Арт Медия Груп ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Арт Медия Груп ЕООД

Това не фирма а трудова колония.
Уважение от работодателя към служителите нула.
Условия за работа нула.Обядваш по пейки.
Стая за обяд и почивка няма.Тя е заета от консервите на основния надзирател в колонията баба ти Гани,майка на вездъсъщата собственичка Тоня Калоянова, която общува със всички само с имейли.
Работа с отровни лакове и лепила без никакви бонуси.
Заплащане ниско за количество труд.
Хора не си губете времето в тази измислена фирма.

Доста често дочувам различни коментари относно фирмата и реших и аз да споделя моето мнение ... Работя там малко повече от година и ако трябва да съм честен не съм видял или попадал на нито 1 от посочените от явно бивши служители обвинения/наказания/хокания/упреци и т.н. Накратко , стабилна фирма , много работа , лично аз получавам достатъчно уважение от всичките си колеги , смея да кажа че и заплатата както и отношението , което получавам (което според мен е абсолютно постижимо за всеки ,който има достатъчно здрави нерви , да игнорира лошите коментари и иска да се развива във фирмата) са доста на ниво.Да всеки ще каже да ама в друга фирма бих получавал повече . Е не съм съгласен , заплатата се определя на база работата която вършиш , както нейното качество така и уважението към самия работен процес и колегите. За финал искам да споделя 1 фраза :
Който много работи ,прави много грешки ,
който не работи не греши ,
а който не греши бива повишен !!!
Така че ,на който му се бачка и има смелостта да се натиска за работа и иска да се развива моля да заповяда

П.С. Моля хора , които по цял ден само ще повтарят цитирам : Няма ли да става 18:00 да си ходим да не си правят труда да коментират.
Фирмата е сериозна и изисква сериозни служители.

Да споделя и моето мнение за тази фирма...
Единствения проблем във фирмата е отношението към служителите, просто ЛИПСВА (или ако има някакво отношение, то е с цел да ти се обясни, че си ГЛОБЕН!)
Малко са се променили отношенията спрямо отпуските, вече може да се заяви в рамките на 8-9 дена предварително и в повечето случаи се одобрява.
Забравете!!! за сливане на отпуска с почивни дни(великденски, коледни празници, както и сливане на "дълъг уикенд - петък-събота-неделя").
Заплащането е редовно, никога не получавате това което ви е обещано!!!(винаги има разминаване в заплатата{от 0.60ст. до 30лв.} Даже и не се дава обяснение, защо получавате по-малко... странно но факт.
Относно постоянното следене на камери, прекомерното наблюдение над работния ти процес и "хокането" за кратките 20секундни разговори м/у колеги ... то си е такова каквото е било и преди. Там промяна няма и едва ли ще има.
Подкрепям изцяло коментарите преди мен, наистина в тази фирма единственото значимо са колегите...откъм началство - НЕ СТРУВАТ!!!
Както обичат да се хвалят от най-високият етаж във фирмата ... "Най-голямата фирма на Балканите" ... с най-ниските заплати на Балканите!

Работно време от 8.30 до 17,30 ,в събота от 8 до 13 . Работните условия са по точно оказан ред . Организация на работният процес , няма . Невротична работна среда, винаги се работи на бързи обороти, стресираща работна среда ! Вашето мнение не се зачита , желателно е да нямате такова . Заплащането е ниско за натоварването, 900лв. Преките ръководители са много . През първият месец отношението към вас е търпимо . Унижения от преките ви ръководители ,лични обиди или напатки без отношение към работният процес , възможно е да изпълнявате няколко длъжности на веднъж . Глобяват ако ви се наложи да вдигнете телефон без значение от случаят . Нормално е да ви повишат тон с и без причина.
Развитие няма , нито като кадър нито като нито финансово. Няма ден в който да не ви се показва къде ви е мястото . Ако ви се наложи да ползвате отпуск се посочва причина , задължително се одобрява от ръководството . Преди празници всички отпуски се спират .Текучеството на кадри е голямо .
Лошо отношение , ниско заплащане , никакво развитие , неистов стрес .
Успех на всички !

