Станилов ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Станилов ЕООД

Уважаеми, чета всичко което сте изписали и незнам откъде да започна. От години работя във фирмата и много добре си спомням откритото желание на много хора да работят в Станилов ЕООД и дори причакваха Управителя сутрин рано пред стария офис и той намираше време да изслуша всеки и да намери начин да помогне. Това беше не много отдавна. Сега обаче, когато много неща се объркаха, къде в икономика, къде в политика – объркване, на което му казват криза всички започнаха да сипят „комплименти“ по собственика и управата на фирмата.
Разбира се- най-лесно е да се хвърля кал и мръсотия, но защо никой не се запита как се чувстват тези които сега са така грозно оплюти. Какво им коства на тях цялата тази ситуация.
Въпреки, че ще се изсипе сериозно количество помия върху това, което е написано до тук, а и върху това, което ще напиша. Та истината е, че отговорността, която се носи от управата на фирмата е огромна, нервите и напрежението също. В офиса се водят непрекъснати битки с всякакви институции, мислят се начини как да се осигури по-бързото придвижване на актовете, което да приеме желаното от всички финансово измерение. Едва ли някой може да си представи огромната отговорност, а именно да се пребориш за получаването на необходимите средства, за да може всеки един човек да получи изработената си заплата. Защото борбата е именно за това да се съберат парите, които са изкарани от хората работещи във фирмата от възложителите, а основните възложители са различните общини и министерства, сиреч Държавата. Няма да споменавам за загубите, които се получават от нехайство- защото знам че това се единици. Няма да коментирам и кражбите – защото знам, че крадците също са единици. Но ги има и когато периода е труден, какъвто е настоящия всичко се усеща много тежко по цялата верига. Може би заради напрежението някой да е изпуснал нервите си и да е избухнал, но нима това не се е случвало на всеки.
Надявам се един ден, когато всичко отмине и кризата свърши тези, които така красноречиво са излели гнева си да намерят сили и да признаят пред себе си грешката, която са допуснали.

Сега когато открихте метрото и се радвате от снимките защо не платите на хората, които го построиха с денонощен труд? Да платите за януари трябва сега е април. Г-н Станилов, какво става с Вашата фирма? Какво са виновни хората които ви работят та седят гладни и те и децата им. За да харчат и ядат вашите деца ли?

Не се занимавайте с фирма, която ще остави служителите си без заплати, дори преди ВЕЛИК ДЕН! Да не говорим, че още чакаме заплатите за ЯНУАРИ!!! Не им пука дали сте гладни, с какво си плащате тока, водата, храната! Не им пука дали идва празник като, ВЕЛИК ДЕН и с какви средства ще го посрещнете! Пожелвам на Г-н Станилов и цялото му семейство, ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! Дано се задавят с поредното агънце, което ще хапнат за ВЕЛИК ДЕН! Най-вероятно може и да попътуват някъде......а Дубай а някоя друга красива дестинация! С тая негативна енергия, дето са я насабрали, може и да не кацнат.......

Става дума конкретно за обекта в Ливан.
Обещанията дадени в офиса си остават само обещания - нищо общо в реалността в Ливан.
Обект за ергени, хора пред пенсия или семейни затънали до гуша в дългове, те това е!!! Е, има и още един случай - обект за млади специалисти търсещи големи обекти за житейските си листове. Но всички те трябва да изпълнят едно задължително условие:
- за професионалистите (ИТР персонала)= да не се нуждаят от пари, да живеят спокойно с аванси от 400$ месечно
- за работниците = да могат да давят мълчаливо проблемите си в евтин алкохол и цигарен дим.

Намерете си друга фирма да работите. В тази пари няма !!! Чакам си декемврийската заплата :(

Не се лъжете да започвате работа във тая фирма!Пари не се дават или ако се дадват то е на 3месеца по веднъж!

Мизерна фирмичка ,не се лъжете хора.
Особено обекта в Ливан.Там те "връзват" и те влачат с парите.
Това е фирмичка, която ползва човешкия ресурс, като спекулира с лъжи на дребно.

Как може тази скапана фирма да излъже за пореден път работниците и за пореден път да ги накара да си мислят,че ще им бъде изплатена цялостна заплата за месец НОЕМВРИ преди празниците и в последния момент да се отментнат и да им хвърлят трън в очите с по ЕДИН АВАНС за празниците !? Мъжат ми работи във фирмата от 7/8г. изпълнява си всичко както трябва и сега за добре свършената работа нашето семейство не може да изкара хубаво празниците защото аз съм безработна и как се изкарват празниците със 400лв ток ли да си платим,вода ли да платим или какво по напред да направим със тези пари !???

Онова дебелото "Танче"  още ли работи там? Пазете се от нея. Тя е ушите и очите на шефската дъщеря. Постоянно се мъкнат заедно по молове и кафета и ако се чудите,  как се взема заплата над 2,5 бона,  следвайте примера на Танчето. Мазнене му е цаката в тази фирма,  че и майка си е уредила да гледа детето на шефската щерка и се чудя,  как шефката ги търпи тези диви селяндурки и не си дава сметка,  че собственото и дете ще мяка на източноселски диалект. Иначе Танчето е едно дебело същество с дебели селски веждички и селски акцент,  като заговори е също толкова елементарно и повърхностно и все се оплаква,  че няма пари,  ох горкото,  посредствено и алчно...

тва е най мизерната измамна и подла фирма на света не се подлъгвайте ебете им майката и ги товарете като гов*а май*а им да е*а фостата лъжливи псета мърши долнопробни