Скуба България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Средец, ГЕОРГИ РАКОВСКИ, 125, ет. 5&markers=София, Средец, ГЕОРГИ РАКОВСКИ, 125, ет. 5

Скуба България ЕООД

Здравейте колеги,

Как е с новото ръководство?Май нещата отиват на по-зле от колкото да има подобрение?Гръка няма да смогне да се оправи май то с тия регионални мениджъри и тея търговци май на никъде не върви.Ще трябва коренна промяна а именно 100 % смяна на закърнелите служители иначе затваряне на Скуба България.То нови коли и телефони не водят до резултати и печалби а пък некомпетнтността на мениджърите с тези придобивки и големи заплати няма да се подобрят нещата.Нещо и с конкурса за търговски директор не сполучихте май отказ от избрания саламен търговски представител да почне работа у фирмата е станало и сега кой ще въвежда ред при вас е трудна задача.Успех на гръка дано да успее в новото си начинание.
Айде сполука ви и да слушате Калинчо и кабелния те ще ви изведат на високо ниво със днания и компетентност пък и с новите коли ще всяват респект у вас и у клиентите.

Здравейте колеги.
Първо да ви честитя промяната с оходила ви тези дни.Свърщи се с отрочето на Велко дето се изявяваше,като директор.Същото копие на Велко даже го надмина по лакомия и некадърност.И той манекена в плен на марката BMW свърщи в небитието.Остава сега новия да разчисти помиината яма от братчето,псевдо мениджъра от прованса /дето го взеха на работа понеже дядо му мъкнеше печени недопечуни агнета по фирмените сбирки/.Да изчисти всичко що е неефективно в тази фирма,било то продавачи или драйвери или склададжии с голями заплати.Треперите май от страх,че видите ли иде време разделно и всички хрантутници скоро вън от фирмата един по един разни делски на Велко и приятелчета и некадърни продавачи дето си повярваха,че са нещо.Такива дето въртят частните си бизнеси с фирмени облаги и такива дето ги взеха от конкуренцията и такива дето отдавят почещение на фирмата и бачкат тач/те си мислят,че ние сме прости и ядем доматите с колците и не се сещаме за даляверата вземам еддин имот и го отдавам за магазин на скуба/.
Сега ще видите кон боб яде ли с новия шеф.Той ще ви подмени всички до един и тогава старата къща ще е с нови обитатели и ще тръгнат нещата.Да пожелая успех на гръка и да кажа само,че апетита на Калинчо да стане шеф вяма как дя стане няма понеже е полицай а знаем какъв им е багажа на жандармеристите пък и не знае език и няма как да си говори с начачството а и багажа му е малък на този т.н.Мениджър продажби няма тякъв смях титла за да му се оправдае голямата запларта 4500лв.Успех ви желая от сърце.

Не е лоша фирмата, някога работех там после смених работата но условията си бяха пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ. Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 65г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо още преди 7 години реших да направя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като откакто е създаден е нараснал за последните 10г със 1000х . Идеята ми беше да гледам на него като инвестиция в дългосрочен хоризонт и някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50г. за да се пенсионирам, тъй – като дори и в най-розовите си мечти не съм подозирал че Bitcoin ще струва толкова 7 години по-късно.
Bitcoin е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечния си доход можете да заделяте. Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за крипто валути в света:

Здравейте колеги,

Какво става в нашата фирма един по един добрите търговци си тръгват?
Къде е проблема?Ще има ли още напуснали ?До кога собственика ще неглижира проблемите тук ,като слаб мениджмънт продължаващата шуро-баджанащина и незаитересованост относно проблемите ни!!
Лесно е да си крал ама е трудно да носиш короната или в случая не ни интересуват поданиците ни важното е да се сдобием с ново BMW и да го крием от началника грък,като идва на посещение.А това си е чисто копиране на стила на работа на предния ни управител.
Дано някой да чете тук от собствениците за да се ориентират в мъглата и дезинформацията относно истинското състояние на фирмата !

За много години колеги.

Никой не се осмелява вече да пише тук а?Страх ви е от именника днес ли!!??
Той дето копира предния ни началник и същия като него!!
Не зная но по неговите стъпки върви той бе соло на предния сега брат му е соло на сегашния.
Ама я го попитайте защо,като идва гръка си крие новото BMW ?Да не го е шернал с фирмата ,като предния ни управител и Скуба да плаща за она що духа за да може манекена да си вози осрания задник в ново BMW?
Aйде живи и здрави и разумно да си харчим новопридобитие ваучери.

Колеги чувам,че във Вилниус търсят нов началник за България.Антон да не го сменяват скоро?

