Арт Медия Груп ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Арт Медия Груп ЕООД

Пиша накратко, за да не преповтарям другите преди мен. Чаках за интервюто 45 минути при уговорен точно час, защото са заети... Асистентката, която ме прие ми направи впечатление на адски невротична и претоварена от нахвърлени една през друга задачи. Стана ми жал за нея. Интервюира ме мисля Тодор. Отношението като цяло е лошо. Няма здравейте, не е прочел автобиографията. Общото усещане е "давай набързо да видим какво можеш, че имам друга работа".
Иначе задава чисто технически смислени въпроси с лек уклон колко ти не разбираш. Това си е чисто търговски трик, за да не вземеш да поискаш повече пари. Например както, когато се пазариш за кола втора ръка. Поисках едни 700 лв. ей така, защото беше първото което ми дойде на ум. Те взеха, че се обадиха за второ интервю и викам я да отида ей така за опит какво може да се очаква. Закъснях нарочно 20 мин. Тамън да звънна на звънеца и ми звъни ТРЗ/HR, която между другото свучи много свястно и ми съобщава, че интервюиращия е болен и да отложим за следващия ден. Правете изводи за вътрешна организация и т.н.
Преди мен добре са описали какво е отношението към персонала и моите наблюдения го потвърждават в голяма степен. Иначе офисната част е приятна. Фирмата изглежда се развива добре и най-вероятно са стабилни и като редовност на плащането.
В такива фирми или трябва да сте замалко или да си поискате над 1500 лв., за да си заслужават нервите. Моите вече се опитвам да ги пазя, понеже минах през 2-3 подобни работодателя и ги надушвам отдалеч.

Здрашейте.
До всички които искат да започнат работа в горепосочената фирма.Казвам ви лично мнение не започвайте работа ще ви кажя и защо
Работата като цяло е интересна научаваш доста неща относно компютърната техниката като цяло , но няма да получите никакво уважение , отношение , никаква организация като казвам никаква никаква почваш една задача стигаш до някъде и идват и ти дават друга и така и след като се омотаеш и сбъркаш се почва карането и така
ти нямаш вина но те няма как да са виновни нищо , че нямат никаква организация.
Незнаеш кой ти е прекия ръководител всеки се прави на на такъв.
Условията на труд какво да ви кажя:
огромно хали никаква вентилация , отопление , охлаждане
зимата зъзнеш като куче (в буквалния смисъл) пръсти на ръцете ти се схващат нямам думи с две думи
лятото се потиш като пор миризми всякакви доста неприятна обстановка.
Стигнахме и до началството:
Шефката Т.К е пълна комплексарка обижда своите работници с думи които не и прилягат на поста който заема и на годините но какво очаквате от бивша сервитьорка сложена да управлява фирма за стотици хиляди да не кажя и за милиони , но така е след като е съпруга на собственика и брат на директора на отдел продажби.
Кратко искам да кажя не си хабете времето с тази фирма
както му се вика по български шуробаджанащина.
Със заплащането няма проблем колкото са ви казали толкова ще ви си плати.
заплатите са относително ниски за това работно време и това напрежение което ще поемете да не забравяме и условията на труд които ги няма.
Кратко и ясно:
УСЛОВИЯ НА ТРУД: Не съществуват
ОРГАНИЗАЦИЯ: няма
Отношение и уважение: не познават смисъла на тези думи (яде ли се пие ли се)
РАЗВИТИЕ: никакво в който и отдел да сте (особено ако ви вземат продавач ще ви говорят как просто е нужно време да се развиете и така и така не ги слушайте просто те ще ви спират просто няма да можете да се вредите за стока защото г-н Д.Ч както казах по горе е брат на така наречената Комплексарка и сами си правете извода при кого отива хубавата стока а на вас ще оставят трохите да продавате Успех
ЗАПЛАТА: в отношение поне няма ядове колкото толкова
ОТПУСКИ: да не ви се налага дават единствено при сватба(ако ти си младоженеца или булката) или смърт в семейството(познайте кой трябва да е починал)
та така дано съм помогнал на някой който се чуди дали да започне работа при тези работодатели
Единственото хубаво нещо са колегите.
Лек и Успешен ден на всички прочели това мнение
(не го правя от злоба или нещо от този сорт просто казвам истината каквато е а не да шикалкавя нито е платено от някой друг конкурент , просто да си знаят)

