АБЛ Секюрити България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АБЛ Секюрити България ЕООД

Бях на интервю за обект във Варна - нещо да кажете са управлението тук? Един познат работи преди във фирмата и беше доста доволен, но тук чета доста странни неща - нищо общо с неговите думи. До колкото разбрах за обекта отговаряло някакво младо момче, но било сравнително точно? Благодаря!

Някъфф чекер ли бил кво бил в колата ся комендант на мол пловдив ми то момчето няма реална преценка за хората идват някви за по ден два имало е и за 30мин други пък с с походното легло си тръгват как да върви работата то пари на всеки требват ама не стаа така сам да си на смяна диспечара вика първи съм се евакуирал Софията като че ли незнаете мълчите си там и тва е после си миете ръцете с другите пращаите го тоя обратно в колата там да вдига решетките на камионите. Алабала секюрити

АКО НЯМАТЕ СЕМЕЙСТВО И НЕ ВИ Е ГРИЖА ЗА ЗДРАВЕТО ВИ - МЯСТОТО ВИ Е В АБЛ СЕКЮРИТИ. ЗА ЗАПЛАТА ДА НЕ ГОВОРИМ. ОБЕЩАНИЕТО Е ЕДНО - ЗАПЛАЩАНЕТО ДРУГО. УВЕЩАВАТ ВИ, ЧЕ ЩЕ СИ ДОКАРАТЕ НОРМАЛНА ЗАПЛАТА, НО ЗА СМЕТКА НА ДОПЪЛНИТЕЛНИ ДЕЖУРСТВА.ДАВАТЕ И ДНЕВНА И НОЩНА, ЗАВИСИ КАКВА ДУПКА ИМА ЗА ЗАПУШВАНЕ. ТЕКУЧЕСТВОТО Е ГОЛЯМО. ХОРАТА ИДВАТ ВИЖДАТ ЗА КАКВО СТАВА ДУМА И ЗАМИНАВАТ. ДА НЕ ГОВОРИМ, ЧЕ ОХРАНИТЕЛИ РАБОТЯТ И КАТО ДИСПЕЧЕРИ И КАТО НАЧАЛНИК СМЯНА БЕЗ НУЖНОТО ОБУЧЕНИЕ И КФАЛИФИКАЦИЯ.НЯМА ГО ОТНОШЕНИЕТО МЕЖДУ РАБОТОДАТЕЛ И РАБОТНИК. БРОЙКАТА ВЪВ ФИРМАТА Е ЗЛАТО. НЕ Е ВАЖНО ДАЛИ РАЗБИРАТЕ - ВАЖНО Е ДА ИМА ЧОВЕК НА ПОЗИЦИЯТА КОГАТО НЯМА ХОРА. УПРАВИТЕЛЯ НА МОЛА СИ НАЗНАЧАВА НЕГОВИ ХОРА, А РЕГИОНАЛНИЯ МЕНИДЖЪР СЕ Е ОПЛЕЛ В ЛЪЖИ И ИНТЕРЕСНО КАК ТЕОДОР ПЕТРОВ МУ ВЯРВА. НЯМА НИКАКВА СИГУРНОСТ ВЪВ ФИРМАТА. ДИСКРИМИНАЦИЯТА Е ГОЛЯМА.

Охранителна фирма СИРИУС -София. Некоректна фирма. Бави плащания още с дoговора за работа.Текучеството на охранители е показателно за фирмата.

Фирмата е кректна от към заплащане,но има един проблем!Теодор Петров!!! Расипва фирмата!Виктор Христов беше човекът при,който нямаше проблеми.Теодор Петров,арогантен,самонадеян и никакви плюсови качества.Относно побора на персонал НЯМАМ ДУМИ-ТРАГЕДИЯ!Г-н Мацела ако се освободи от услугите на въпросният екземпляр,който не става и за зоопарка може би ще предотврати загубата на още някой обект.

Орташки истории между Дарвинов и управа.

Бях на интервю за започване
на работа.
Обекта беше Мега Мол Люлин
Бях одобрен.
Въпросът ми е кога ще започна
работа.
Надявам се бе ще ми бъде отговорено.
Благодаря предварително.

Здравейте. Бивш служител на АБЛ съм и мога да заяви, че това е една стабилна и коректна фирма. Заплатите са малки, но с оглед на труда, който полагаш са си съвсем нормални. Парите никога не са ми бавени и колегите бяха супер. Мол София.

Наистина не знам защо е това оплакване. Да факт, парите не са кой знае какви, но при тази многобройност на охранителни фирми какво очаквате. Да фирмата си има изисквания и държи служителите да си изпълняват задълженията, което е напълно нормално, НО който иска да лежи и седи и да взима пари няма как да се случи. Ако искаш да седиш, тогава си стой вкъщи. Незнам някъде да плащат за седене. Мога да кажа, че фирмата е много коректна. Заплатити и авансите НИКОГА не закъсняват, напротив дават се по рано. Никой не е ощетен и каквото си е изработил си го получава. Осигуряват на пълната заплата, плащат празниен труд (което аз досега в друга охранителна фирма не съм видяла да се случва) и към всеки един служител проявяват разбиране ако е в затруднен момент и се опитват да му помогнат. Когато един човек покаже качества, извършва си задълженията и е коректен, фирмата му се отвръща със същото. Искам да кажа на всички бъдещи служители да не четат тези коментари, защото те са на хора, които искат нищо да не правят, но да им се заплащат някакви свръх големи суми. Мога само да Ви кажа ако имате възможност да започнете в тази фирма го направете, тъй като ще срещнете само коректност и винаги на време ще получавате изработените си възнаграждения. За мен в днесшно време е важно да си взимаш парите редовно, а не да ти ги бавят с месеци както правят в доста други фирми.

Фирмата е некоректна. Не се застъпва за служителите си. В началото обещават едно, а в последствие става друго. Не плащат според българското законодателство и винаги те цакат с парите. Даваш извънредни смени, които не ти се заплащат. Ако заплатите бяха каквито са изискванията трябваше да вземаме по 1000 лева, но и те те минават с 360 лева и малко купони за храна. Силно НЕ препопъчвам да се заботи за АБЛ. И естествено, че вратата е отворена в двете посоки, проблема е, че те ти я отварят с едни обещания, а после с други. Естествено, ако сте дете и ви стигат 360 лева започвайте, ще ви набутат в някой мол или Била.Плащат редовно, но независимо колко си работил (правила съм по 50/60 васа отгоре) си има лимит и не ти дават повече от определена сума пари. Извънредните и празничните часове не ти ги смятат според закона, а на нормална ставка. Аз съм крайно НЕдоволна.