ПроАд/ProAd /img/frontend/nomap.png"

Аз съм настоящ служител на фирмата от 2011 година.
Мога да напиша само отлично отзиви за фирмата, вклчващи колеги, работна среда, отношение от управителя и т.н.
Мога да се похваля с коректно отношение, висока заплата с бонуси, осигуровки на реалната заплатата.
Фирмата е с отлично чиста политика и счетоводство.
Колкото до управителя, мога да кажа, че е доста интелигентен и професионалист в нещата, които прави. Да, наистина с труден харакер е, но кой шеф не е, но за това пък е справедлив, дори и по някои път да викне.
Управлението е от западен тип и не се толерират закъснения, несвършена работа и се държи на точността и професионализма. Може да се остане до по-късно, поради спецификата на текущ проект, както е във всяка рекламна агенция.
Няма проблем с отпуски, дори всеки петък си тръгваме по-рано.

Не вярвайте на коментари от бивши озлобени служители.
Едва ли някой от бившите служители и настоящи ще отрече, че тук е повече като университет, от колкото работа. Всеки си е тръгнал с ценни знания, който после широко може да ги прилага.
Благодаря за вниманието!

Здравейте, аз съм бивш служител на фирма ПроАд, бивш, защото заминах в чужбина на стаж. Бих искала да споделя моето мнение за компанията. Работна среда беше благоприятна, колегите бяха страхотни и бяхме един страхотен екип, който винаги си помага и много се забавлявахме. Работодателят ми ме осигоряваше на пълната работна заплата и място за развитие има. С много труд, желание и разбира се, трябва да обичаш това, което правиш. Аз имах въможността да се развия професионално и да се издигна в работата си. За кучето на шефа мога да кажа, че беше страхотно, възпитано и умно куче. Не знам хората, които са писали толкова негативно, явно са изгубили представа за нещата и за развитието на хората и компанията. Поздрави на колегите и успех в проектите :)

Здравейте, реших да публикувам мнението си за фирмата, тъй като видях, че отново си търсят служители.
не започвайте работа там, дори и да ви изглежда добре на пръв поглед
по отношениена заплащането - плаща се редовно, но те осигуряват на доста по - ниска заплта, а остналата се получва под масата, както за съжаление на мн места...
Шефът е грък с ужасно голямо самочувстиве, а дори не знае български език добре, вика постоянно на служителите си и ги унижава по всевъзможни начини.
Ако започенете работа там ще имате за основни задължения да казвате винаги "Да", да не противоречите за нищо,  да чистите, перете, хвърляте боклук, миете чаши, както и да разхождате кучето  гръка, което той води в офиса
Отпуски не се дават, а оставането след работно време е нормална практика, като цяло е натоварено на отделни периоди, но потенциалът за развитие е нулев.
Единственото хубаво нещо там са колегите, които са млади и симпатични хора и удобното местолоположение на офиса.