Скуба България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Средец, ГЕОРГИ РАКОВСКИ, 125, ет. 5&markers=София, Средец, ГЕОРГИ РАКОВСКИ, 125, ет. 5

Скуба България ЕООД

Хм... аз съм един  дебелогъз, комплексиран човечец,  с ниско либидо, нямам морал и обичам да коментирам хора, за да задоволявам собственото си его, заблуждавяйки се, че ще бъда по удовлетворен емоционално!
Всички коментари относно Велин, любовницата, братчето му, манекена, екзотичната счетоводителка и т.н.  са мои! Е ДА, НЯМА ДА РАЗКРИЯ ИМЕТО СИ, защото съм толкова страхлив, че чак ми се свива задния отвор, при мисълта, че трябва да се изправя лице в лице с всички срещу които плюя!

Такъв съм си, емоционално деградирал, сексуално незадоволен... болят ме пръстите от опити да проникна по дълбоко в себе си от зад... и поради личните си неуспехи да го направя, както и да се изявя професионално, си изливам помията върху колегите...

Признавам си! Обичам сексуалните извращения, иска ми се да ги върша на работното място, но тъй като никой няма да ми помогне да усъществя нуждите си, насочвам енергията си в коментиране и писане тук в сайта!

Много съм незадоволен, и сексуално и емоционално... в тежка депресия съм от това, че не мога да изразя себе си, никой не ме разбира! Колеги, ще продължавам да пиша тук и където намеря! Това е начина да покажа какво чувствам!!!

Ще ви споделя още нещо за себе си преди да продължа с лъжите, измислиците и клеветите към колегите :

Интимностите с животни са ми много любими, изявявам се и като ексхибиционист в свободното си време. За жалост съм с недоразвити полови органи, на това се дължи и нуждата ми от анално задоволяване....

Но стига толкова за мен...
Продължавам с коментарите по колеги - бивши и настоящи.

Да запитам онази топ крадливата от Варна от кого се оттърва пак,че търсите търговец?Ей няма ли кой да я спре тази далавера вече там?Все накой и пречи на девойката да си прави схемите.В АТП - то са я усетили ама късно ,че бара и прави далавери.Антоне вземи се в ръце ,че ти ще го духаш на финала Велевия се отърва ама ти едва ли.Вземи и направи една изненадваща ревизия един ден ей така отиваш рано сутринтта загваряш обекта и броите ,ще останеш много изненадан колко хиляди лева ви липсват там.

Айдеее мина още една гадина е никой не казва как сме с този ковид дето ни удари.2019 я памним много назад и с увалнен шеф а на неговия стол се настани лекето подмазвач манекена и ,като дясна ръка да него екзотичната му любавница с интересното име на маслина :).Те двамката нали са вряли и кипяли в бизнеса ще поведат Скуба в небесата.Дано този новия счетаводител поне да разбира от счетоводство и да не го е страх от екзотичната любавница дето не отбира от сметки и счетоводство да покаже на литовците каква е реалността.Иначе не ви чака светло бъдеще неможе пре резултат на минус да раздаваш бануси.Чакаме да видим ГФО-то за 2019 в НАП колко е бил минуса а 2020 сигурна е още по-зле.
Айде светли ви празници е дано за каледа има по некой лев бонус.

а защо тука излиза управител:ВЕЛИН ИВАНОВ ВЕЛЕВ??

Да запитам предния пишещ кое му е адекватното и забавното на коментара на по предния пишещ?

Даааа така е счеетоводството не е лесна работа но трябва и да го разбираш малко поне но както виждам от коментара ти май хич не го отбираш и разбираш.Точно прибавяне и идваждане е счетоводството но трябва и да знаеш,че 2 и 2 прави 4 а ако си похарчил 5 резултата винаги ще е на минус 1.Но какво те ограмотявам ти нали се справяш със счетоводството без да имаш такова образование и се мислиш за нещо ,като корифей в тази област тя за това и предната главна избяга щото не може на краставичар да му казваш как се гледат краставици без самия ти да не си виждал как става.Дано новия главен да има повече смелост и да не слуша теб или манекена а да дава инфо достоверно в литва.Иначе да счетоводството е сложно но то е в услуга на продавачи и мениджмънта да дава ясна представа за приход разход а шефа на база инфо да определя пътя на фирмата ама то нашия манекен не знае на къде и как да поеме само пурата му е исик да изглежда ,като мъжете от големия бизнес и държанката да е до него.Онази нимфа от морската столица вадви и си взе някакъв послушко у офиса да може далаверата да върви ама и там ще спре кранчето.Скъпа ми държанке дето не подбираш от счетоводство в тази фирма имаше една счетоводителка и тя от давна бе изритана понеже предния шеф много се влияеше от мнението на манекена и тя му пречеше да стане финансов директор ако Виолета не бе изгонена май и манекена нямаше да работи дълго у фирмата ама нейси той надделя над предния шеф.Айде учи се на счетоводство и дано скоро фирмата да е на много плюс ,че да има и заплати по-високи .А ако литва решат да затворят тези дето работят ще си намерят работа ами ти къде ще отидеш?

Евала! Ееее най накрая адекватен и забавен коментар! И най накрая да вземе някой друг да прекъсне монолога!

Like it!

Сам ли си пишеш? Време е и да започнеш да си отговаряш. Само така можеш да изглеждаш интелигентен. И един съвет : счетоводната работа е сложно нещо, не е само събиране и изваждане.
И един въпрос: каква е новата цел? На хейта.... Като съберат багажа литовците ти къде ще работиш?.. А ипотеката, а децата...

Айде и лятото мина и удължения срок за публикуване на ГФО за 2019 година наближава а именно до 30 Септември !
Идва време на истината да се види ,колко аджеба става дълга на фирмата ни към майката централа !
Аз предвиждам ,че от 2,5 млн.евра това задължение е станало към 3,2 млн евро!
Вие как мислите?
Айде новата счетоводителка дето се мисли и за шефка дай малко инфо де стига го игра само на любовницата на шефа!!Не се стискай да кажеш какво е дериджето на фирмата ни така и така ще излезе отчета в търговския регистър и всички ще го видят!!
Шефе кажи какво ни е бъдещето ?
P.S.Да попитам и как е лизача кабелджия с големия език добре ли лиже задника на манекена?Да се надяваме фирмата да отскочи в друго измерение с неговата работа,като добър специалист!!
Шефе дай инфо,какво направи кабелджията и има ли успехи от неговата нова длъжност!!

Ето колега това е последната информация,която имаме за финансовото състояние на фирмата ни!
Едва ли се е променила от 2018 година съществено и едва ли тези милиони са платени на централата!!А сегашното състояние го знаят само манекена и неговата държанка дето без счетоводно образование се мисли за главна счетоводителка и си мисли,че всичко във счетоводството е игра на монополи!!
Смях в залата!Като гледам едва ли сме добре с тези продажби през стотинки ,как мислиш дали правим печалба и си покриваме разходите та да плащаме и на литва??Едва ли?
Е а дано новия началник дето го направихме постигне и направи чудеса нали много е заслужил и е допринесъл много за фирмата такива са доводите за промотирането му!ПО тая тема много може да се изговори ама има време де то ще покаже!До онзи ден лижеше задника на предния вожд сега сигурно и задника на манекена лиже!
Е тва е за сега !!