КОНТ С ЕООД /img/frontend/nomap.png"

КОНТ С ЕООД

1 точка от 1 мнение

Това е фирма, с отвратителна "управителка", изключително злобна истеричка, която постоянно крещи и каквото и да направи човек, винаги е недоволна. Не ми изплати полагащото ми се възнаграждение и тъй като фирмата е семейна изнуди роднините си да подпишат декларации, че съм получила заплата, която не съм. Затънала е в кредити и дългове. Само крещи и вика, изключително е злобна и отмъстителна. Недейте да ходите там, ще съжалявате. По-кошмарен период от този, който съм имала там нямам. Във сетовдоната къща, работят роднините й, който винаги са невинни и опира пешкира, единственият служител, който не е част от семейството. В тази счетоводна къща бях единствен счерводител от няетите там. Работях вместо тях, те не можеха. На въпросът "Кой е издал фактурата", отговорът е: "Как кой?" -" Продавачът". "Квалифицирани са много, само може да се научи от тях."