Брокс вижън /img/frontend/nomap.png"

Брокс вижън

Поредната шуробаджанашка структура. Дъщерята те вика на интервю, а майката те интервюира. Личи им, че имат проекти, които не могат да довършат, но въпреки това не са готови да наемат някого преди да ги увери, че умее да работи под напрежение и е готов да върши работа за двама, защото, виждате ли, те вече си имат достатъчно връзкари, които не стават за нищо и някой трябва да поеме и тяхната работа. Явно използват фразата „работа под напрежение“ като запазена марка за всички интервюта от 2013-та до днешна дата. Опитват се да създават някакво измамно впечатление, че са желана фирма и имат много кандидати за предлаганите работни места, но ако човек има опит с интервюта и умее да чете реакциите на хората, бързо му става ясно, че търсят бачкатор, който да свърши работата и на „нашите хора“. Дори споменаха, че щели да дават задания на евентуално второ интервю. Wishful thinking. Няма кой да ви работи без пари по затъналите клиентски проекти.

Смятам, че когато човек споделя мнение - независимо дали е позитивно или негативно - би следвало да има доблестта да застане с името си зад думите и оценката си. Негативни коментари, особено написани неграмотно и анонимно, показват само едно - определението "бивш служител" е много на място.

Мнението на току що назначените хора винаги е позитивно, но уви променя се с времето и постепенното осъзнаване на това точно къде са попаднали! Пиши ни пак като бивш служител защото съм абсолютно сигурен че тогава ще си на различно мнение. А по отношение на това колко бързо ще станеш бивш служител дори и ти самия не подозираш. Ако си честен, незлоблив, не клюкариш, не мамиш, не клеветиш, не лавираш, не осъждаш работата на другите.... определено ще е доста бързо, защото ще си под ударите на тези които го правят редовно и така си пазят позициите сигурни. Ако пък си такъв ще се почувстваш като у дома си и тогава може и да се задържиш за по-дълго. Клюко мениджмънта пази качествените хора на далече от там! ;-)

Една от най-стабилните и добре платени рекламни агенции у нас, макар и малка.

На същото мнение съм и аз!Пълна скръб!!

Интервю за позиция "графичен дизайнер" - разочарование. Апартамент в жилищна сграда, малък колектив, делови физиономии, пълен мрак (осветление - 0), никаква атмосфера (преди всичко, това е творческа работа, не банкиране). Интервюиращата дама ме въведе в естеството на работа за около 3 минути, докато ми обясняваше за пълен работен ден и работа ПОД ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НАПРЕЖЕНИЕ, очаквах (да каже, че преди мен някой се е самоубил на този стол) да стане дума и за цената на труда, но, уви... Някаква мотивация, все пак? Вместо това ми връчиха 2 бр. задачки-закачки (ниво - elementary). Логото им - катастрофа, шрифтовете - руски, катастрофа - елементарни неща, които би трябвало да се знаят от професионалисти. И през цялото време се питам, тия хора искат ли да привлекат някого за тази позиция, аджеба?