Арт Медия Груп ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Арт Медия Груп ЕООД

Работно време от 8.30 до 17,30 ,в събота от 8 до 13 . Работните условия са по точно оказан ред . Организация на работният процес , няма . Невротична работна среда, винаги се работи на бързи обороти, стресираща работна среда ! Вашето мнение не се зачита , желателно е да нямате такова . Заплащането е ниско за натоварването, 900лв. Преките ръководители са много . През първият месец отношението към вас е търпимо . Унижения от преките ви ръководители ,лични обиди или напатки без отношение към работният процес , възможно е да изпълнявате няколко длъжности на веднъж . Глобяват ако ви се наложи да вдигнете телефон без значение от случаят . Нормално е да ви повишат тон с и без причина.
Развитие няма , нито като кадър нито като нито финансово. Няма ден в който да не ви се показва къде ви е мястото . Ако ви се наложи да ползвате отпуск се посочва причина , задължително се одобрява от ръководството . Преди празници всички отпуски се спират .Текучеството на кадри е голямо .
Лошо отношение , ниско заплащане , никакво развитие , неистов стрес .
Успех на всички !

За въпросната фирмичка арт медия искам да кажа ,че случайно ако се чудите за какво става въпрос,като процес на работа - пълен комунизъм напрягаща работна среда.Следят те с камери постоянно.Естествено ,които не ги знае мога да кажа за тях само едно "не стават за никъф х.й" Парите са малко,а работата е кофти и при бояджийте и при комповете 800 лева максимум до 1000 лева,ама ти макса няма как да го направиш никак,за това зимаш след някоя друга година 900 кинта и толкоз.Работи се съботите и не се заплаща.Не се захващайте с тази фирма ще съжалявате,ако не искате да се набутвате и да си пазите нервите това не е за вас.Голям прахоляк има кашля са яко ,защото няма вентилация.Почивките са мизерия.Казват ти кога да почиваш,няма служебен транспорт.Не си хабете нервите с таз ташак фирма-там всеки "шеф" се много знае се е прав.(за Тонка става въпрос> няма някой да не е мрази.Ако имате себеуважение не започвайте там работа.Нито парите са си пари ,нито работната среда е добра в нормите-и там хората вече пият хапчета за нерви.Ставаш пълен идиот ,защото там нямаш право на мнение каквото ти кажат те са прави.Който много знае айде в човката и толкоз!!!С най-добри пожелания за фалит!!!

РАБОТНО ВРЕМЕ: Работното време е от 8:30 до 17:30ч.
В СЪБОТА се работи от 8 до 13ч!!! Изработеното през съботите в месеца не се заплаща!!! Извънреден труд също не се заплаща!
УСЛОВИЯ НА ТРУД: Като в затвора.
ОРГАНИЗАЦИЯ: Изобщо няма.
Стресът и нервите са много големи и не отговарят на заплащането.
РАЗВИТИЕ: Никакво, само ще си изгубите времето и ще си похабите нервите там.
ЗАПЛАТА: Заплатите се дават, но не е точно обещаната сума, а е по-малка. Трябва да вървиш да си търсиш обещаното и пак не е сигурно, че ще ти го дадът.

не си губете времето с тази фирма никаква корекност кум вас!

Човека с коментарите по долу е прав.Имах щастието да не успея да започна там..една моя позната не е имала това щастие.Ето 3 поредни свободни места от вчера.Сайтът е alo.bg.

Помощник за подготовка на елементи за боядисване Арт Медия Груп ЕООД Търговия, Продажби | Работа в страната - предлага | Славейков гр. Бургас
Славейков, гр. Бургас, обл. Бургас, Подател: Арт Медия Груп ЕООД, преди 1 ден
Помощник за подготовка на елементи за боядисване Описание и Изисквания: *подготовка на малки елементи за боядисване - китосване, облепяне, шкурене, шприцване Ние Ви предлагаме: - Дългосрочни трудови отношения; - Добри условия на труд в екип; Ако сте заинтересовани, моля изпратете автобиография на български с актуална снимка. Ние ще се свържем само с одобрените кандидати. Кандидатурите ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност, цялата информация, която предоставяте е защитена съгласно Закона за защита на личните данни и ще бъде използвана единствено за целите на този подбор..

