МАГ КОМЮНИКЕЙШЪНС ЕАД /img/frontend/nomap.png"

МАГ КОМЮНИКЕЙШЪНС ЕАД

към Надежда Измирлиева
Защо поне веднъж не напишеш искреното си мнение, твоето виждане, отношение и т.н, а не това което ти диктуват от по-горе.
Не забравяй, че и ти си един обикновен служител от когото утре може също да нямат нужда.
Много добре знаеш, че заплати НЕ СА ИЗПЛАТЕНИ на никой от бившите вече служители.
Когато звъним в офиса или не вдига никой или ако случайно се излъже да вдигне телефона оправданието е - "от мен не зависи, питай Павлина" или "чакаме плащания", или "ще ти звънна"
Питам - до кога? Майната му на парите, отношението е обидно, незачитането на труда ни също!
И тези глупости които пишете в предните постове - "понякога да работя извънредно, но ми плащат извънредни или си взимам почивен ден компенсация" - хахахаха, дори не си заслужава да го коментирам!

Така,
БГработодател, ясно са ви надушили, че не сте някой работещ във фирмата служител, а сте от високите етажи, в случая 8-ми.
В този сайт влизат такива, които търсят нова работа и се информират за състоянието на фирмата и няма никаква логика вие които работите там да следите така прицизно коментарите и да тачите фирмата, без основания. Няма да се учудя ако следващият ваш фалшив коментар бъде от уж доволен бивш служител, такъв истински коментар за вас, не може да бъде написан.
Така сте се притеснили да не ви се орони името, сякаш президента на фирмата е решил да става премиер на България, бе хораааа!!!

Пуснах няколко мнения, но нито едно не бе публикувано. Тече злонамерена кампания по отношение на фирмите от холдинга и явно и този сайт не е останал настрана. За ден-два обаче, се видя, че всичко е балон, надут от един-два недобросъвестни бивши колеги. Работя във фирмата от скоро. Наистина, много работа има, но пък знам за какво работя. Оплакват се някои тук, че нещо договорили, нещо подписали, пък то не станало.  Еми, не го подписвай, бе пич! Аз пък съм подписал за толкова, колкото съм поискал. Е, трябва да спазвам работно време, вътрешни правила, понякога да работя извънредно, но ми плащат извънредни или си взимам почивен ден компенсация. В другите фирми е същото - има ли клиенти, има кинти, няма ли клиенти - няма работа, няма и кинти. Даром никой нищо не дава - добрата заплата трябва да се заслужи, а кариерното развитие си е в ръцете на всеки от нас.

Фирмата си е съвсем нормална. Не може да бъде перфектна, след като условията не само в бранша, а и в страната са такива. А и не мисля, че е по-зле от където и да било другаде, така че аз съм доволен. Сега всичко е ок, а и колегите са готини. Понякога стреса наистина е в повече, но в никакъв случай не е по-различно от другите фирми, в които съм работил. Млади и неопитни хора явно не могат да се приспособят, т.к. не са свикнали да спазват правила и работно време, но това е проблем не на фирмата, а на пазара на труда като цяло в страната.   Не се чувствам натоварен от стреса, работното време и тем подобни дреболии, заплащането ме устройва. Всъщност не се бях замислял за това.

Работих година и седем месеца в една от фирмите, част от холдинга Маг Комюникейшънс - Депо айЛаб, и мнението ми за въпросната компания е: кадърни и свестни колеги и неадекватно и калпаво управление от страна на висшия мениджмънт на въпросния холдинг, съчетано често с арогантно и просташко отношение спрямо персонала в него. Като изключим 'дребните' неуредици по отношение на работната среда като липса на нормално осветление в работните помещения примерно, една голяма част от проектите в които съм участвал /работя като уеб разработчик/ оставаха нереализирани въпреки безупречно свършената работа от екипа именно поради неадекватните решения на т. нар. висше ръководство на компанията. Напуснах преди два месеца заради неизплатени суми в размер на две работни заплати, които досега все още не съм получил. Съветвам всички читави и светни хора, търсещи добра работа да не припарват до никоя от фирмите, част от холдинга.

