АБЛ Секюрити България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АБЛ Секюрити България ЕООД

Момчетааааааа разберете , тва охраната не е за всеки ! относно коментара на колегата по долу за "бития" началник-смяна. 1во не е бит а ударен , 2ро нещатата винаги са ствавали поради няква причина. Не може някой на който казваш цял ден ( оправи си ризата ) да ходи разгащен и раздърпан в мола ! все пак си охранител бе пич!? идеята ти е да си чист , спретнат и вежлив с клиентите а не да ходиш като все едно някой ти е изял закуската и да си ровиш в носа. Аз съм вече бая време там , мога да кажа ,че съм от старите охлюви и също съм имал проблеми с всеки един по висш. Идеята на всичко е да правиш каквото трябва и да си запознат много добре с нещата а това става с времето и практиката , слушането и взимането на поуките. А когато се става диспечер или началник смяна се търсят старите служители или служители които имат опит с това ( смятам коментара на колегата по-долу за тъп ) защото ако въпросния 18 годишен ( Виктор ) не беше момче на място нямаше да е на този пост. Смятам всеки който се опитва да храни колегите си по някакъв начин за мързелив и тъп ! ние сме гледали винаги да играем отборно не зависимо ,че понякога се случва да не си прав , скланяш глава и казваш така е! Това те учи да бъдеш дисциплиниран и да знаеш правилата на изуст. Единствения филм и лошо нещо е ,че не се взимат добри пари и сметката никога не излиза правилна спрямо часове и нормативи. Бачкаш повече уж да вземеш повече , то парите дет си заработил ти ги облагат и тях с данъци и куп други неща. Ако не си изпълнил норматива 180 часа ( не знам кой е решил , че това е норматива ) можеш да се сърдиш само и единствено на МЕСЕЦА , че не ти е позволил да ги направиш въпросните 180 часа. Ще заключа .че фирмата е добра АКО искаш да се развиеш и да научиш нещо. Но ако мислиш да се развиваш в тази сфера ти трябва друг работодател :) Полагат се основите тук а професионалното ти развитие е другаде ... успех на всички желаещи да джойнат тъмната страна на силата :)

Здасти Вериславе, аз съм така наречения от теб "Бончев", който е толкова зъл и те е тормозил. Приятел ти изкара точно 15 часа в тази фирма, или така казано една нощна смяна и 3 часа, преди майкати да дойде да те вземе плачейки със глас и сълзи "КЪДЕ МИ Е ДЕТЕНЦЕТО", след което ти влезе при мен в дежурната и ми каза "Моно са тежки отговорностите тук, и немога да продължа да работя." на третия час от твоето дежурство.Такаче по-спокойно мъжки! А се предполага, че си ОХРАНА!? Доколкото си спомням на първото ти дежурство твоята баба те заведе на работа, а на сутринта майкати отново дойде да те вземе. Също така този "Николай Карамети" ( Николай Карамитев), е човека който те взе на работа.
Вериславе, сега като си във ВИП СЕКЮРИТИ и си клатиш краката, как ли твоят шеф ще реагира, ако разбере какво ти е мнението за работният процес изграден от него?! А също така се надявам, бабати и майкати вече да не те водят до работа, защото някакси не е сериозно. :) Приятна работа :)

Верислав Савов, колега, първо не е Бончев, а е Бонев, второ не е началник-смяна, а е диспечер. Представям си колко и как си работил и виждам колко си наясно. Качеството на работа ти е било на висота, точно като грамотното ти описание. И номера, че не е обяснавано какво да правиш не минава. От Февруари съм в Мола и такъв филм няма. Има само оправдания за това, когато някой сгафи здраво ("така ни е по-лесно да кажем" отколкото да признаем, че не работиме или че грешиме докато работиме). Оплюване бих приел само от служител, който си е вършил работата. Такива като Вас с лопати да ги изрине човек. А и тук обективната истина не може да бъде намерена, понеже влизат хора мотивирани да плюят (уволнявани и гонени), отколкото някой доволен. А винаги има накъде. Човек стига да иска може да намери да плюе за какво ли не. Така е най-лесно. Дайте линк към тея работи, къде се спи и си клатиш краката за 500 лв :)))) ВИП секюрити по магазините в МОЛ - а плащат на служителите си свръх големите 360 лв :)))

Мога да кажа че всичко което е написано по адрес на е АБЛ така и съм напълно съглсен с верислав савов и аз в момента работя в ВИП-а и просто съм много доволен и парите добри и има потенциа .

не съм съгласен с колегата има места кадето за 450лв и 500лв осгуровка ще си клатиш крата и ще ги взимаш а да и ще дигаш една бариера наи много
но поне няма да го има оня ш••• п••• Е•••• АИРАНА където да ти говори за 410 лв че е ситл и класа и да и никво уважение към работника....