За въпросната фирмичка арт медия искам да кажа ,че случайно ако се чудите за какво става въпрос,като процес на работа - пълен комунизъм напрягаща работна среда.Следят те с камери постоянно.Естествено ,които не ги знае мога да кажа за тях само едно "не стават за никъф х.й" Парите са малко,а работата е кофти и при бояджийте и при комповете 800 лева максимум до 1000 лева,ама ти макса няма как да го направиш никак,за това зимаш след някоя друга година 900 кинта и толкоз.Работи се съботите и не се заплаща.Не се захващайте с тази фирма ще съжалявате,ако не искате да се набутвате и да си пазите нервите това не е за вас.Голям прахоляк има кашля са яко ,защото няма вентилация.Почивките са мизерия.Казват ти кога да почиваш,няма служебен транспорт.Не си хабете нервите с таз ташак фирма-там всеки "шеф" се много знае се е прав.(за Тонка става въпрос> няма някой да не е мрази.Ако имате себеуважение не започвайте там работа.Нито парите са си пари ,нито работната среда е добра в нормите-и там хората вече пият хапчета за нерви.Ставаш пълен идиот ,защото там нямаш право на мнение каквото ти кажат те са прави.Който много знае айде в човката и толкоз!!!С най-добри пожелания за фалит!!!

РАБОТНО ВРЕМЕ: Работното време е от 8:30 до 17:30ч.
В СЪБОТА се работи от 8 до 13ч!!! Изработеното през съботите в месеца не се заплаща!!! Извънреден труд също не се заплаща!
УСЛОВИЯ НА ТРУД: Като в затвора.
ОРГАНИЗАЦИЯ: Изобщо няма.
Стресът и нервите са много големи и не отговарят на заплащането.
РАЗВИТИЕ: Никакво, само ще си изгубите времето и ще си похабите нервите там.
ЗАПЛАТА: Заплатите се дават, но не е точно обещаната сума, а е по-малка. Трябва да вървиш да си търсиш обещаното и пак не е сигурно, че ще ти го дадът.

не си губете времето с тази фирма никаква корекност кум вас!

Човека с коментарите по долу е прав.Имах щастието да не успея да започна там..една моя позната не е имала това щастие.Ето 3 поредни свободни места от вчера.Сайтът е alo.bg.

Помощник за подготовка на елементи за боядисване Арт Медия Груп ЕООД Търговия, Продажби | Работа в страната - предлага | Славейков гр. Бургас
Славейков, гр. Бургас, обл. Бургас, Подател: Арт Медия Груп ЕООД, преди 1 ден
Помощник за подготовка на елементи за боядисване Описание и Изисквания: *подготовка на малки елементи за боядисване - китосване, облепяне, шкурене, шприцване Ние Ви предлагаме: - Дългосрочни трудови отношения; - Добри условия на труд в екип; Ако сте заинтересовани, моля изпратете автобиография на български с актуална снимка. Ние ще се свържем само с одобрените кандидати. Кандидатурите ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност, цялата информация, която предоставяте е защитена съгласно Закона за защита на личните данни и ще бъде използвана единствено за целите на този подбор..

Търговец на компютърна техника Арт Медия Груп ЕООД Търговия, Продажби | Работа в страната - предлага | Славейков гр. Бургас
Търговец на компютърна техника Арт Медия Груп ЕООД Търговия, Продажби
Славейков, гр. Бургас, обл. Бургас, Подател: Арт Медия Груп ЕООД, преди 1 ден
Търговец на компютърна техника Описание и Изисквания: Водеща фирма в търговията с употребявана компютърна техника търси търговец за отдел Едрови клиенти. Задължения: -търговия с компютърна техника на вътрешния пазар -активно търсене на нови клиенти -изготвяне на оферти и промоции Отговорности: -увеличаване на обема от клиенти Изисквания: -Отлична работа с интернет -Microsoft Office -Познания в областта на компютърната техника Предимства: -разширени познания в областта на Hardware/Software -Английски език Ако предложението е интересно за Вас: -Автобиография ..

