фалкон бест /img/frontend/nomap.png"

фалкон бест

Преди време работих за тази рекламна агенция и бих искала да споделя личния си опит. Аз съм работохолик и винаги го правя с желание, но към тази фирма имам само негативни отзиви. Интервюто ми мина доста добре, успяха да ме омаят със сладкодумието си. Веднага започнах своето обучение, което представляваше наизустяване на скрипта и уговаряне на клиенти да подпишат договор с фирмата. Справях се добре, колегите ми изглеждаха готини, работното ми място беше поддържано, но когато дойде време за заплата ми се изплати 1/3-та от обещания минимум (пък да не говорим за бонусите). Изчаках още 3 месеца и всеки път ми се даваше различно, но неадекватно извинение защо съм получила толкова ниска заплата. Говорим за суми от порядъка на 300-600 лв за пълен 8-часов работен ден (от понеделник до петък) в Call center (в тази сфера можех да работя минимум за 3000 лв на месец) . С времето мотивацията ми за работа спадна, започнах да разпитвам колеги и се оказа, че доста голяма част от обещаваните услуги, които предлагаме на клиентите си, са ЛЪЖА. При телефонните разговори се представяхме за чужда фирма, а в последствие им пращахме договор на Фалкон Бест, а тези, които вече са се "опарили" от нас, отказваха да го подпишат, което водеше до намаляване на заплатата (за всеки отказан договор поемахме таксата за "доставка"). Лъжехме клиентите и за други неща, като например, че ще излизат на първо място в търсачката на Google по ключови думи; че ще им въведем точна локация в G. Maps и др. (няма смисъл да споменавам повече подробности). Тъй като не умея да лъжа, спрях да казвам дадени неща на клиентите си, като им предлагах само услугите, които наистина бихме могли да извършим за тях, от което последваха негативни реакции от страна на мениджърите. Понякога се случваше да получавам лични заплахи по телефона от клиенти, което допринасяше за още по-голям стрес. Оказа се, че във фирмата цари огромно лицемерие - НЕ СЕ ПОДДАВАЙТЕ НА ТЕХНИТЕ ЛЪЖИ И ИЗМАМИ! Фирми като тази ТРЯБВА ДА БЪДАТ ЗАКРИТИ ЗАВИНАГИ! При напускане, някои от колегите получаваха лични заплахи от страна на шефа, застрашаващи тяхното бъдеще. Може би поради тази причина фирмата все още не е закрита, но според мен трябва да се повдигне дело, за да се спрат тези измами.

Аз наистина съм потресена от анонимния коментар, свързан с колежките ми! Кой адекватен човек, средно интелигентен, възпитан и сигурен в правотата си, ще се появи с грозни и обидни коментари, за когото и да било, по този първобитен и нелеп начин?! И, да - не ми е окей да обиждате колегите ми! Не мисля, че това е тонът, подхождащ на един човек, в който мечтано живее "градското". Поведението на анонимното лице, използващо грозни епитети към двете ми колежки е недопустимо, а заставайки зад името си - достойно и за един приличен съдебен иск! Не смятам, че е необходимо да бълвате лава през ден-два... това вече ме навежда на мисълта, че тук говорим за една остра ментална недостатъчност, която ще попречи на работата, на тези лица, където и да започнат. Каквито и да са били условията - на някои им понася, на други не. Няма как да е иначе. Посочете ми фирма със само и единствено доволни настоящи и бивши служители - НЯМА! За това четете книги и си отговорете кой беше казал: "Разни хора - разни идеали"... Какво толкова има да й горят ушите на фирмата "Фалкон Бест"? Какво толкова ви провокира да изригвате, че не само към работодател, а и към колеги, с които сте имали хубави моменти и приятни изживявания. Бога ми, радвам се, че не работите тук вече - ако бях заварила такъв змиярник, нямаше да издържа. Още нещо! Аз, колегите ми и г-н Чаев, молим най-горещо и учтиво, ако не сте позитивен и усмихнат човек, дори не идвайте на интервю, защото сега екипът ни е уникален и не сме толерантни към злобни и негативни лица, които да ни развалят картинката! Благодаря за вниманието, гражданино!

Изключително нагли, мизерни мошеници! Тези са като телефонните измамници! ДАНО СКОРО НЯКОЙ ИМ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ И СПРЕ СХЕМИТЕ ИМ.
А ТАЗИ СЕЛЯНДУРКА ДАНЧИТУ Е МНОГО СМЕШНИЧКА, КАКТО И АДИТУ. ПЪЛНИ КУХИ ЛЕЙКИ, АМА ПОНЕЖЕ ЗНАЯТ ЧЕ НЯМА ДА ГИ ВЗЕМАТ НА ДРУГО МЯСТО......

