АБЛ Секюрити България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АБЛ Секюрити България ЕООД

Заплащане:

Охрана - 415лв. при 15 смени в месеца.

Началник смяна - с около 50лв. повече.

Диспечер - не си спомням особено, някъде към 500 и нещо.

При повече смени - повечко пари и обратното. Около 50-60лв. от заплатата ви ще са ваучери за храна.

Уважение:

Уважение никакво.
По скоро бих казал че има по добро отношение към диспечери и началник смяна. Причината затова е че тези просто са подлизурковци. Останалите служители са нищо за тях. Говора само за отношението от мениджърите. Хората на длъжност началник охрана бяха много свестни хора но те също са под управлението на мениджърите.
Ще се запознаете и с техните чешки и евреиски шефове които само ще ви критикуват, ще имат страшно големи изисквания към вас и естествено не очакваите НИКАКВО уважение от тях.

Привилегии:

- КО? НЕ!

Фирмена сигурност:
 Ако си подлизурко - няма да имаш проблеми.
Като цяло има махнати но има и много които си седът а заслужават да бъдат махнати. И аз незнам.

Ангажираност:

- 12 часови смени с общо 1 час почивка които е разделен на 3. Една по 15, една по 30 и още една по 15. Но е много възможно или с закъснение или изобщо да не ви дадът всичките ви почивки.
Смените са всякакви - от 8-20, 9-21, 10-22, 12-00, 13-01 и тн. Обикновено е дневна-нощна-два дни почиваш.

Потенциал за развитие:

Стига да целуваш гъза да когото трябва може и началник охрана да станеш.
В България Мол имаше жив пример за това:
Момче на 18 години току що завършил училище, без никаква квалификация за охрана, тотално некомпетентен и неспособен, без особено много гънки в мозъка и тн. Та те на тоя индивид му беше предложена позицията началник охрана, тои отказа по незнаини за мен причини.

Местоположение:

Ако ще ходите на интервю в тази фирма то сигурно ще сте за охрана на някои мол. Фирмата има няколко мола като обект а до тях си има удобен транспорт.

Колеги:

Едни стават едни не.
Знайте едно от мен, диспечера винаги ще гледа как да ви прецака.

Работна среда:

Ми всеки от вас е посещавам мол. Средата е приятна.

да ви кажа не се ловете в тая фирма пална скръб са  никакво уважение

Здравей!  И аз бях кандидат за работа.В момента търсят охранители за моловете България и МОЛ София .Аз отказах работата защото не ми беше удобно работното време,някакви сбъркани смени ги въртят ,два на два от 1 на обяд до 1 през ноща ,после от 11 до 11 ,от 8 до 8 и така се въртят .Парите не са много ,дават по 60 лева ваучери за храна на месец и 350 лева като нетна заплата .Условията на работа бих казал че са добри,все пак не е някой строителен обект в калта ,и да стоиш в някоя порутена барака ,а хората във фирмата ми се видяха добронамерени и готини.Съжалявам ,че на мен не ми беше изгодно да работя така ,иначе бих започнал там :) Успех !!!

Здравейте , утре съм на интервю и искам да попитам ,дали някой може да ми каже някаква информация за тази фирма?