Работник тест и сортиране на монитори Арт Медия Груп ЕООД Търговия, Продажби | Работа в страната - предлага | Славейков гр. Бургас
Работник тест и сортиране на монитори Арт Медия Груп ЕООД Търговия, Продажби
Славейков, гр. Бургас, обл. Бургас, Подател: Арт Медия Груп ЕООД, преди 1 ден
Работник тест и сортиране на монитори Описание и Изисквания: Във връзка с разширяване на дейността си AMG Computers търси да назначи работник за Тест и сортиране на монитори. Изискванния: - Отлична компютърна грамотност - MS Office - умения за самостоятелна работа Отговорности: - Тест и сортиране на монитори, съгласно вътрешни правила и норми /подробности при интервюто/ Брой свободни места - 2 На одобрените кандидати ще бъде посочена дата и час за интерю. Кандидати на интервю без предварително одобрение не се приемат! Месторабота: Бургас

Всичко, което са писали хората преди мен е вярно.
РАБОТНО ВРЕМЕ: Работното време е от 9 до 18ч. В събота се работи от 8 до 13ч. Изработеното през съботите в месеца не се заплаща. Извънреден труд също не се заплаща.
УСЛОВИЯ НА ТРУД: Не съществуват
ОРГАНИЗАЦИЯ: няма
Отношение и уважение: не познават смисъла на тези думи/Няма "Добър ден!", "Здравей!", гладат те като полезно изкопаемо, а на шефката целият свят и е крив, чуди се как да се заяде и да си избие комплексите от персонала, нигога за нищо и от нищо не е доволна, пълна комплексарка./
Стресът и нервите за много големи и не отговарят на заплащането.
Интригата стои много над работния процес във фирмата, не е важно какво си свършил, а кой какво е казал, как го е казал, кой кого е натопил, тези неща се ценят високо от шефката.
РАЗВИТИЕ: Никакво, само ще си изгубите времето и ще си похабите нервите там.
ЗАПЛАТА: Заплатите се дават редовно, но не е точно обещаната сума, а е по-малка. Трябва да вървиш да си търсиш обещаното и пак не е сигурно, че ще ти го дадът.

Текучеството във фирмата е огромно.В повечето случаи не се наемат други работници, а те карат да усъвместяваш две длъжности, за което естествено не ти се заплаща нито лев.

Всичко, което са писали хората преди мен е вярно.
РАБОТНО ВРЕМЕ: Работното време е от 9 до 18ч. В събота се работи от 8 до 13ч. Почива се ЕДНА събота в месеца, но ако в отдела има някой, който е в отпуска забравете за почивка. През празниците се работи. Отпуска се взима след изрично одобрение от шефката за не повече от седмица. Не е желателно да ви се налага да отсъствате.
УСЛОВИЯ: Климатик няма. През лятото се работи а адска жега, през зимата се зъзне от студ. Има една обедна почивка от 40 минути и две малки почивки от по 10 минути. Искаш не искаш излизаш като се цепи секундата. Всичко се следи на камерите. Недай си боже малко да забавиш обороти. Ако за минута останеш без работа по независещи от теб причини веднага майката на шефката, която седи и наблюдава камерите, идва и прави забележка. Няма битова стая, където да се хранят служителите през почивките. И в пек и в студ 50-60 човека стоят като изгонени на товарната рампа. За хладилник дори и не са чували.
ЗАПЛАТА: Заплатите се дават редовно, но не е точно обещаната сума, а е по-малка. За тези условия и 45 часа на седмица не си заслужава.

Текучеството във фирмата е огромно, на месец напускат по 5-6 човека. Понякога не се наемат други своевременно и работата се натрупва много.