здравеите колеги сега аз ще си изразия мението като бивш сужител започнах работа във мол оф софия досега нямъх опит всичите колеги бяха отвртителни поцеликовци никои от начлник смята на ми обесни заълженията и за тва на 2 вечер имах проблем със начлик смянта димитър бончев смение са мега збъркни прите са малко на отвратителия човек във фирмата тва е николаи карамети шефчето радвам се че напуснах във момента съм горд че съм от екипа на vip securty работия от 8-16 и взимам 500 лв фирмата се отнасия доре съсъ сужителите си за разлика от вас

Включвам се като настоящ служител на фирмата, за да има баланс. Понеже виждам, че много от хората са недовлни къде с право, къде не. От къде да започна..., заплащането? Нищо по-различно от повечето охранителни фирми. Слабо, но е за хора търсещи шанс за повече смени и повечко пари. Понякога има обърквания в заплащането (неправилно сметнати пари, но тези обърквания могат да бъдат както в "+" , така и в "-"), но в повечето случаи всичко е наред. Парите никога не са ми закъснявали, винаги са били превеждани на време!!! Относно оплюването в посока "Уважение" и "Потенциал за развитие" никак не съм съгласен. Началник на охраната в Мол София е изключително справедлив, старателен и педантичен човек. От него каквото зависи, винаги ще го подреди и направи по възможно най-добрия начин. Може би това не се харесва на охранителите, които са отишли предимно да скатават или да си клатят краката в стил "ей тъй да ни мине времето". Да, точно така. Така ли се работи господа? От тук идват търканията и плюването. Защото не Ви изнася да работите и да заслужите по-висока позиция, заплата и т.н. Наистина, стимулите които предлага фирмата не са големи (изпада чат пат по някоя награда за добре свършена работа), нито пък заплатата е стимулираща, но безплатен обяд никой няма да Ви даде. Гаранция, че охранител, който има качествата...(много важен момент е дали има качествата), се труди и работи с настроение и не си позволява своеволия, то той ще бъде възнаграден рано или късно с уважение и доверие, и / или с позиция когато се осовбоди такава. В МОЛ София едно към едно всикчо написано до тук е така и ще бъде така. Нито това е работата на живота ми, нито това е фирмата на живота ми, но това е моята гледна точка, моята истина за нещата. Дребни несправедливости винаги ще има, няма как да се създаде перфектния баланс, но дайте да гледаме по-отгоре на нещата. В качеството на какъв, някой плюе като полудял? Да не би да си е скъсал този някой гъ.а от работа? Да не би да знае английски език (да, има някои и такива, кът са), да не би да е високо образован (има и някои такива, кът са) или грамотен (също кът)? Просто не ставаш за тази работа и си тръгваш. Не си търсиш виновник и отиваш да мързелуваш (както очевидно си си представял работата в АБЛ) на някой строеж за 250-300лв, или на някой вход на блок да вдигаш бариерата за 250 лв. Такова е положението в момента в България и фирма АБЛ не е никакво изключение и към добро, и към лошо. За Мол България не съм запознат в детайли..., но определено има разлика с Мол София. Така,че който има самочувствоето на плювач, но няма качествата, образованието, квалификацията, опита, езика (или поне някои от изборените) да си гледа работата :))))

Леле наи често задавания въпрос които си задавам е божеее как попаднах в тоя лайнарник а на скоро и началник смяна посегна на охранител за да покаже колко е велик отделно кавете ми хора коя свестна фирма на територията на софия наема Циганиииии зашото при нас вече минаха двама единия даже нямаше 8 ми клас за какво става на въпрос които не дава извънредни излита зъплахи сабрания до припадаък понякога през 3 дни НЕТЪРПИМО Е ПОВЯРВАИТЕ МИ !!!! 350лв заплата европеиски изискванив бг мизерна заплата чешки евреи какво да се очаква !!! д даже дочух че диспечерите са и считоводителки пишат часове само не знам дали по евростандартите не ги и шибат от време навреме !!! само една дума мога да кажа за АБЛ КЕЕЕЕНЕЕЕЕГФ

Хора не ходете да работите в тая фирма освем ако не искате да ви унижавати да се разправят физически с вас днеска разбрах от едни слижител че мениджъра на охраната на мол българия се е саморазправя с негов колега като го е ударил.
Може ли за някви супер ниски пари от около 390 лв и 60 лв да те бие начлника и то за нищо все пак живее ме в уж цивилизована държава но ок и плус това тази фирма твърди че е европеиска и незнам още какво .....

Съгасен съм с АЗ условията на работа сам много зле работиш много и после имаш проблем с заплатата ......
Само една поправка не "Началник Охрана" а е "Началник смяна"
 И наи важното ако искате да имате много шефове това е вашта фирма особено като доидат и ония от Чехия  "Гил Мил Сули и пулио" и да ти казват че е стил за 369 лв и 60 валчери това е ваща фирма ........