Някой някъд ебе казал.че лицето на фирмата са неговите служители и автомобилите !!
Не зная какви служители сте си наели но май не са от най-образованите и спазващи правилата в Държавата!!Онзи ден на 17ти Юнъ към 18.20 пътувах с мой колега иедин фолксаген така нагло и несъобрзено се движеше по пътя за Пазарджик и застрашаваше околните с несъобразена скорост а именно на място с ограничение 60 км.и непрекъсната линия се движеше с доста повече и изпреварваше на завой!!
Едва ли този водач е от най-образованите и стриктни във фирмата ви !!Сигурно редовно е санкционирам от КАТ за неспазване на правилата !Остави това,че той не го спазва ама ей го на примери,колкото искаш на скоро един такъв претрепа други хора,който спазваха правилата за движение а той се нацепи в тях и хората умряха.Не зная за къде е бързал този ненормалник но явно и мениджмънта на фирмата ви е лошо за да не се вземат мерки и да се вземат мерки !Така ви представят вашите служители пред хората в страната не само клиентире ви но и други граждани виждат тези нередности,понеже автомобила ви е брандиран с вашите имена на фирма.
Моля образовайте хората си,че не е важно те да са ОК а да пазят останалите в движението!Наемете си образовани и отговорни хора ,които ценят живота на околните !Или ако искат да се самоубиват нейа да става с личните им автомобили а не да са със служебни такива и даклепат името на фирмата си създавайки лош имидж!
Съжалявам ,че не снимах случката и на автомобиа нямаше телефон за връзка за да звънна на отговорния мениджър по безопасността във фирмата ако има такъв.
Успех и пак подбирайте си читави кадри дето ще издигат името на фирмата в култ а не да търсят само облаги.

Здравейте колеги,
Как сте ?Изхарчихте ли премиите ?Аз моята да !Добре беше !За тези дето получихме де не за всички!!
Празника бе супер агне на чеверме и да сме живи и здрави!
Надявам се всички така да са изкарали !
Гледам бившия шеф се изживява в звезда на новата си работа!!Попаднах на публикация във списание Камиони и ха смях наш Велко там .Голям изобретател се извъди и умник!!Пък и с този опит на това да прави инвертаризации!!То много акъл се иска да се поръча на някого да изработи софтуер ,който да брой разни неща на които има радио честотен етикет!!То като в магазините с техните етикето да не можеш да откраднеш стоката тук обаче има брояч!!
Та чета и се смея как толкова умно копеле ,като наш Велко се остави манекена да му отмъкне стола ипоста?Как се докара до това да е слуга там където работи вместо да е цар в Скуба!!Е да верно той получи малко помощ от брат си и други такива като него!
Да си цар е велико но да си цар е и отговорност!
Е дано сега ,като отвори новия сервиз да е пак цар и да се вживява на царско величие !А дано ама надали!!
Те и в сегашната му фирма ще го надушат що за стока е и ,че две дини под една мишница се опитва да носи и ще му покажат портата!!Айде чао и за следващия великден дано кинтие са повече ако има Скуба де в България!!

Здравейте колеги,

Реших и аз да се изкажа тук,като се надявам най-после някой от Литва да прочете какво е мнението на работниците и клиентите за Скуба България ЕООД.
Надявам се също ,че като идва един светъл христянски празник ние във фирмата ще получим бонуси или допълнително матерялно стимуилране или да го наречем просто сума пари отгоре да се порадваме и ние на този голям празник а именно Великден!!
Ако питате шефа той ще каже няма пари а аз ще отвърна така - е шефче как да има пари като всички колеги се надпреварват да продават без пари на конкуренцията за да може те да правят печалби и да вземат бонуси и Великденски надбавки!Или как ще има кинти ,когато псевдо търговци в нашата фирма те мамят и продават части на фирми дължащи пари и въпреки,че сме им продали части за без пари ами и не си плащат!Как ще има кинти,когато вместо да рекламираме нашата си стока ние продаваме чужди продукти /мрежи за ограда/.Как ще имаме пари ,когато липсите ни във склада са толкова големи,че спокойно може нова фирма да си отворим.Как ще има пари,когато едни вземат огромни заплати без да имат принос някакъв във тая фирма визирам братче и ко.Как ще има пари,когато не знаем къде и какво правят служителите ни а те исползват ресурсите на фирмата/коли и телефони/да си продават пчелните продукти!Как ще имаме пари когато вместо да се грижим за увеличаване на пазарния дял в региона си ние сме вносители на леки коли и се грижим за автокъщата си вместо за благото на Скуба!!
Как ще имаме пари когато даваш и подаряваш а после не си способен и да си събереш вземанията!?

Всичко тези фактори ни водят само към едно да нямаме пари за бонуси а скоро и за всички останали разходи!!
Ако не е така или е по-различно оборете ме със аргументи а най- важния от тях е като преведете бонус за Велликден !А не само на определени гъзолизци всеки месец да им давате пари от горе!

Айде весели празници!!

Чакам да ме обори някой с аргументи!!Шумящи или такива дето доказват,че няма служители вършещи лична работа за собствена облага или кражби на части от склада!!

Като клиент на фирмата и страничен наблюдател.... Бъдете толерантни към колегите си, работете в екип, работете всички за всеки а не всеки за себе си и уважавайте всеки един от Вас и ще имате много повече успехи...Нека Управителя не мисли само как да си взема заплатата всеки месец, а да въведе ПРАВИЛА за работа, които ВСЕКИ дори и той е длъжен да спазва, след като е НАЕТ НА РАБОТА дори и той в тази фирма. Няма незаменими хора. Нека уважават клиентите си,защото НИЕ сме тези,които ви правим оборот и това да сте още на пазара. С постовете си тук,освен, че нивото Ви пада ден след ден, помислете и как репутацията Ви един за друг, дава ОБЛИКА на фирмата за България, Що за управител имате щом дори и той не успява да ви накара да работите в екип ...
Искате ли Клиентите Ви да продължат да работят с ВАС? Или отново ставате за смях пред всички в областта на търговията с леки и товарни авточасти??