Интерновус https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Никола Тесла 3, ет. 7&markers=София,ул. Никола Тесла 3, ет. 7

Интерновус

Фирмата (Internovus/Tiebreak Solutions) е добра за млади хора, на които ще им е първа работа. Много бързо може да се научиш на доста неща (софтуер, работни практики), но след това бързо удряш тавана - някои тийм лидери са огромни дървета, а над тях шефовете са чужденци ( :) ), и кариерното развитие е минимално. Естеството на бизнеса е *ужасно*, не просто защото е форекс, а защото всеки месец изниква нов бранд и няма как да не ти остане впечатлението, че шефовете лъжат брутално хората и им крадат парите. Оттам идва и големият проблем - работите по някой проект 2-3 месеца, и накрая всичко се проваля, и хайде пак наново. Ако можете да се абстрахирате от това, и големия grind, който се получава нерядко, то можете да срещнете страхотни хора. Немалко време след напускането си, още държа връзка с бивши колеги там.
Общо взето, става, но не си мислете, че ще останете повече от 2-3 години. Просто в един момент, ще видите, че заплатата не покрива уменията ви, чуждестранния ви шеф няма да ви даде желаното увеличение и туй то. :)

Ето че година по-късно фирмата отново реши да съкрати половината си служители. Хора, не се подлъгвайте да започвате там!!!

Следващата седмица съм поканен на интервю за позицията Copy & Content Copywriter.
Единственото, което ме интересува е дали заплатата би била над 2500 лв?
Бихте ли ми помогнали да разбера и да дадете мнение?
Много благодаря предварително?

За всички, които са отворили тази страница след покана за интервю: НАПРАВЕТЕ СИ УСЛУГА и изобщо не отивайте! Само ще си изгбите времето. По-добре се спасете, докато е време!

Всички са едни измамници! Не остана коректна фирма... Как да довериш финансите си, като има 99% шанс да те измамят.. С форекс мамят най-много!

Прекалено много си вярват шефовете!

Измислена фирма, много утрепки и мърши работят там които си придават длъжността на шефове .....не става!!! МИШКИ

Никога не ходете в фронт енд екипа на тази фирма. CM и LM екипа също. Първо-шефката е луда агресина и прави въртели а и е алкохолик за Израел е идеална но тука сме в България. Второ- откъм някои еврей има едно леко пренрбрежително и лицемерно отношение което преминава в командаене За работА аве ще ви карат да стоите на пост събота и неделя за да може ако ви повикат да сте на разположение-забележете какво нахалство сходно с шефката между другото. Друг е въпроса че това е една перачница на пари и много скоро лично аз ще ги зАкрия. ТА ТАКА СЕ ОТБЛАГОДАРЯВАТ ЗА ТОВА ЧЕ СМЕ ГИ СПАСИЛИ 50000БРОЯ С ПЕРАЛНЯ ЗА ПАРИ.

Да проведем дискусия тогава.За мен кой каквото да ми говори има 3 основни фактора, които реално карат хората да са доволни или недоволни в един офис:
1.Заплатата. Лицемерно в обществото не се говори много, но тя е с най - голяма тежест.Виждал съм хора как понасят невъобразими унижения, само и само защото им е висока заплатата.Тежест 60%
2.Отношение от пряк и нагоре ръководител, както и отношение между други колеги.Важно е - прекарваме на работа повечето от живота си в будно състояние.Повече отколкото със семейства и приятели.Със сигурност има по - малка тежест от заплатата - 30%
3.Възможности за развитие - тази точка е пряко свързана с първата!Всеки иска да се развие за да може да изкарва един ден повече пари, било във фирмата или другаде. Никой не иска повече отговорности за същите пари и доказателство за това е, че това е доста срещан аргумент против работодателите тук в сайта.Така че давам 5%, но за мен те също могат да се отнесат към първа точка.
4.Други - офис локация, офис клас А, нова техника.Най - малко определящи ако останалите са Ок. Пример, много хора ходят да работят в с.Равно Поле - сещате се къде, защото дават много добри заплати. Там няма банка, няма магазини, няма нищо!Но има пари - в крайна сметка за което хората ходят на работа.
Така, че точка 1 и 2 ако са на 6 повечето няма да напуснат, а кандидати ще има много.