Интерновус https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Никола Тесла 3, ет. 7&markers=София,ул. Никола Тесла 3, ет. 7

Интерновус

първо да спомена фирмата е еврейска.. искам да сте запознати преди да кандидатствате. Аз съм бивш служител на въпросната фирма. Работих близо 7 месеца  като  Senior Graphic Web Designer. Като цяло фирмата прави първоначално добро впечатление но в процеса на работа след месец, месец и половина разбираш че нямаш никакво професионално развитие. Подраделението на фирмата в България поема черната работа от Израел. Като в последствие естеството на работа е правене на елементарни банери и малл форми генериращи се от бъгав онлайн софт. Колегите иначе са готини хора. когато дойде времето да прекратим служебните си отношения те просто искаха да се отърват от слъжиттеля си. Направи ми впечатление, че там постоянно идват и си отиват нови служители.. Накрая ти предлагат договор по взаимно съгласие, при което ако не се съгласиш започват да въртят и сучат как има враички в закона, как могат да те задължат ти да им дължиш неустойки даже.. Моят съвет е не се потдавайте на манипулация! Нека ви уволнят за да можете после при соцялните да си вземете максималната сума от заплатата на която са ви усигорявали.. и не си мислете че еврейна ще ви пожали. В момента в който вече неможе да ви изтисква силите или вече сте си свършили работата за която сте там ще се отърве без  всякакви скруполи..  Ако сте студент и ви трябва доход за кратко  може и да сте добре.. Междо другото HR-ките ще ви замаят главата за фирмата на интервюто.. Успех и помислете добре!

СЛЕДВАЙТЕ ЛИНКА http://internovus.wordpress.com/

Работя в Internovus от повече от скоро, като за този период съм сигурен, че искам това да е местоработата ми за по-дълъг период. Колегите са страхотни, атмосферата е приятелска и непринудена. CEO-то на Internovus (Сиван Кадош) е уникален като човек и като мениджър.
Малко инфо за компанията:
Сателит на израелската компания TradeNetworks, които се занимават с Forex. Фирмата държи много сайтове за търговия с валути, например bforex.com, fxgm.com, forexpiu.com и др. Мениджмънта на високо ниво се извършва от израелци също, като тенденцията е да се затварят позиции в Израел и да се отварят в България. Тепърва се развиват development екипи, като основно се ползва .Net.

Аз работя в тази компания от четири месеца, хората са невероятни, екипът е съвършен и мениджьра е Човек на първо място, а не подобен на повечето мениджъри в България. Имам чувството, че съм в дома със семейството си тук. Това, което е написано по-долу от този анонимен посетител е фалшиво, една голяма лъжа.

Аз работя в Internovus! Първото ми впечатление по време на интервюто беше, че съм открила мечтаното работно място и мечтаният ръководител! Не грешах! Работя тук от няколко месеца и съм щастлива! Тук служителите получават уважение и отношение, което едва ли ще откриете другаде! Мениджърът ни е уникален!!! Представете си шеф, когото всички очакват с нетърпение да се върне в офиса след няколкодневно отсъствие! Колегите ми са прекрасни! Атмосферата е приятелска! Пожелавам на всеки да отива с такова нетърпение на работа, както го правя аз всяка сутрин! Тук се чувствам, като у дома! А що се отнася до хигиената – не смятате ли, че това е задължение на всеки един от нас?! Регистрацията се следи с електронна система. Всъщност всичко описано по-горе е неоснователно и несериозно. Ако сте кадърни, кандидатствайте и ще се уверите!

Някой може ли даде понякаква информация за въпросната фирма. Благодаря.