Познавам въпросния собственик на фирмата от дълги години.Познавам и негови бивши и настоящи служители.Потресена съм от условията, като отношение, в които работят хората.Живи да ги оплачиш!Работят извънредно, включително и почивни дни.Някои от тях нямат избор, защото живеем в малък град и предлагането на работни места е ограничено.Славо богу, повечето хора си тръгват, имат достойнство.Всички положителни коментари са писани най-вероятно под въздействието на собственика.Само погледнете и направете статистика, той е единствения работодател, който набира постоянно персонал.Има една Владимира само, на която трябва да се даде медал за търпимост.Да, само тя е от много години при него!Аз мога да отговоря веднага защо , но това е друга тема.Само тя в коментарите излиза с името си!Защо ли...?Не започвайте работа там, колкото и да сте зле, бъдете сигурни, че по-добре няма да станете, ако сте работите там

За малкото време в което бях там се нагледах на селското и просташко държание на шефа на фирмата.Толкова неграмотен човек не бях срещала като работодател.Голям селянин който има работничките си за говеда и ги увиква и третира като такива.
Там е толкова голямо текучеството на хора че надали има такава друга фирма.Колежките изкарват деня в някакъв ужас дали този няма да им се развика за каквото и да било.Всичките му обяви от различните му фирми са някакъв фарс пише едни условия а на място е съвсем друго.
НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ ВЪОБЩЕ КАТО РАБОТОДАТЕЛ!!!!

ФИРМАТА НА УЖАСИТЕ!!!
Няма такова нечовешко отношение към персонала си.Има отвратително отношение няма никакво уважение към хората който работят за него и му въртят бизнеса.Човек който не уважава екипа си и вечно е недоволен.Всеизвестен в града на 70% от хората като груб и невъзпитан.Там текучеството на персонал е огромно!!!Не си сваля обявите от интернет защото рядко се задържа служител повече от 4-5месеца.А ако има такива те явно са мазохистки и търпят да ги тъпчат,обиждат и унижават.Ежедневно да ги обижда и увиква. Избора е ваш!Който не е опитал не е видял и разбрал що за ужасен ужас е да работиш в фирмата му.
Елитхран;Компакт пак;Туристбул; Антъни;

Фирмата с най-ниско реноме в града, няма човек който да не знае що за лошо и просташко държание има шефа на тази фирма към служителите си!!!По горните коментари с така добри думички са написани от 1 служител само който се опитва да оправи така лошите оценки и да прикрие истинските коментари от служители там.Ако не вярвате се впуснете в предизвикателството да работиш там.
Там ако се е задържал служител повече от 3м.е човек който няма никаква самооценка и не уважава себе си!!!Г-н. АНТОН АНГЕЛОВ няма елементарно уважение към служителите си там се работи под голям стрес и напрежение.Не го препоръчвам на никой като работодател.

Каква късметлийка съм , че работя тук . Уникални условия за работа ... Това тук не са мои колеги , те са ми като семейство ... Най-вече пиша тук за да споделя прекрасни неща за тази фирма и за управителя , защото той е един прекрасен човек заслужаващ уважението и респекта , които получават служителите му от негова страна . А за заплащането да не говорим , защото няма и какво да кажем освен , че е безупречно .

Здравейте , Аз съм от фирма , която търгува с Елитхран ЕООД вече няколко години ... Много сме доволни от обслужването и цените . Техните шофьори са винаги коректни и добронамерени . Няколко пъти съм ходил до централния офис на фирмата и там е много приятно . Хората там са много любезни такава задружност и в моята фирма няма .

Здравейте , работя при г-н Ангелов вече няколко години и с радост казвам , че той е един страхотен човек , който си разбира от работата и не се нуждае от хора , които нямат цел в живота .... Когато дойдох да кандидатствам за работа ме приеха много топло все едно цял живот сме работили заедно . Работил съм на много места като общ работник , но тук заплащането е в пъти по-добро от предишните ми работни места .

Работя в една от фирмите на Антон Ангелов.Към мен и колегите винаги се отнася с уважение и когато има нужда помата с каквото може.Заплащането е на ниво и навреме без закъснения.

В "Елитхран"ЕООД гр.Ловеч работя от доста години.
Работата е разнообразна,динамична и интересна.
Условията на труд са добри,осигуровките и заплащането-редовни.Управителят е взискателен и справедлив и помага винаги,когато някой има нужда.
С надежда и търпение посрещаме всички нови колеги,имащи желание да станат част от нашия млад и амбициозен колектив и сме отворени към всеки,който иска да сподели опита си с нас.
Работим в колектив с "Компакт Пак"ООД,"Булпаркет"ООД,ЕТ"Антъни-Антон Христов".

Преди време видях обява на фирма Идилия Корект търсеха офис сътрудник ! Разпитах тук там никой нищо не знаеше за тази фирма но след като се поразрових насам натам какво се оказа - фирмата е на известният в града,, бизнесмен,, Антон Ангелов който е собственик и на Компакт пак, Елитхран, Антъни и Булпаркет с адрес улица Бяло море 11 \ има и друга фирма но за нея ще споделя по на долу \!Преди години работих при този господин още сънувам този кошмар това са най - кошмарните месеци в моя живот ! Отношението към работниците е отвратително, текучеството на кадри е огромно, условията на труд са ужасни ! Каква ирония - мястото където идилията е мираж, коректността е равна на нула а за Хармония само може да се мечтае да си назовеш фирмата Идилия Корект е просто..... интересно ! Та хора мислете, питайте, четете преди да прекрачите прага на улица Бяло море 11 !