Профил груп /img/frontend/nomap.png"

Профил груп

Поръчвам за трети път в тази фирма дограма 2 пъти и сега интериорни врати. Никога не съм имал проблем. Чета, че някои са писали, че е скъпо, но аз нямам такива впечатления. Ако джоба ти е празен ще ти е скъпо или просто следваме тенденцията на това да си хейтър в днешно време. Е, аз не съм и изказвам положително мнение , защото съм преценил, че тази фирма заслужава такова.

Аз съм доволна от фирмата. Не работя при тях вече , защото се преместихме във Вакарел и ми е далече, но всички са много готини дори с някои колеги излизаме заедно от време на време.

Колежка съм на Елеонора , но съм от малко по-малко от нея във фирмата или по-точно от 2 години и подкрепям изцяло написаното от нея.

Профил Груп има многобройно портфолио от клиенти и невиждаш ли появил се един за няколко години и то анонимен боец да разваля репутация , която ние целия екип заедно градим.
Профил Груп ме храни, плаща сметките ми , храни децата ми и освен мен изхранва още много служители заедно със семействата им. Управителят е изключително коректен с мен и няма как да не се присъединя към Нора срещу невидимия.
Правили сме грешки , но сме се поправяли и то щедро за клиента, но трябват самоличност, копие на документи, конкретика и факти за да вземем адекватна страна. Повярвайте ми г-н анонимен ние сме заставали на страната на клиента когато е прав, но само когато и той е открит с нас.

Уважаеми г-н анонимен клиент ,
за жалост не можем да вземем на сериозно оплакването Ви относно различните цени в различните офиси. Ако сте реален човек е редно да ни известите кой сте за да направим проверка.
Всички офиси работят със софтуеър , актуален и еднакъв за всички , който се актуализира на всеки 3 дни.
Не е възможно цените да са различни , освен когато вие не подадете различни критерии на различните ни търговци.

Не е сериозно да ни вменявате вина за нещо което вие самите не конкретизирате и не е подкрепено по никакъв начин за да е видно за всеки.

Не е сериозно "анонимен" да изказва разочарование или , да вие сте конкурент на Профил Груп...?, който е избрал този път за да увеличи работата си...! По-скоро ние имаме пълното основание да говорим и пишем за некоректност уважаеми г-н Анонимен.

Случайно попаднах тук и се загледах в коментарите. Пиша , защото се подразних на идиотските коментари от типа "АНОНИМЕН" или "ПСЕВДОНИМ ТИП ПОТРЕБИТЕЛ" .
Всеки има право да се жалва , но застанете с името си зад това и се представете на читателя.
Извинявам се , но Вие сте идиоти , а може и измислени герои.
За ваше сведение аз работя вече пета година в Профил Груп и за мен това е много коректна фирма , както към служителите си така и към клиентите.
Пиша , защото управителят на Профил Груп е много коректен човек и не заслужава да залепва негативи от "измислени герои" криещи се зад завесата.
Самото криене ми казва, че не ви е чиста работата, а и истината кой знае къде е скрита във вас самите.

Страшно некоректна фирма, всеки офис дава различни цени.
Качеството на дограмата е под всякаква критика.
Не поръчвайте от там. Само цените им са високи.

Аз съм доволен от фирмата и управителя

Здравейте , отдавна се каня да драсна няколко реда тук , но все нещо става и не ми стига времето. Аз не работя вече във фирмата и съм на друго място, но причината не е във фирмата или в управителя. Ако има нещо лошо , то всеки клевети, но когато има нещо хубаво всеки трае….е аз не съм от тези. Аз имам само хубави спомени от фирмата. Работих в офиса на бул. Х.Ботев. Напуснах , защото съпруга ми е военен и се наложи цялото семейство да се преместим във Варна , където има база на флота на НАТО. Без много излишни приказки искам да кажа, че фирмата е готина, много разработена и колегите са печени. Да шефа е педант и изисква от нас да сме на ниво, но аз не виждам нищо лошо в това. Вече и клиентите са такива, че ако не си на ниво нямаш работа. Заплатата е сравнително висока ако се сравнява с други фирми , а и офисите не чакат шефа за заплата , а си взимат сами заплатите от оборота, като много често заплата съм си взимала и ден два преди периода. Фирмата предлага само качествени неща и е представител на дограма САЛАМАНДЪР , което много ни помага с продажбите , защото е качествена и търсена. Управителя никога не е бил намръщен , сърдит или нещо подобно и се е държал много добре с мен и винаги е проявявал разбиране ако имам проблем.

Понеже чух , че моите колеги си говорят на тази тема и се възмущават на коментарите на разни клеветници с псевдоними - дори нямат очи да си напишат името и реших и аз да напиша 2 думи. Работя в момента и работя от 9 години във фирмата , като първо бях монтажник , а след това и сега съм един от техниците на фирмата, които взимат размери и сключват договори с клиенти. Шефа не само е много точен и коректен , но много често помага на мен и на мои колеги със съвети дори лични и много пъти не само заплата , но е давал пари на заем , когато някой колега е затруднен. Такива глупости с осигуровки никога не е имало и няма в момента. Никога не е отказал на някой да отсъства когато му се налага и много пъти е правил услуги на този онзи - я ще му услужи с буса за личен багаж, я малък заем или друго. Едно нещо съм научил и спазвам винаги - трябва да дадеш за да вземеш. Не може само да взимаш. Контактувам като техник и с търговците по офисите и те също са от доста време във фирмата. Да случват се тъпотии от време на време , но те са чисто работни , а и къде не се случват. Винаги когато е обещал нещо на някой, г-н Пашов винаги си е спазвал обещанието. Като технически ръководител имам много информация и знам за доста колеги , които са доволни от фирмата.

Аз също съм доволен и ме хваща яд на разни образи , които все недоволстват, но и много лъжат. Аз съм от 8 години във фирмата и съм монтажник и съм тук толкова време точно , защото фирмата е коректна. Всеки сезон получаваме нов комплект работни дрехи, заплата се плаща на деня, а проблем с осигуровки не съм имал никога. Казвам същото и за моите колеги , защото ние си обсъждаме такива неща. Имало е случаи шефа да се кара и дори да глоби някой , но първо това е много рядко и второ тези с глобите наистина си го заслужават. Например помня как един философ дойде за първи ден на работа и още първия ден беше забравил прозореца на буса отворен за през вечерта. Да ама вечерта завялало дъжд и на сутринта цялата кабина на буса беше подгизнала. Аз не съм чувал за шеф в такава ситуация да не глоби човек. Аз ако съм и буса е мой направо ще го пребия. И такива безотговорни хора само обикалят от фирма във фирма с многото си претенции и накрая все някой им е виновен. За мен шефа е пич и много разбран човек. Е няма как да наводняваш бусове или постоянно да закъсняваш или да се оспиваш и да искаш шефа да е готин. Последно искам да кажа , че имам много мои колеги , които работят също много дълго време в тази фирма.