Търговец на компютърна техника Арт Медия Груп ЕООД Търговия, Продажби | Работа в страната - предлага | Славейков гр. Бургас
Търговец на компютърна техника Арт Медия Груп ЕООД Търговия, Продажби
Славейков, гр. Бургас, обл. Бургас, Подател: Арт Медия Груп ЕООД, преди 1 ден
Търговец на компютърна техника Описание и Изисквания: Водеща фирма в търговията с употребявана компютърна техника търси търговец за отдел Едрови клиенти. Задължения: -търговия с компютърна техника на вътрешния пазар -активно търсене на нови клиенти -изготвяне на оферти и промоции Отговорности: -увеличаване на обема от клиенти Изисквания: -Отлична работа с интернет -Microsoft Office -Познания в областта на компютърната техника Предимства: -разширени познания в областта на Hardware/Software -Английски език Ако предложението е интересно за Вас: -Автобиография ..

Работник тест и сортиране на монитори Арт Медия Груп ЕООД Търговия, Продажби | Работа в страната - предлага | Славейков гр. Бургас
Работник тест и сортиране на монитори Арт Медия Груп ЕООД Търговия, Продажби
Славейков, гр. Бургас, обл. Бургас, Подател: Арт Медия Груп ЕООД, преди 1 ден
Работник тест и сортиране на монитори Описание и Изисквания: Във връзка с разширяване на дейността си AMG Computers търси да назначи работник за Тест и сортиране на монитори. Изискванния: - Отлична компютърна грамотност - MS Office - умения за самостоятелна работа Отговорности: - Тест и сортиране на монитори, съгласно вътрешни правила и норми /подробности при интервюто/ Брой свободни места - 2 На одобрените кандидати ще бъде посочена дата и час за интерю. Кандидати на интервю без предварително одобрение не се приемат! Месторабота: Бургас

Всичко, което са писали хората преди мен е вярно.
РАБОТНО ВРЕМЕ: Работното време е от 9 до 18ч. В събота се работи от 8 до 13ч. Изработеното през съботите в месеца не се заплаща. Извънреден труд също не се заплаща.
УСЛОВИЯ НА ТРУД: Не съществуват
ОРГАНИЗАЦИЯ: няма
Отношение и уважение: не познават смисъла на тези думи/Няма "Добър ден!", "Здравей!", гладат те като полезно изкопаемо, а на шефката целият свят и е крив, чуди се как да се заяде и да си избие комплексите от персонала, нигога за нищо и от нищо не е доволна, пълна комплексарка./
Стресът и нервите за много големи и не отговарят на заплащането.
Интригата стои много над работния процес във фирмата, не е важно какво си свършил, а кой какво е казал, как го е казал, кой кого е натопил, тези неща се ценят високо от шефката.
РАЗВИТИЕ: Никакво, само ще си изгубите времето и ще си похабите нервите там.
ЗАПЛАТА: Заплатите се дават редовно, но не е точно обещаната сума, а е по-малка. Трябва да вървиш да си търсиш обещаното и пак не е сигурно, че ще ти го дадът.

Текучеството във фирмата е огромно.В повечето случаи не се наемат други работници, а те карат да усъвместяваш две длъжности, за което естествено не ти се заплаща нито лев.

Всичко, което са писали хората преди мен е вярно.
РАБОТНО ВРЕМЕ: Работното време е от 9 до 18ч. В събота се работи от 8 до 13ч. Почива се ЕДНА събота в месеца, но ако в отдела има някой, който е в отпуска забравете за почивка. През празниците се работи. Отпуска се взима след изрично одобрение от шефката за не повече от седмица. Не е желателно да ви се налага да отсъствате.
УСЛОВИЯ: Климатик няма. През лятото се работи а адска жега, през зимата се зъзне от студ. Има една обедна почивка от 40 минути и две малки почивки от по 10 минути. Искаш не искаш излизаш като се цепи секундата. Всичко се следи на камерите. Недай си боже малко да забавиш обороти. Ако за минута останеш без работа по независещи от теб причини веднага майката на шефката, която седи и наблюдава камерите, идва и прави забележка. Няма битова стая, където да се хранят служителите през почивките. И в пек и в студ 50-60 човека стоят като изгонени на товарната рампа. За хладилник дори и не са чували.
ЗАПЛАТА: Заплатите се дават редовно, но не е точно обещаната сума, а е по-малка. За тези условия и 45 часа на седмица не си заслужава.

Текучеството във фирмата е огромно, на месец напускат по 5-6 човека. Понякога не се наемат други своевременно и работата се натрупва много.

