Магазини Фамилия ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Магазини Фамилия ЕООД

1 точка от 9 мнения

Гадорията е пълна. Има и свестни колеги, но повечето или са хора на предпесионна възраст и правят всичко за да си запазят мястото и те топят за всичко което те не са свършили. Другите са млади и глупави с ниско самочувствие, но без да го разбират. Управителите са некомпетентни, комплекситани и нагли. Хората в офиса , които се мислят че заради тях ние получаваме заплати да се запитат защо фирмата фалира за 3-ти път.

Не си заслужава работата в тази фирма!
Седиш по 15 часа на ден, нямаш конкретни задължения, а вършиш всичко, управителите са млади и изключително нервни, защото постоянно се карат с гаджетата си, виждат те че вършиш нещо и пак викат "защо еди- кое си не  е оправено все още...а това..а другото"
режат от заплатите яко... бонуси няма от 3 месеца насам , като последния беше 30 лв  отношението е като към  вредно насекомо
стоките са винаги почти с изтекъл срок и после те карат да ги плащаш, като не излезе ревизия пак плащаш
Напуснах преди 1 месец а още не ми  била готова трудовата книжка и само те бавят

Нямам думи, или по точно няма да ми стигнат да изкажа възмущението си!!!! Самочувствие голямо, а всъщност същинска лудница от мазници, измамници, и некадърници!!!

За много кратко бях там, но беше достатъчно, за да разбера, че трябва да се махам колкото се може по-бързо. В тази фирма най-голямата грешка е, че не защитават персонала си и не зачитам мнението му. От колегите имаше един-двама много свястни, но те не стигаха за добрата атмосфера, за съжаление. Не го препоръчвам на никого. Все пак, ако Ви се работи за некоректно малко пари спрямо това, което вършите, това е за Вас!

положението е ну-пагади

Периода през който бях член на така наречения "колектив" е най-кошмарния в досегашния ми живот.Работих там около година и нещо.В тази фирма не е важно да се свърши полезна работа, а да кипи безмислен труд по 16 часа на ден и най-важното е началниците непрекъснато да са в час с колко много работа си се нагърбил, но не се оплакваш, даже си направо щастлив и можеш и да не почиваш изобщо.
Магазините са мръсни, празни, непостоянен асортимент, високи цени, персонала краде, клиентите крадат, даже и доставчиците крадат и всички се правят, че не забелязват. На края на месеца всички ни глобяват защото има липси и започваме от начало. Кошмар, не си и помисляйте да работите там, освен ако не сте търсачи на неприятни усещания

1. Заплащането е под всякаква критика - винаги се намира повод да ти отнемат бонусите, който са ти обещтали и ти си блъскал цял месец.

2. Уважение? Какво е това? Отношението на ръководството напомня това на капиталисти от началото на 20 век!

3. Привилегии? Да, имаш една превилегия и тя е да работиш, колкото е възможно повече, но ти плащат все едно не си работил повече от 8 часа.

4. Фирмена сигурност - не поемат никакви ангажименти към персонала.

5. 16/8 в полза на работното време.

6. Потенциал за развитие - минус 5.

7. От центъра да офиса ти отнема около един час и смяна на няколко превозни средства.

8. Колеги - Не се знае кой краде повече.

9. Работна среда - като в американско предприятие разположено в Тайван.

Както Ви казах ПЪЛНА СКРЪБ...

вече две години съм във фирмата и съм видял всико, от най -голямата измет и лдолни лъжи до истински професионалисти и страхотни колеги. ако успееш да се нагодиш къмм работата ( основно физическа ) няма д а имаш проблем. заплащането не е мръднало за двете години така че ако искате много пари по добре отидете другаде. напоследък целият бранш на търговията е предпочитана работа само за ученици и студенти или 55-годишни женици, които се чудят как да избутат до пенсия. текучеството е голмо, работата много, заплащането всеки месец различно. има едно нещо заради което си струва да започнеш там, и това са страхотният колектив. Не на последно място да отбележа че се спазва трудовото законодателство и те осигуряват на пълната реалната заплата която вземаш. такива неща като привилегии може би с а 10% отстъпка при покупките и едно две фирмени партита в година. идеална работа за хора без опит които ако не друго ще се научат на дисциплина.

...