Скуба България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Средец, ГЕОРГИ РАКОВСКИ, 125, ет. 5&markers=София, Средец, ГЕОРГИ РАКОВСКИ, 125, ет. 5

Скуба България ЕООД

Къде се скрихте? Как е минуса?Има ли далавери и любовни отношения.

Айде народе към криптовалутата!Някой добродетел е решил да ви покаже как да си спасите фирмата от фалит!Некой преди няколко поста бе написал,че въпреки кризата фирмата била много добре!Какво значи много добре?Плащате си задължебията от над 5 милн.на фирмата майка?Раздавате бонуси за добри резултати?ПОемате си всички разходи и след тях успявате да депозирате пари в банковата сметка?А дано ама надали е така!
А и нещо не искате да публикувате отчета за 2019 гоодина да видим до къде сте я докарали!
За това влизайте в посочените уеб страници и почвайте да копаете крипто валута за да си оправите фирмата !Айде успешно лято от мен!

Здравейте,ето начин как да си искараш малко странични доходи от интернет.Плащат с крипто валута. Аз съм много доволен докарвам си близо 1BTC на година.

успех!

Когато цифрите и фактите говорят и боговете мълчат!!
Така ли е?
Интересно ми е за 2019 ,какви ли е са цифрите и с нетърпение чакам да се публикуват в Търговския Регистър!
Айде защитника/чката давай де обори фактите и цифрите или не разбираш нищо от счетоводство и за теб знака -/минус/ говори за доброто развитие на фирмата ви!!

Евала на по-предния коментар!Колега описал си шефа ама как си требва и както си беше!Направо си го описал много точно ,че е некадърно момченеце дето не става от него нищо но умее ,както казваш да се усмихва и подмазва,където трябва!Някой бе предрекъл отдавна ,че той е кандидата за стола на бившия ама ней си той не повярва на приказките и продължи да го държи и все повтаряше"дясната ми ръка".
А сега малко за защитника/чката дето твърди че фирмата била мнооооого добре .Вижте този линк там е публикуван последния отчет за 2018 година на фирмата,където е видно какви са задълженията към майката централа и останалите задължения!!
Няма скрито покрито и това не е тайна информация а се вижда и всеки може да я прочете и да си направи своето заклчение!Но такива неща трябва да се сведът до знанието на всички във фирмата за да се знае и да се вземат мерки!!
С нетърпение чакам да се публикува и отчета за 2019 ,където ще се окажа прав,че се дължат едни 2,5 млн.евра на фирмата майка!
Чакам се нетърпение понеже псевдо мениджърката счетоводителка ме пита от къде имам инфо е аз нямам такова на предполагам,че да не се окаже и повече дължимото а?
Даммм до тук с финансовите отчети да поговорим малко и аз некадърните и мързеливи т.н. продавачи във фирмата!Евала шефе дано да знаеш и си запознат ,че някой от твойте топ доверени търговци не ходят на работа а си работят от тях и си гледат децата !Само те ли си имат деца ти твойте шефе що не си останеш у вас да си ги гледаш?За това и същите не искат в събота да се занимават с пратки по Спиди понеже не са на работа в магазина а са по пижамки в къщи и си лежат в дивана!!
Други пък са се скъсали от работа и не исакт в събота да се праща регуляната стока пристигаща понеже били виждаш ли по сами в магазина!!Лел така е ,като си връщате на работа предпенсионни търговци и сега понеже няма камери не можете да ги видите с вдигнати крака по бюрата!!Евала шефе в някой офиси всеки един от търговеца до склададжията има личен автомобил да си вози задника понеже много пари изкарват за това и трябват облаги!!
Някъде пък разни склададжии са си повярвали,че като бивш търговец им е помогнал да продадат веднъж на ПИМК са велики търговци ама то така не става а трябва сам да си ги спечелиш за клиенти приятелю!То така всеки може ама то е до време и знай ,че от склада до търговец за да минеш трябва много опит и тарикатлък !Но пък селянията минава номер щом има кой да ти вярва и да те слуша!!Но запомни едно е да продадеш нещщо за без пари а друго е после да си вземеш кинтите от клиентите!Това с Банковата гаранция няма да мине ,както те съветва бившия ти псевдо началник!!
Е шефе за сега толкова надявам се в Литва да мислят вече стратегия ,как да си приберат парите понеже ти едва ли имаш капацитета да им предложиш вариянт!!
Успех!

Нищо не става с тази фирма, докато не се сменят всички хора довели до това състояние на фирмата. Жалко за хубавата компания.

много писане много глупости
ето ви факти за новото шефче манекенче
Как Антон се появи в фирма Скуба знаете ли? доведе го Велин. дали от съжаление дали защото му се пишеше приятел - питайте Велин.
Велин се опита да направи от Антон търговец... ами не стана, той Тони толкова си може.. съотметно като видя че от него търговец не става Велин му възложи да се занимава с всякакви други работи ... то беше склад, то бяха нови офиси, то беше административни неща, как счетоводител не го направи не знам.
и Антон си повярва, че е голямата работа - абе даже по знае и може от Велин /пък може и така да е, то май така стана/. Всъщност Антон има важни качества които да не ги забряваме. Той се усмихва на който трябва, подмазва се както трябва ... и накрая хоп на шефското столче.
това е на Антон историята. сега ще кажат че щото съм смотан служител и ала бала затова така говора, но едно е вярно.
На фирма Скуба не и трябват манекени, дето да го играят администраторчета, счетоводителки и разни подобни, а търговци и продажби.
Айде със здраве и успехи с новото началство. Сигурно много го обичат в Вилнюс.

Четейки произведенията на автори като Ботев, Омир човек развива своята мисловна дейност. Във всеки един стих може да открие тънкия житейски смисъл, да изгради идеали и ценности, както и да намери примери от реалния живот за различни персони.
Но разбира се не всеки човек има капацитета да вникне в дълбокото и да разбере смисъла на думите на Великите автори.
Повечето елементарни частици, имащи самочувствието, че са компетентни по всякакви въпроси, нямат реална самооценка и могат единствено да отправят безпочвени и не аргументирани обвинения. Доказателства за думите си разбира се нямат, но повтарят едно и също отново и отново, с цел - една лъжа повторена много пъти да стане истина...
Когато си толкова елементарен, когато не си прочел 1 книга в живота си, ставаш предсказуем. Всичко което кажеш и направиш е очаквано. Само истински интелигентните хора имат абстрактната мисъл да виждат цялостната картина и прекарват всяка една житейска ситуация през призмата на идеализма, на своят начин на живот, и имат отношение към останалия свят. А простичките елементарни хорица рано или късно биват слагани на мястото им!
Всички рано или късно си получаваме заслуженото! Няма не наказано зло!
Дори разглеждайки различните персони по всевъзможен начин, откриваме, че живота вече ги е наказал, имайки предвид плиткоумието, безхаберието и високото без покритие самочувствие с което ги е "дарил"

„Ах ти, пияницо, с кучи очи и сърце на кошута!

Смелост ти никога нямаш да тръгнеш с войската за битка,

ни на засада да идеш с най-храбрите между ахейци.

Гибел жестока на тебе се струва такава постъпка!

О, Майко моя, родино света!

Защо тъй горко, тъй скробно плачеш?

Гарване и ти, птицо проклета,

над чий там гроб тъй грозно грачеш?