Системни комуникации /img/frontend/nomap.png"

Системни комуникации

Тук е даже един Е.Спасов.

Работниците във фирмата са в първи клас в техническо и образователно ниво. Затова плачат в сайта от лошо отношение от страна на фирмата. Впрочем това с работната ръка се наблюдава и в други фирми

Не ходете там много некоректно отношение особено от владо старшия на Пловдив винаги той е прав не и другите постоянно си виновен без вина

виждат се уж анонимни мнения от хора прокудени поради некомпетентност от самите им колеги а не напуснали по собствено желание. :}

Бих казал, че фирмата е на доста добро ниво за сектора. Отношението към работниците е на ниво. Работата е подходяща, както за по-млади така и за по-опитни техници и е за хора, които имат стимул да научат нещо ново и различно. Има и разнообразие в ежедневните дейности, което се харесва на хора, които не обичат монотонен работен процес.Заплащането е редовно и е свързано с лични и екипни постижения.

Колегата е прекалил с бирата :)

Пиша за СИСКОМ ИНЖЕНЕРИНГ ЕАД. Заплати плащаха редовно, но пък не са ми плащали за повече от година допълнителното осигуряване. Техниците в гр. Плевен са пълна трагедия - единия не си пие хапчетата редовно и желае да оплюе целият свят, защото няма кой да го похвали. Всичките които някога е виждал и познавал са пълни негодници и некадърници, само единствен той е незаменим и истински способен. Другия трябва да е №1 в топ листата 'глупак-идиоти' на Балканите. По-назадничав и оглупял човек с такова космическо самочувствие не съм срещал от времето на соца, 3-тия е 22 годишен и нищо повече, а четвъртия, който е на моето място след като напуснах, не го познавам. Предните 2-ма които работеха преди да постъпя там бяха подмолно изгонени със съдействието на 1-вия с хап4етата. Преди това е имало + още 1 изгонен, пак със съдействието на 'болния' . Жалка картинка. И в тази локация в Плевен няма никакъв контрол от шефовете в София. Никой не знае какво става и кой какво прави в действителност. Бил съм свидетел на какви ли не простотии и долности, но съм премълчавал от наивност и отстъпчивост. Накрая просто се махнах от тези закоравели злобари. Омръзна ми да слушам по 9 часа на ден от всеки за всеки, зад гърба, кой, колко е по-некадърен. Нито можех да им нарисувам, нито да им опиша колко глупави изглеждаха отстрани. Вероятно е все така . И онези лумпени от София нито един път не проявиха съмнение и интерес, защо има текучество на хора ?

В тази фирма ти заплащат от 8:00 до 17:00 ч като един час ти е обедна почивка и не се заплаща т.е 8 часов работен ден. Но пред Виваком ти си наличен до 18:00 ч. Т.е всеки ден прилагаш извънреден труд от 1 час, понеже часовете за монтажи са по 1:30 мин. а последната заявка в повечето случаи е от 16:30 до 18:00 ч. Всеки месец се трупат 22 часа минумум извънреден труд. Който не се заплаща или ако се заплати е с минимални суми. Бонуси не се дават. Общо взето разчиташ само на договорено в началото. Налага се да се работи и в официални празници които са дадени като допълнителни например 5 септември, 23 септември, 26,27 декември и 2 Януари. Като тия дни са извънреден труд. Но не се заплащат като такива. А като нормален работен ден, ако изобщо се изплатят...

Дават възможност ако не си експерт да се научиш. Заплащането е такова каквото се договорих, никога не са забавяли, пускали са ни по празници. Натоварването е нормално и средата за работа е приятна. Не намирам недостатъци и смятам, че ако човек знае какво иска и предварително на интервюто се покаже такъв какъвто е ще е по лесно и за двете страни.

Кандидатствах за работа и заедно с договора ми дадоха и да подписвам предизвестие, което да си го скатаят в някоя папка и да ти извивиат ръцете при всяко твое недоволство. Естествено не подписах и не почнах при тях. Инструментите за да си вършиш работата си ги набавяш ти, защото фирмата няма читави, като цяло. Заплата 420 лева и всичко друго е купони и пари на ръка до 600-650 лева общо. Внимавайте, защото тази практика с предизвестието е потресаваща.