Маг Комюникейшънc е място, което не уважава креативността, личността на служителите си и техните желания и мнения.
Заплащането е под масата (на ръка в запечатан плик), осигуговките са на минимума за заемащата длъжност, на каквата заплата започнеш, на такава си оставаш.
Никаква грижа за служителите. Те трябва да са роботи, които вършат машинално задълженията си.
Компанията се управлява от хора без визия. Като цяло некадърен мениджмънт и шуробаджанащината пречат на тази компания да бъде нещо повече.
Изумявам се, че личност като Красен Кралев (с цялото ми уважение към него) е допуснал подобно нещо.
Приятно прекарване на кандидатстващите.
*За информация, не съм някой некадърен бивш служител, който е имал проблем с изпълнението на служебните си задачи и с колегите си. Работих там доста дълго време и напуснах по собствено желание. Просто се вслушайте и стойте колкото се може по-далече.

Като бивша служителка във фирма, част от прословутия холдинг Май Комюникейшънс държа да отбележа следното:1. Управлението е некомпетентно и не желае да стане по-компетентно, приемайки съвети от подчинени.2. Управителите на отделните фирми не се интересуват от служителите в собствената фирма, да не говорим за цялостното развитие на холдинга.3. Не очаквайте бонуси при добре свършена работа - практика е служителите, които работят по-съвестно и качествено просто да бъдат натоварвани с допълнителни задължения.4. НЕ очаквайте увеличение на заплатата при каквито и да било обстоятелства.Може да се каже още по въпроса, но изводът е:НЕ отивайте да работите там при никакви обстоятелства!

Ей, Служител... с доблест!
Ако искаш да изкажеш мнението си за ПромоМакс, можеш да го направиш тук: http://www.bgrabotodatel.com/company.php?id_firm=9913
Добавено е и следното: СТРАХУВАМ СЕ ОТ САМОРАЗПРАВА И ЗАТОВА ИМЕТО МИ Е РАЗЛИЧНО!
А ти, щом толкова си смел/а и всичко ти е ОК във фирмата, защо не написа името си?

Всеки има право на мнение, но не и индивиди, които нямат доблестта да напишат името си. За всички, които са извън споменатите фирми, мнението на Лиляна звучи страшно. Предполагам, че е направено от незнаещ, неможещ или недоказал се бивш колега. Предполагам, защото на това се натъквам в работата си и в комуникацията си с контрагенти на фирмата. Не казвам, че всичко е цветя и рози, но номерът е да си гледаш работата и естествено да си заработиш заплатата. Аз съм нов служител и нямам забележка относно работното ми място и условията на работа. В деня на постъпването ми бях запознат с длъжностната си характеристика, с Правилника за вътрешен ред, направиха ми и необходимите инструктажи. Единственият ми проблем е, че все още не мога да се справя с бакиите, които са надробили "бившите".Лиляна, един съвет от мен - когато човек си върши съвестно задълженията, няма проблем с изпълнението на служебните си задачи и с колегите си. Когато го мързи или светът му е крив, от сто кладенеца ще донесе вода, за да се оправдае. Успех на новото ви работно място и дано настоящите ви работодатели не се видят утре в "черния списък".

С написаното по долу искам да предпазя всеки, който започва работа или вече работи в някоя от фирмите на “МАГ КОМЮНИКЕЙШЪНС” ЕАД:
1. Алтърнатив медия груп ЕООД, ЕИК 201531073
2. Промомакс Травел ООД, ЕИК 201766420
3. Депо Ай Лаб ЕООД, ЕИК 175171525
4. Букмейкър Нюз ООД, ЕИК 201487520
Управлявани от КРАСЕН КИРИЛОВ КРАЛЕВ, РАДА АЛЕКСИЕВА ЧАУШЕВА, КАМЕЛИЯ АЛЕКСАНДРОВА ИВАНЧЕВА и ТЕОДОР СТОЙЧЕВ МИХАЙЛОВ.
Та, въпросните фирми имат практиката да бавят заплатите на работниците си, след което да прекратяват трудовите им договори, като връчват предизвестия със задна дата (от един месец) и в крайна сметка НЕ изплащат заплати!!!
Като Промомакс Травел, дължи огромни задължения и към търговци, с които са си партнирали.
При постъпването ми на работа и след подписването ми на трудов договор, не получих длъжностна характеристика. Не бях запозната с правилата за вътрешния трудов ред и с правилата за здравословни и безопасни условия на труд и не съм подписвала инструктаж за трудова медицина.
По време на работата ми не бяха осигурени подходящи условия на труд: липсваше работеща климатична инсталация в голяма част от лятото, нямаше стая за отдих и достъп до дневна светлина, осветлението беше неподходящо.