Булстарс еоод /img/frontend/nomap.png"

Булстарс еоод

Здравейте!Искам да изкажа и моето мнение за Булстарс ЕООД!Дадох от живота си 12 години работа в магазините Темпо!Това с което ме впечатлиха е изключителната компетентност и висок професионализъм! Обучения, тренинги и целенасочена мотивация на търговския персонал!
Така беше през времето в което работех за Булстарс ЕООД!Всеотдайни колеги и шефове обичащи това което правят! Никога няма да Ви забравя!

Здравейте!Учудена съм,че има само едно негативно мнение.Дадох цели 6 месеца от живота си като продавач-консултант във въпросната верига магазини.Твърде много за нищо е моят извод от всичко това:кофти графици,мижава почивки и мизерни пари.А за колегите...фирмената им политика е такава,че да Ви накара да се изядете взаимно.Обявите им вечно стоят в jobs.Знам,че безработицата е голяма ,мили хора,но преценете сами колко точно се мразите,ако наистина желаете да работите в магазини "Темпо"

Здравейте!Искам да ви кажа никога да не започвате работа в тази фирма!Започваш при едни условя,а след като подпишеш договора стават съвсем различни!Първо им работисш 2 месеца без пари,ако те удобрят случайно започват да те глобяват за всичко! И най-накрая те уволняват без причина и без да ти дадат никакви пари.