Работата е хубава не е тежка до тук ок... Заплатата си я дават редовно... също ок ... колегите са разбрани с изключение на две женски .. които си позволяват да държат тон на колегите си Минусите са видят ли те че нещо се чудиш или спреш за секунди да работиш и ти викат има една началничка леко възрастна само забележки прави и вика много ... и които не издържа на това мрънкане напуска.. това са минусите в тази фирма и да има много камери и наблюдават иначе шефката е разбрана.. аз съм от близо месец служител там през първия месец беше ок ,но после всекидневно проблеми макар че си върша работата

писах преди време, ама нещо не ми публикувахте коментара.
как да е. работата си е ок, и колектива е ок. работих миналата година когато имаха втора смяна и сега от скоро пак се върнах. колегата много сапунени сериали гледа май, лошо няма да си имаш  мнение, но да си обиждаш така бившите колеги малко идва в повече. ванка ти брат пентиум от атлон не различаваше. айде със здраве че и сега съм на работа.

работих миналата година за тях и сега отново започнах работа във втората смяна - слагам чаркалаци по комповете и после ги тествам. като цяло си е нормално положението, пари дават, договор имам, търкания нямам с никой. само много ме дразни дет не ми дават да си павкам докато сглобявам комповете пък тогава се изнервям

За работата - като работа е много хубава но, до там. Липса на колектив, много мъжки и женски курви, който се опитват по всякакъв начин да се харесат на шефката и за целта набутват другите за да изпъкнат те, а и за да изкарат някой лев отгоре като "БОНУС". Има и някой други светни момчета в фирмата но повечето са гъзоблизци и комплексари или близки до шефката. Шефката като цяло е точна, но и тя изпушва често даже много често което се отразява на работниците. Отразявасе с Глоби който се удържат на заплата. работното време е отвратително по празниците най вероятно е да се работи(ако се почива 5 дни то вие ще почивате най много един ако имате късмет) а другото е че после ще ги отработвате независимо че не сте почивали. Развитие на заплатата търпят само хора който умеят да се подмазват на началството, другите са боклуци и биват навиквани като дебили. Изпълняването на поръчки е винаги за вчера (т.е. пуска се в последния момент и трябва да е готова докато се пусне). Стресът и нервите за много големи и не отговарят на заплащането, както и работата. Има постоянно текучество на хора което само по себе си говори за лошото управление на фирмата. Там всичко е на принципа разделяй и владей, без грам отборна работа, а ако случайно се образува някакъв колектив, то той бързо бива разбит чрез постановки или директно уволнение. Каквото и да се напише никога няма да е достаъчно а и винаги ще измислят нещо ново с което да прецакат работника си.

Това ,че постоянно пускат обяви за една и съща позиция трябва да ти говори за какво иде реч.
Мой познат работи при тях , преди време.
На обещания са много големи, но повече от 500 лв забрави да вземеш, работата е много и съотвтно не отговаря на заплащането, инсталирали са си камери за следят робите дали се трудят неуморно.Шефката им е пълна овца, буквално.....

Някой нещо знае ли за тази фирма? Постоянно пускат обяви за работа за едни и същи позиции? Имат един магазин за компютри втора употреба в партер на блок 55 в жк. "Славейков". И никак не изглеждат да са "водеща" фирма в областта на ИТ, както пише в обявата им, освен ако нямат предвид втората употреба, което не е гот да се заниамваш с вехтории. Какви са им условията на работа, плащат ли това, което са написали в обявата, трудов договор предлагат ли, за какво става навърпос?