БАВАРИ ООД /img/frontend/nomap.png"

БАВАРИ ООД

Аз лично много време работя там.Нямам никакви проблеми,нито с управавилите,нито със собствениците.Даже са много толерантни към всеки служител,независимо на каква позиция работи там.Това е може би една от малкото фирми който си плащат на точната дата.Ползвам си платената отпуска,малко фирми плащат отпуска в този бранш.Работното време е съобразено с всеки.На всякаде има и минуси,но като одариш чертата.........Много колеги си тръгнаха с вдигнат нос,но след 2-3 месеца всички пак потропаха на вратата,а маа....

аз съм бивш служител ,за фирмата мога да кажа че изключително много НЕ СИ ЦЕНИ персонала,не дават платен отпуск,да не кажа че не дават никакъв отпуск,има глоби за каквото се сетиш,дори и по телефона не можеш да говориш 12 ч.докато си на работа,със заведението се занимават бивши сервитьорки които са се омъжили за шефовете,3 кокошки,КОИТО СЕ ОТНАСЯТ С ПЕРСОНАЛА ОТВРАТИТЕЛНО.иначе пари се изкарваха преди време,но условията са много зле.Отделно че там няма 1 човек напуснал по свое желание-това какво ви говори?! не си ценят персонала и когато си искат те отавят без работа!