Офиса изглежда много свежо,подредено и уютно. Колегите изглеждат много готини хора, но не е моето място. Работата не лии да е трудна,но разговорите,които бяха в основата на работата ми, не ми допаднаха. Не мога да кажа нищо негативно,просто за всеки влак си има пътници! Желая успех на всички млади хора,които работят там!

Работя във фирмата от скоро и нямам никакви лоши впечатления. Заплащането е добро, получавам парите си навреме, колегите се държат мило и са винаги готови да помогнат, а Георги Чаев показва приятелско отношение.

Ха ха ха. Да, Йорданка съм! Радвам се, че си запомнила името ми! А ти коя беше? Едно дребно кривокрако джудже!

Йорданке, както вече споменах, достатъчно време бях там, за да докажа, че се справям добре! Тръгнах си, защото не издържах по цял ден да ви гледам лицемерните физиономии и да слушам онзи "бизнесмен" как крещи и обижда ВСИЧКИ, включително и теб, както и онези 2 "красавици", които са се взели много на сериозно, понеже знаем едната точно каква функция има там! Нека тези, които се чудят дали да се присъденият към "сплотения" ви екип, разберат с какво ще си имат работа! Дано схемите ви по-скоро придобият популярност и си получите заслуженото! Бивши, настоящи служители, както и излъгани фирми са способни доста неща да докажат, че да се наложи да си търсите нова работа. Току-виж се изкуша да ви поканя на интервю :)
А аз ще напомня само какви ги сътворихте:

След като заставате след всяка Ваша дума, питам се защо не заставате и с името си? Къде видяхте интригите също се чудя? Най вероятно само във Вашата глава. Вие нямате ли си друга работа освен да влизате тук и да изливате помията си? Ако бяхте много добри и си вършехте съвестно работата сега все още щяхте да работите в тази фирма и да водите много по смислен и целеустремен живот, вместо да се чудите каква глупост да напишете!

Не изказвам мнението си, защото изпитвам злоба или си нямам друга работа. Изказвам го, защото този човек се е държал със служителите си отвратително, напълно безпричинно. Аз също получих ужасно отношение, а смея да твърдя, че доста добре си вършех работата и показвах добри резултати. Не си тръгнах, защото не се справях. Тръгнах си, защото всеки ден се въртяха интриги, въпросният г-н постоянно крещеше, обиждаше и държеше с всички, все едно са нищожества. Поне така той ги вижда. И не ми обяснявайте, че във всяка работа има трудности и който не можел да се справя с тях, веднага напуска и започва да плюе това работно място. Заставам зад всяка една моя дума, че този човек заслужава да си понесе последствията. Сега сигурно ви се жалва, колко са лоши хората, как той им бил дал възможности да се развиват, а те така му се отблагодаряват. А вие го гледате с влажен поглед и му съчувствате. Ако беше толкова добър, за колкото се представя, нямаше сега да водим този "диалог".
Надявам се никога повече да не се налага да го виждам, нито него, нито онези интригантки, които не могат да си напишат името правилно, но пък в лицемерието са №1. Искрено се надявам също, излъганите ви клиенти да вземат мерки и да си понесете последствията, заради начина, по който лъжете. Един по един вече започват да се показват...

Когато един човек напусне дадена фирма, по една или друга причина, първата му реакция е да хули, да недоволства, да роптае и да вади на показ само негативите от вече бившето си работно място(типично по балкански).

Много по-лесно е да нападаш останалите, вместо да се осъзнаеш, да помислиш, да анализираш ситуацията и да си направиш правилните изводи.

Като всеки нормален човек така и аз искам да се развивам, да надграждам, да се усъвършенствам и издигам професионално. Започвайки работа във фирма “Фалкон Бест”, аз намерих “полето за изява” от което имах нужа. Място на което да се чувствам добре, с ведра и приятна атмосфера, заобиколена от мили и отзивчиви хора, които винаги са готови да ми помогнат с опит и знания. Чувствам се добре на работното си място и съм по-мотивирана от всякога за да постигна високи професионални резултати.

Всеки има право на собствено мнение и позиция, но ще помоля разни агресивни субекти, които няма да прокопсат основно заради злобата, от която са обзети ,които са се хранили от тази фирма, и са получили “know how” на готово, да не получават амнезия и да падат толкова ниско, защото не им прави чест.

На всички настоящи кандидати искам да пожелая успех и да ги посъветвам, че ако сте амбицирани и искате да се развивате “Фалкон Бест” е правилното място за вас. Аз самата съм жив пример за това.