Пиша накратко, за да не преповтарям другите преди мен. Чаках за интервюто 45 минути при уговорен точно час, защото са заети... Асистентката, която ме прие ми направи впечатление на адски невротична и претоварена от нахвърлени една през друга задачи. Стана ми жал за нея. Интервюира ме мисля Тодор. Отношението като цяло е лошо. Няма здравейте, не е прочел автобиографията. Общото усещане е "давай набързо да видим какво можеш, че имам друга работа".
Иначе задава чисто технически смислени въпроси с лек уклон колко ти не разбираш. Това си е чисто търговски трик, за да не вземеш да поискаш повече пари. Например както, когато се пазариш за кола втора ръка. Поисках едни 700 лв. ей така, защото беше първото което ми дойде на ум. Те взеха, че се обадиха за второ интервю и викам я да отида ей така за опит какво може да се очаква. Закъснях нарочно 20 мин. Тамън да звънна на звънеца и ми звъни ТРЗ/HR, която между другото свучи много свястно и ми съобщава, че интервюиращия е болен и да отложим за следващия ден. Правете изводи за вътрешна организация и т.н.
Преди мен добре са описали какво е отношението към персонала и моите наблюдения го потвърждават в голяма степен. Иначе офисната част е приятна. Фирмата изглежда се развива добре и най-вероятно са стабилни и като редовност на плащането.
В такива фирми или трябва да сте замалко или да си поискате над 1500 лв., за да си заслужават нервите. Моите вече се опитвам да ги пазя, понеже минах през 2-3 подобни работодателя и ги надушвам отдалеч.

Здрашейте.
До всички които искат да започнат работа в горепосочената фирма.Казвам ви лично мнение не започвайте работа ще ви кажя и защо
Работата като цяло е интересна научаваш доста неща относно компютърната техниката като цяло , но няма да получите никакво уважение , отношение , никаква организация като казвам никаква никаква почваш една задача стигаш до някъде и идват и ти дават друга и така и след като се омотаеш и сбъркаш се почва карането и така
ти нямаш вина но те няма как да са виновни нищо , че нямат никаква организация.
Незнаеш кой ти е прекия ръководител всеки се прави на на такъв.
Условията на труд какво да ви кажя:
огромно хали никаква вентилация , отопление , охлаждане
зимата зъзнеш като куче (в буквалния смисъл) пръсти на ръцете ти се схващат нямам думи с две думи
лятото се потиш като пор миризми всякакви доста неприятна обстановка.
Стигнахме и до началството:
Шефката Т.К е пълна комплексарка обижда своите работници с думи които не и прилягат на поста който заема и на годините но какво очаквате от бивша сервитьорка сложена да управлява фирма за стотици хиляди да не кажя и за милиони , но така е след като е съпруга на собственика и брат на директора на отдел продажби.
Кратко искам да кажя не си хабете времето с тази фирма
както му се вика по български шуробаджанащина.
Със заплащането няма проблем колкото са ви казали толкова ще ви си плати.
заплатите са относително ниски за това работно време и това напрежение което ще поемете да не забравяме и условията на труд които ги няма.
Кратко и ясно:
УСЛОВИЯ НА ТРУД: Не съществуват
ОРГАНИЗАЦИЯ: няма
Отношение и уважение: не познават смисъла на тези думи (яде ли се пие ли се)
РАЗВИТИЕ: никакво в който и отдел да сте (особено ако ви вземат продавач ще ви говорят как просто е нужно време да се развиете и така и така не ги слушайте просто те ще ви спират просто няма да можете да се вредите за стока защото г-н Д.Ч както казах по горе е брат на така наречената Комплексарка и сами си правете извода при кого отива хубавата стока а на вас ще оставят трохите да продавате Успех
ЗАПЛАТА: в отношение поне няма ядове колкото толкова
ОТПУСКИ: да не ви се налага дават единствено при сватба(ако ти си младоженеца или булката) или смърт в семейството(познайте кой трябва да е починал)
та така дано съм помогнал на някой който се чуди дали да започне работа при тези работодатели
Единственото хубаво нещо са колегите.
Лек и Успешен ден на всички прочели това мнение
(не го правя от злоба или нещо от този сорт просто казвам истината каквато е а не да шикалкавя нито е платено от някой друг конкурент , просто да си знаят)

Работата е хубава не е тежка до тук ок... Заплатата си я дават редовно... също ок ... колегите са разбрани с изключение на две женски .. които си позволяват да държат тон на колегите си Минусите са видят ли те че нещо се чудиш или спреш за секунди да работиш и ти викат има една началничка леко възрастна само забележки прави и вика много ... и които не издържа на това мрънкане напуска.. това са минусите в тази фирма и да има много камери и наблюдават иначе шефката е разбрана.. аз съм от близо месец служител там през първия месец беше ок ,но после всекидневно проблеми макар че си върша работата