Профил груп /img/frontend/nomap.png"

Профил груп

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Аз съм доволна от фирмата.

Ас съм доволна от работата в Профил Груп.

Давам своето положително мнение на Профил Груп , защото се правиха прекрасно с моята поръчка!!!

Справиха се отлично с поръчката! Монтираха ми 6 прозореца Саламандър и работеха чисто и внимателно!!! Благодаря на целия екип.

Нямам забележки към фирмата. Бачка се , но си заслужава. Отношението от управителя винаги е на ниво.

Днес ми монтираха дограма Саламандър на целия апартамент в кв. Гео Милев и съм очарован от добре свършената работа. Чудех се много дали да е Саламандър , защото е по-скъпа , но не сгреших, защото всъщност сменям много стара ПВЦ дограма, която за 10-12 години изгоря от слънцето и не исках отново да си го причинявам - евтиното винаги излиза скъпо. Специални благодарности на техника на Профил Груп г-н Светославов за добре свършената работа. Благодаря на търговеца в офиса , което ме консултира на ниво и благодаря на монтажниците за внимателния монтаж.

Царе са на душ кабините. Монтираха ми стъклена душ кабина , стъклен параван за баня и стъклена врата за сауна.
Добри професионалисти , благодаря Ви!!!

Аз съм бивш служител на фирмата и съм абониран тук, като ми излизат известия.
Моето мнение е, че фирмата си заслужава. Като навсякъде и тук не е съвършено всичко , но на други места на какво съм се нагледал нямате си представа. Тук шефа е много коректен човек и има много свестни колеги. Има и един двама келеши, но аз не работех пряко с тях, а и те не знам може вече да не са на работа. Давам положителна оценка , защото аз лошо не съм видял тук. Препоръчвам. Иначе не работя вече тук , защото ме подлъгаха и заминах да работя в Кипър и това беше причината да напусна. Сега заради ковида съм си тук, но и в кипър не е работа.

Любезни служители!!! Браво и Ви благодаря за добре свършената работа!!! Ще Ви изпратя снимки когато направим изолацията да и къщата е готова!!!