Къневи груп ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Къневи груп ЕООД

( Контеса , Къневи груп Contessa )
Ушатите се славят като арогантни шефове без никакво уважение към работниците.
Докато работех за тях се смениха доста хора... къде напускат сами заради унизителното отношение от страна на двамата братя или биват уволнявани без да им се дава последната заплата.
Позволяват си да псуват и да удрят служителите си !!! А на по хубавичките предлагат повишение или допълнително заплащане срещу интимни отношения.
Когато не си им удобен те
карат да се подпишеш ,че си получил заплатата и не ти я дават.
В момента не могат да си намерят хора понеже им се чува славата в целия град.
Назначават само някакви селянки където още не са се усетили с кого си имат работа.
Ушатковците са вечно недоволни , вечно се карат за нещо и налагат всякакви измислени глоби само и само да плащат по малко пари.
Не пожелавам и на най-големия си враг някога да работи за тях...
Садисти ли са психопати ли са не знам... но им харесва да се гаврят със работниците си...

Когато персонала е малоумен много ясно, че ще има разправии. Ако всичко се върши както трябва няма никакви проблеми и отношението към персонала е съвсем нормално. Няма как някой да дойде и вместо да работи нормално да се лигави и пренебрегва задълженията си, да бъде толериран. Доста неща за собствениците са верни, но и много са грешни и добавени излишно! Всеки гледа своя з*дник. Така правят и те. Поставете се на тяхно място ако след години труд дойде някой и проваля всичко. Пък и така са си преценили, така правят. Както вие сте се отнесли към тях, така и те са се отнесли към вас. Работих доста време за фирмата и съм видяла доста неща, но останах доволна и не съм имала кой знае какви проблеми.

1 точка

Заплащането е долу горе добре но понякога режат парите и шефовете нямат никакво уважение към работниците си и постоянно напускат хората... Все нови вземат такмно ги обучиш и те напускат. Вече никой неиска да работи там. Постоянно викат крещят и се държат не като с хора а като с животни към персонала.