Си Три Ай Салюшънс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бизнес Парк&markers=София,Бизнес Парк

Си Три Ай Салюшънс

Заплащането бива, повечето колеги са готини, но стреса на работното място е много голям. Работата става все повече, има натиск. Откъм работната среда също има какво да се желае - по-здравословни условия на труд, по-качествени слушалки и монитори, ергономични столове и по-чести почивчици против облъчване, получаване на гръбначни изкривявания, проблеми с кръвообръщението, поява на хемороиди от застояване, натоварване на зрението и мозъка,  и др.

Здравейте, работата в тази компания подходяща ли е за чужденци, които не говорят български?

Здравейте! Някой може ли да каже повече информация за нивото на заплащане на по-високи позиции, например супервайзор, тийм лийдър, нагоре? Благодаря!

krasi_mira, много ти благодаря за инфото, ще го имам предвид. Доколкото четох за самата позиция, а и от интервютата, смятам че не е трудно да се работи, дори да имаме различни смени. Успех на всички, които кандидатстват, дерзайте.

Според мен също 2000 лв. нетна стартова заплата е трудно постижима за тази позиция. А т.нар. логическа задача 'problem-solution' не е никаква задача, а просто трябва да се даде пример от трудовата биография за трудна ситуация и намирането на изход от нея.

Доколкото четох в предните коментари, 2000лв не е много постижимо при първоначално постъпване на тази длъжност с 2 езика, но натам предполагам, че може да стане. Искам да попитам, каква точно е тази  ,,логическа задача от тип Problem solution" и колко време след това интервю на място и последната проверка могат да Ви назначат?

Някой има ли информация за какъв тип проект става дума, работно време и натоварване?
Около 2000 чисто постижимо ли е?

Внимавайте с тази фирма. Каквото и да помислите за мен като прочете за мойта случка, другият извод е този :)
Тези хора ме намериха чрез познати и ме одобриха, но настояха да подам предизвестие преди да подпишем договор... и после ми съобщиха, че обещаното място е заето :) но имат едно друго - ако искам, директно да подписваме, ако искам - ново интервю. Много мило, но другото място беше съвсем друго. Тези от вас, които като мен са сменяли акаунти, знаят. На останалите препоръчвам: дават ли ви инфо за такава фирма, непременно питайте кой проект.
Най-лошото: знаели са от по-рано, че ще променят предложението си. Един от признаците е, че проведоха още едно интервю на английски - уж били пропуснали да ми споменат и било само формалност. Но за уговореното място почти не трябва английски, а за второто се ползва активно.
Не ми предложиха никаква алтернатива, въпреки че ги помолих няколко пъти.
И те така. Не знам вие какви заключения бихте си направили за проект, към който ви привличат по този начин. И изобщо за фирмата. Иначе заплтата не е лоша за българския пазар. Мои познати са относително доволни. Други мои познати - независимо от парите - са избягали и не искат и да чуят. Успех на всички в намирането на каквото търсят :)

Наскоро постъпих във тази фирма и единственото, което мога да кажа са още хубави неща. Изключително коректно отношение, бързи и експедитивни, професионално обучение, много високо ниво на мениджмънт. Страхотни колеги от всички позиции, усещане за част от екип. Много добри възможност за развитие. Условията като цяло са много задоволителни. Не съм навътре в нещата все още, но не смятам, че ще остана разочарован.

При мен ситуацията беше аналогична.Минах нейтив английски и испански по телефона,но след това на интервюто на живо нещо ,явно, не се получиха нещата.
  Все пак нищо не мога да кажа, освен че ми се сториха доста мили.За тях съм чувала доста хубави неща!
Успех